Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Išsijungia turbina


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#1 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2009 kovo 14 - 00:14

Šiaip - aš suprantu kad nuotuoliniu budu niekas nieko čia nepasakys , nelindes po kapotu. Bet yra idomi simptomatika - pries kelis menesius uzsidege lempute " Unblock diesel filter" Filtra pakeičiau - viskas buvo ok. Po to atsirado vėl ta lempute ( aš ne meistras bet suprantu kad pilant iš degaliniu o ne baltarusiška dyzelį - 3-4 mėnesiai - dyzelio filtrui ne laikas ) , ir mažai to - kelis kart mirksėjo lempute " Antipollution fault" aš ieškojau tos temos kur apie tai prieš pusmeti skaičiau - bet neradau - tai nepykit jei veltui savo sukuriau , bet mano klausimas : Turbina gali dėl to pollution-šmaluššion neisijungt? Buna veikia buna ne ... kiek iš tos temos prisimenu - nereikalingas "unblock diesel filter" ir " antipollution fault" yra simptomai kad mašinoje kažkoks bakelis su kažkokiu ekologiniu šudų užsiterše , o ji keist N tukstančiu litu , ARBA lb mažai už viso to š.... banalu iškirpima iš sistemos. Tai dėl to norejau paklaust. Į diagnostiką rašysiuos rytoj i originalų peugeot servisa... ( bet jaučiu pateksiu po kokiu keliu savaičiu dėl eilių ) Jo, beje ... mašinos metai 2001 , 11 mėnuo -
  • 0

#2 Svečias_Valdemaras_*

Svečias_Valdemaras_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 14 - 00:19

na, neesu specas, bet siaip turbina neturetu isijungineti, gal ji paprasciausiai uzstringa, ir meta klaida?
  • 0

#3 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 14 - 00:27

nu filtra tu tikriausiai ketei kuro, bet ten reikalas eina apie fap. ;) o del turbinos tu truputeli apsirikai, su turbina tai viskas ok ,tik del to antipollution fault variklis dirba avariniame rezime (ta prasme dingsta trauka) todel tau ir atrodo ,kad turbina neisijungia :D . beje labai placiai diskutuota tema turetu but, tik netingek pasiieskot. ;)
  • 0

#4 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2009 kovo 14 - 00:30

hm... del diesel filtro ir seniau buvo antipollution atsirasdavo du kartus... kai 1 karta teko gerai pagazuot su masina , ir po to issijunge turbina ir ta ismetus kompas buvo, ir dabar vat... abu kartus kai atsirasdavo - turbinai chana buvo ... tik po pirmo laiko as laisvai ė men kazkur vazinejau... As ir pats visai nesuprantu a) Kdl meta "unblock diesel filter" nors dyzelio filtras pakeistas buvo prieš kelis mėnesius ? B) Kas tas antipollution ? c) kodel antipollution atsirasdavo tik 1 ar 2 sykius labai trumpai o turbina pas mane tai yra / tai nera jau 4 diena d) prie ko čia išvis diesel filter? mano toks noob'o sumastymas yra toks kad problema yra tuose FAP - ŠMAP filtruose... o kadangi mašina yra gan nauja ir protinga - kai suprato kad ateina ...DEC antipolliucijai - neduoda jungt turbinos - kad dar daugiau oro neteršt :angry: :angry: :angry: unblock diesel filter - norisi tikėtis kad dėl tos pačios antipoliucijos o ne dėl to kad kažkur kuro padavimo vamzdeliuose kažkas užsikišo ..... O dėl turbinos...chm .. mažai tikėtina ...bet... Ten kur prieki oro imtuvas nori pasakyt užsikimšo ? ji berods nuimt nera sunku - kadangi kiek žinau ten filtras....gal nueit i garaža patikrint ? hm...
  • 0

#5 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2009 kovo 14 - 00:33

nu filtra tu tikriausiai ketei kuro, bet ten reikalas eina apie fap.  ;)
o del turbinos tu truputeli apsirikai, su turbina tai viskas ok  ,tik  del to antipollution fault  variklis dirba avariniame rezime (ta prasme dingsta trauka) todel tau ir atrodo ,kad turbina neisijungia  :D .
beje labai placiai diskutuota tema  turetu but, tik netingek pasiieskot.  ;)

Aš netingėjau :))) tiesa sakau!!! Apie ta pagrindiniame poste ir sakiau ... :( Tiesiog uzmirsau ta zodi " FAP " ir ieskojau pagal "turbina" "neveikia turbina" ir t.t. .... dabar tai jau supratau ... fcuk - vel nereikalinga tema parasiau ?


