Jump to content


peugeot 605 3.0l isprotejo


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Svečias_laimis_*

Svečias_laimis_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 16 - 21:17

Sveiki.Gal kas buwo su tokia mistine beda susidure. Pas mane, peugeot 605 v6 3.0l 12v + dujos ,1990m. Tiek dujom tiek benzinu taspats daros o daros taip;kartais wazuoji ir uzsidega lempute raudona o joja pavaizduota juoda snaige ar kazkas panasiaus ir pradeda tampytis sauditi (dujom) gazo neprijama gesta benzinu net karta buwo zugeses apsukos pradeda pulsuot o waizdas kaip wariklio pasiklausai, tai jis ten purtos dreba atrodos kad isoks . Pakeiciau filturs,zvakes,tepalus,kompuj klaidas isvale o diegnostika parode kad greiciu dezeja kazkas neto bet sake nekreip demesio........... Tai gal yra kam minciu kas ten daros jam ar kam buwo taip nutike buciau labai dekingas ?????
  • 0

#2 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Posted 2009 March 17 - 09:30

Sveiki.Gal kas buwo su tokia mistine beda susidure. Pas mane, peugeot 605 v6 3.0l 12v + dujos ,1990m. Tiek dujom tiek benzinu taspats daros o daros taip;kartais wazuoji ir uzsidega lempute raudona o joja pavaizduota juoda snaige ar kazkas panasiaus ir pradeda tampytis sauditi (dujom) gazo neprijama gesta benzinu net karta buwo zugeses apsukos pradeda pulsuot o waizdas kaip wariklio pasiklausai, tai jis ten purtos dreba atrodos kad isoks . Pakeiciau filturs,zvakes,tepalus,kompuj klaidas isvale o diegnostika parode kad greiciu dezeja kazkas neto bet sake nekreip demesio........... Tai gal yra kam minciu kas ten daros jam ar kam buwo taip nutike buciau labai dekingas ?????

Cia pas tave automatas kiek supratau
  • 0

#3 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • posts 1,985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Posted 2009 March 17 - 10:00

605 SV24 mech. buvo mas mane panasiai stipriai pulsavo variklis kartais spaudi gaza o jis tik koseja,apsukos nekila,sustojus kartais uzgesdavo.nuemiau laisvos eigos voztuva,atmirkiau per nakti skiediklyje,ryte prie akumo pajungiau kaitaliodamas pliusa su minusu ir rezultate viskas ok... :D p.s. duju nera
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#4 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 March 17 - 10:26

605 SV24 mech. buvo mas mane panasiai stipriai pulsavo variklis kartais spaudi gaza o jis tik koseja,apsukos nekila,sustojus kartais uzgesdavo.nuemiau laisvos eigos voztuva,atmirkiau per nakti skiediklyje,ryte prie akumo pajungiau kaitaliodamas pliusa su minusu ir rezultate viskas ok... :D p.s. duju nera

Neturėtų būti tas pats. Važiuojant įmestu bėgiu ir spaudžiant gazą tampymosi negali įtakoti laisvos eigos vožtuvas. Jei klystu - pataisykit...
  • 0
... labai piktas diedas...

#5 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • posts 1,985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Posted 2009 March 17 - 10:53

pasitaisau :) cia ant laisvu taip,kai sukeldavo apsukas tai ok,sustoju prie sankryzos ir kaput vel springsta :D
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#6 Svečias_laimis_*

Svečias_laimis_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 17 - 13:23

Dekuj uz mintis ziuresiu laisvos eigos voztuva ka jis ten parodys iswalius ar pakeisiu i nauja, ir dar toks klausimas kur jis randas???? :rolleyes: Mechanine pas mano liuta , kartais uzeina pamirksi ta lempute uzeina pasitampo ir praina o kartais tai neina wazuot gazo neprijama ir prasideda nei vazuot nei laikyt uzkurta :wacko:
  • 0

#7 Svečias_laimis_*

Svečias_laimis_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 17 - 13:27

ir jai ka kaip ta lempute uzsideka tai apsukos pradeda sokinet nuo vieno iki astuoniu sokineja kaip isprotejus o paskuj jau gazo neprijama ir neina wazuot jai kas dar minciu turi tai rasykit tikrinsiu wisokius warjantus kas jam ten gali but ;)
  • 0

#8 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • posts 1,985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Posted 2009 March 17 - 13:40

ant ZPJ4 tai tikrai zinau kur yra, variklio virsuje galineje dalyje per centra ziurint is priekio,toks cilindriukas,i ji ateina slanga,viena fiske ir sis su guma tvirtinasi prie variklio :blink:
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#9 Virgis961

Virgis961
  • Nariai
  • posts 216
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot407

Posted 2009 March 17 - 20:45

mano manymu, tai gali but purkstukai (speju) ;)
  • 0

#10 Svečias_Valdemaras_*

Svečias_Valdemaras_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 17 - 21:43

na arba kompas... ant 405 taip kazkada buvo, pakeitem kompa ir atsigavo :)
  • 0

#11 Svečias_laimis_*

Svečias_laimis_*
  • Svečiai

Posted 2009 March 18 - 14:15

bet sitam klaidas ir wale tai ir turetu but geras , nors.... :wacko: o gal zinot kas kiek kainuotu kompas , jai issiaiskinciau kad kompa reiktu keist???? :blink:
  • 0

#12 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • posts 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Posted 2009 March 18 - 23:02

bet sitam klaidas ir wale tai ir turetu but geras , nors.... :wacko: o gal zinot kas kiek kainuotu kompas , jai issiaiskinciau kad kompa reiktu keist???? :blink:

Centus, t.y iki 50lt. pas mane bent 2 tokie metos. Buna bedos jei jis Siemens firmos, placiai nekomentuosiu, bet yra teke mest lauk, det Bendix ir baiges bedos.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users