Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Barškėjimas panelėje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 16

#1 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2009 balandžio 02 - 11:12

Problema lyg ir nedidelė, bet jau ant tiek užkniso tas barškėjimas, kad nebegaliu. :angry: Buvau nusiardęs centrinę panelės dalį (klimos valdymas, magas, borto kompo ekranas) prikaišiojau visur kur įmanoma parolono, bet niekas nepadėjo. Per menkiausias duobeles važiuojant kažkas barška panelėje arčiau stiklo pusės. Garsas toks lyg plastmasė į plastmasę, o gal plastmasė į metalą daužytusi. Anksčiau barškėjo bardačiokas, ties spynelės vieta, bet šiek tiek pridėta rankų ir dabar viskas liuks. O barškėjimo panelėj niekaip nešgaudau. :angry: Buvo minčių kai signą dėjo, gal nepritvirtino bloko ir jis skleidžia tuos bloguosius garsus, bet tai rask, kad gudras tą bloką. Tuo labiau, kad priėjimo arčiau stiklo nelabai ir yra. Gal kam buvo panašus dalykas? Kaip sprendėt tokią bedą?
  • 0

I <3 HATERS


#2 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2009 balandžio 02 - 13:32

centus issikrapstyk :D
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#3 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2009 balandžio 02 - 15:56

Aš tikiu, kad juokingai atrodo, bet taip yra. Ir kažkodėl manau, kad ne mane vieną tokios bėdos kankina, nepasižymi pežai gera vidaus apdailos kokIbe, pradedant nuo apšifkių barškejimo pagarsinus muziką ir baigiant barškesiais kurių negali sugaudyt.
  • 0

I <3 HATERS


#4 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2009 balandžio 02 - 17:39

Jei jau pezo salono kokybe tau atrodo prasta tai kaip tada sneket apie falfagenu ar kokios fiestos panele?
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#5 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Parašyta 2009 balandžio 02 - 19:05

Kol apsyfkiu dazytojai nebuvo issrinke niekas nebarskejo, bet tik prikiso rankas ir prasidejo. Na durys ne panele, taip neuzknisa :)
  • 0

#6 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:&quot;Skateboard&quot;

Parašyta 2009 balandžio 02 - 19:40

Gal fyshkes kokios maskatuojasi, pas mane tai ju pilna :D
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#7 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 balandžio 02 - 22:24

Problema lyg ir nedidelė, bet jau ant tiek užkniso tas barškėjimas, kad nebegaliu. :angry:
........ Kaip sprendėt tokią bedą?

Čia rašei kad tik parašyt? Tikrai manai, kad tokias problemas galima nematant-negirdint išspręst?.. Kiek detalių sudaro pačią panelę ir kiek dar jų slepiasi joje? Kiek iš jų gali liestis tarpusavy ir skleisti nemalonius ausiai garsus? Kiek "vokrug da okolo" (rus.) atsakymų nori gauti?.. <_<
  • 0
... labai piktas diedas...

#8 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2009 balandžio 02 - 22:27

Problema lyg ir nedidelė, bet jau ant tiek užkniso tas barškėjimas, kad nebegaliu.  :angry:
........ Kaip sprendėt tokią bedą?

Čia rašei kad tik parašyt? Tikrai manai, kad tokias problemas galima nematant-negirdint išspręst?.. Kiek detalių sudaro pačią panelę ir kiek dar jų slepiasi joje? Kiek iš jų gali liestis tarpusavy ir skleisti nemalonius ausiai garsus? Kiek "vokrug da okolo" (rus.) atsakymų nori gauti?.. <_<

Pagaliau protingas zmogus parase :lol: Is pradziu norejau panasiai parasyti, bet galvojau palauksiu :rolleyes:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#9 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2009 balandžio 03 - 18:57

Bla bla bla... rašau ne tam, kad rašyt, o tam, kad postų skaičių pasididint. Šiandien buvau išardęs panelę keleivio pusėje, radau atsilaisvinusį ortakį vėjeliui pūsti, viskas tvarkingai sutvarkyta, įtartinos vietos prikaišiotos porolono, bet, deja, nepadėjo. Vairuotojo pusėj iš apačios tik saugiklių krūva, viskas lyg ir tvarkinga, o priėjimo link stiklo iš ten nė pro kur. Bandysim ryt lupt skydelį lauk, jei ir ten nieko nerasiu teks nuleist rankas. Linksmybės tęsiasi...
  • 0

I <3 HATERS


#10 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 balandžio 03 - 19:38

....Šiandien buvau išardęs panelę keleivio pusėje......... Bandysim ryt lupt skydelį lauk, jei ir ten nieko nerasiu teks nuleist rankas.
Linksmybės tęsiasi...

Va taip ir reikia spresti tokius reikalus. Niekas neišburs. Turėsi pats surasti...
  • 0
... labai piktas diedas...

#11 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2009 balandžio 03 - 19:42

Skydelio lupimas nieko nepadės, nebus tolimesnio priėjimo ...
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#12 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Parašyta 2009 balandžio 03 - 21:56

O nemanai kad gali barshket po kapotu, ties pertvara. Siaip 406 am signalizacijos garsiakalby deda po plastmasem kur salono filtras randasi, gal tas blogai surinko, nes jas nelengva sugaudyt i griovelius.
  • 0

#13 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2009 balandžio 04 - 11:35

Tai vat, šiandien išardytas spidometras ir visos plastmasės susijusios su juo. Priėjimo prie stiklo vistiek neradau, bet bent supratau iš kur barškėjimas sklinda. Kartu rasta dar pora varžtų neprisuktų ir keleta plastmasių aplaužytų, beje ir pats vieną nulaužiau. :unsure: O judėjo priekinė panelės dalis prie pat stiklo. Ji ir kėlė tą siaubingą kibiro garsą. Dabar vėl džiaugiuosi tyla ir ramybe salone. Galima atsikvėpt lengviau kuriam laikui. :)
  • 0

I <3 HATERS


#14 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2009 balandžio 05 - 10:36

Nebūtų graudu, jeigu nebūtu juokinga. Vėl pradėjo barškėti. :lol: Išeinu aš iš šito gimtadienio...
  • 0

I <3 HATERS


#15 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 balandžio 05 - 20:18

Nebūtų graudu, jeigu nebūtu juokinga.
Vėl pradėjo barškėti. :lol:
Išeinu aš iš šito gimtadienio...

Čia tas atvejis, kai nerandi net pats lysdamas, bet lauki stebuklingo recepto iš kolegų. Va tau ir "bla bla..." -_-
  • 0
... labai piktas diedas...

#16 Svečias_Rasele_*

Svečias_Rasele_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 06 - 16:07

muzika garsiau paleisk ir neerzins jokie barskejimai :) mano masinyteje irgi keisti garsai buvo atsirade kai ipyliau i kuro baka priemones purkstukams pravalyti, tos priemones talpykla metaline buvo, nu ir vaziuoju ir barska keleivio puseje kazkas, o kad "burdacioke" idejau tuscia metaline dezute nuo tos priemones, tai buvau pamirsus, ir vis masciau kas cia barska :D dabar jau pasalinta barskejimo priezastis :D
  • 0

#17 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2009 balandžio 06 - 16:39

Šitoj vietoj aš pedantas esu, man turi būt tylu. :) Šiaip apardžiau viską ką galėjau, vistiek nerandu kas barška.. manau kelsim lauk panelę kurią dieną. Vistiek rasiu kas barška, čia jau principo reikalas. :blush:

Šį pranešimą redagavo Samtron: 2009 balandžio 06 - 16:40

  • 0

I <3 HATERS





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0