O diesel filtra keiciau pries kelis menesius , nors as ir ne meistras - bet tikrai zn kad jis turi ZYMIAI ilgiau veikt... karta i metus kazkur keist ji reikia...

be to kai prasidejo visas tas dalykas su diesel filtru pries 5 menesius - pradejo valgyt ne 8,5 o 9,5 o dabar realiai kazkur apie 10 ryja jauciu.... aisq ziema buvo is vienos puses ... bet dabar jau silta, + masina garaze - o kaip ryjo apie 9.5-10 taip ir ryja kas yra imho nelabai normalu kadangi vazineju ramiai su cruise kontrole

Šį pranešimą redagavo imperial_wombat: 2009 kovo 14 - 00:35

  • 0

#6 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 14 - 01:00

taip kad nuvaziuosi i peugeot centra jie tau ir pasakys ko ten reikia ar to stebuklingo skyscio dapilt , ar ta filtra keist -_- , deja ir pinigine tikriausiai teks placiai atidaryt. ;)
  • 0

#7 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2009 kovo 14 - 01:51

girdejau kad zymiai pigiau kazkas daro panevezy berods? ispjauna ji nafig ir viskas ir kuro sanaudos mazeja , ir galingumas dar dideja
  • 0

#8 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 kovo 14 - 13:18

ka vyrai darysime kai tech. apziuroj(Tuvlitoj) atseks kad sistema perdaryta("isdarkyta").. civilizuotose valstybese be vargo nustato tokius dalykus..pas mus dar kolkas yranga "neuzpirko",taciau manau,ne uz kalnu... ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#9 bangas

bangas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 105
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2.2hdi

Parašyta 2009 kovo 14 - 16:31

Šiaip - aš suprantu kad nuotuoliniu budu niekas nieko čia nepasakys , nelindes po kapotu.

Bet yra idomi simptomatika - pries kelis menesius uzsidege lempute " Unblock diesel filter" Filtra pakeičiau - viskas buvo ok.

Po to atsirado vėl ta lempute ( aš ne meistras bet suprantu kad pilant iš degaliniu o ne baltarusiška dyzelį - 3-4 mėnesiai - dyzelio filtrui ne laikas ) , ir mažai to - kelis kart mirksėjo lempute " Antipollution fault"

aš ieškojau tos temos kur apie tai prieš pusmeti skaičiau - bet neradau - tai nepykit jei veltui savo sukuriau , bet mano klausimas :

Turbina gali dėl to pollution-šmaluššion neisijungt? Buna veikia buna ne ... kiek iš tos temos prisimenu - nereikalingas "unblock diesel filter" ir " antipollution fault" yra simptomai kad mašinoje kažkoks bakelis su kažkokiu ekologiniu šudų užsiterše , o ji keist N tukstančiu litu , ARBA lb mažai už viso to š.... banalu iškirpima iš sistemos.

Tai dėl to norejau paklaust. Į diagnostiką rašysiuos rytoj i originalų peugeot servisa... ( bet jaučiu pateksiu po kokiu keliu savaičiu dėl eilių )

Jo, beje ...

mašinos metai 2001 , 11 mėnuo
-

unblok filter nieko bendro su fap.fap ismeta atskira pranesima kad kisasi filtras. o del skyscio ismeta min level additive. pats asmeniskai remontavau turbina buvau islupes.ten nieko blatno,tik ji yra kintamos geometrijos. man rodos ji nesijungineja atskirai, sukasi nuolat.bent jau man taip pasirode.
o trauka gali dingti kai atsiranda klaida,nes pereina i avarini rezima ir riboja kompas apsukas. jei klaida laikina veliau uzvedus vel traukia ir klaida dingsta.

as asmeniskai ispjoviau filtra,tik reikia smegenus apgaut,nes kitaip isprotes. nes kai jis pradeda kistis negerai
  • 0

#10 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 14 - 17:04


unblok filter nieko bendro su fap.fap ismeta atskira pranesima kad kisasi filtras. o del skyscio ismeta min level additive.

nu va , dar viens gydragalvis atsirado :D . nors sakytum "mano nuomone " ar " tikrsialiai nezinau, bet taip galvoju" pries sleisdamas tas nesamones :P .
  • 0

#11 bangas

bangas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 105
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2.2hdi

Parašyta 2009 kovo 14 - 19:55



unblok filter nieko bendro su fap.fap ismeta atskira pranesima kad kisasi filtras. o del skyscio ismeta min level additive.

nu va , dar viens gydragalvis atsirado :D . nors sakytum "mano nuomone " ar " tikrsialiai nezinau, bet taip galvoju" pries sleisdamas tas nesamones :P .

siulai zmogui susimoket uz fap :) grazu.manau zinai kiek kainuoja ir pats nemoketum tokiu pinigu.
  • 0

#12 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 14 - 20:52

as jam nieko nesiulau, tik sakau ,kad fap tiesiogiai susijes su tuo "unblock diesel filter" ;) . opatart galeciau tik viena pasikeli masima nusuki ta fap filtra paimi KERSHER,
  • 0

#13 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 14 - 20:54

isplauni ji gerai tada dedi atgal ir vaziuoji . pats isbandziau ir jau 3 men vaziuoju. :beer:
  • 0

#14 bangas

bangas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 105
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2.2hdi

Parašyta 2009 kovo 14 - 21:24

isplauni ji gerai tada dedi atgal ir vaziuoji . pats isbandziau ir jau 3 men vaziuoju. :beer:

trys nera daug.bet gal ir issiplove.gal atrado forumieciai geros chemijos :)
mano isoperuotas jau 2 metai.adityvo nereik pildyti.netgi kuro sanaudos siek tiek sumazejo.
  • 0

#15 bangas

bangas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 105
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2.2hdi

Parašyta 2009 kovo 14 - 21:31

ka vyrai darysime kai tech. apziuroj(Tuvlitoj) atseks kad sistema perdaryta("isdarkyta").. civilizuotose valstybese be vargo nustato tokius dalykus..pas mus dar kolkas yranga "neuzpirko",taciau manau,ne uz kalnu... ;)

gal kada nors.sutinku kad kazkada bus.bet mano tikrai nesulauks.cia gal aktualiau naujiems auto.
o beje, pravaziavo technine.ismetimas be priekaistu.
  • 0

#16 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2009 kovo 14 - 21:29

ka vyrai darysime kai tech. apziuroj(Tuvlitoj) atseks kad sistema perdaryta("isdarkyta").. civilizuotose valstybese be vargo nustato tokius dalykus..pas mus dar kolkas yranga "neuzpirko",taciau manau,ne uz kalnu... ;)

galiu garantuoti-"virtualaus filtro"(cia kai ji pasaliname) net su dylerine diagnostika nepagausi-dirba kaip originalus.vienintelis varijantas-ji ardyti-ziureti ar jis yra.(pastuksenti-garsas tas pats-metalas storas).
antra-dabar pasikeite ismetimo reikalavimai-realiai mazini siltnamio efekta(cia su virtualiu filtru),o uz tai europoje mazinami mokesciai. ;) net naujos kartos FAP filtrai "prastesni"(pagal filtravima),nors duomenys(gamintojo)-sako kad padidino pralaidumo plota.
vienu zodziu-"reikia is pirkeju paimti pinigus ir po to,kai jis susimokejo uz ja nusipirkdamas".tai labai gerai iliustruoja Fiat(ulise) su PSA motoru ir ta pacia sistema-tos pacios problemos,bet beveik 3 kartus! brangiau!!!
  • 0
spakenas@gmail .com

#17 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2009 kovo 14 - 21:32

ka vyrai darysime kai tech. apziuroj(Tuvlitoj) atseks kad sistema perdaryta("isdarkyta").. civilizuotose valstybese be vargo nustato tokius dalykus..pas mus dar kolkas yranga "neuzpirko",taciau manau,ne uz kalnu... ;)

o kaip su "cipintais" motorais-ten tikrai nesunku patikrinti softa(bent jau su dyleriniu kompu).kaip su galios mokesciais(pas mus tik "kubatura").kaip ten uzsienyje praeina?
  • 0
spakenas@gmail .com

#18 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2009 kovo 14 - 21:36

ka vyrai darysime kai tech. apziuroj(Tuvlitoj) atseks kad sistema perdaryta("isdarkyta").. civilizuotose valstybese be vargo nustato tokius dalykus..pas mus dar kolkas yranga "neuzpirko",taciau manau,ne uz kalnu... ;)

labai gerai butu,kad tech apziura paziuretu bent oro pagalves.labai daznai vietoj ju tik varzos pajugtos.arba skydelyje imontotas "lemputes" taimeris.
  • 0
spakenas@gmail .com

#19 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2009 kovo 14 - 21:53

ka vyrai darysime kai tech. apziuroj(Tuvlitoj) atseks kad sistema perdaryta("isdarkyta").. civilizuotose valstybese be vargo nustato tokius dalykus..pas mus dar kolkas yranga "neuzpirko",taciau manau,ne uz kalnu... ;)

kada isnyks tie seni (kalantys,visus rytais prikeliantys)dyzeliai?kaip jie praeina tech apziura?nejau negrieztes reikalavimai?
kai pries metus ziurejau "furu"(sunkvezimiu) lenktynes-is pradziu nesupratau del ko DISKVALIFIKAVO renaulta-pakartojime parode,kad ismete juodo dumo sleifa.kad butu tokie reikalavimai eiliniam transportui-pagalvokit-kas pasiliktu gatvese?! pagrinde liktu tik masinos su PSA(peugeot,citroen) motorais.juos "naudoja" toyota,volvo,sudzuki,fiat,lancia,bmw(tipo bendras kurinys),ir t.t.
  • 0
spakenas@gmail .com

#20 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 kovo 14 - 22:15

galiu garantuoti-"virtualaus filtro"(cia kai ji pasaliname) net su dylerine diagnostika nepagausi-dirba kaip originalus.vienintelis varijantas-ji ardyti-ziureti ar jis yra.(pastuksenti-garsas tas pats-metalas storas).

kompas nemato,tarkim,o kaip bus su duju analizatoriaus patikrinimu(dumingumas NOx),ir jei principingai ives reikamas normas konkreciam automobiliui (modeliui)ir pan... :unsure:

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2009 kovo 14 - 22:27

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas





Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0