Jump to content


pezas 206(automatas) "saudo" numetus gaza


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Svečias_egis_klp_*

Svečias_egis_klp_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 24 - 12:53

Tokie tai dalykai dedasi su zmonos masiniuku.. peugeot 206 1.4 2000m automatas/benzinas. Artejant prie sankryzos didesniu greiciu, tarkim 60-70km/h ir staigiau stabdant atsiranda "pokstelejimas", suvis, bet toks kaip is patrankos.. Jie vaziuoji ir pries stabdant automato pavara perjungi i N, tada jokiu saudimu nebuna. Bet tas perjunginejimas nera gerai automatinei dezei.. Dariau diagnoztika, nieko blogo kompas nerode..Sako tai susije su pavaru deze... Gal yra kas susidure ar girdeje, kas cia per saudymai?
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 April 24 - 13:06

Tikrink variklio-dėžės pagalves...
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 Svečias_egis_klp_*

Svečias_egis_klp_*
  • Svečiai

Posted 2009 April 24 - 13:10

Tikrink variklio-dėžės pagalves...

O prie ko cia pagalves? Jokios vibracijos nera, tai kam jas tikrinti? :)
Visgi manau turetu buti elektros bedos..zvakes, laidai..o gal degimas nusimuses? Bet ar nebutu diagnostika viso sito parode, kad zvakes y pabaiga, ar laidai "pramusa"?
  • 0

#4 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 03 - 11:58

Diagnostika tikrai neparodo zvakiu mirties, laidu mirties ir panasiai:) prie situ dalyku juk nera atskiru davikliu kuriuos galetu nuskaityt diagnostika. nebukit tokie naivuoliai su ta diagnostika.. bet kas liecia saudymo, reik ziuret su degimu kas.. pvz dirzas? kada prasidejo shaudymai? pries tai kazkas buvo daryta? bet zinant 1,4 variklius.. nenustebciau jog ir nieko nerastum... :ph34r:

Edited by mmx, 2009 May 03 - 11:58.

  • 0

#5 Svečias_Garazinis_*

Svečias_Garazinis_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 06 - 18:31

klysti ponaiti gali ir laidus ta diagnostika parodyt ir visa kita, tik diagnostiko kompetencija turi but tam reikale. beje daug kas klaidingai supranta kad diagnostika tai tik kompo pajungimas ir paziurejimas i monitoriu. tai daug platesne savoka.

Edited by Garazinis, 2009 May 06 - 18:32.

  • 0

#6 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2009 May 06 - 19:42

Diagnostika tikrai neparodo zvakiu mirties, laidu mirties ir panasiai:) prie situ dalyku juk nera atskiru davikliu kuriuos galetu nuskaityt diagnostika. nebukit tokie naivuoliai su ta diagnostika..

bet kas liecia saudymo, reik ziuret su degimu kas.. pvz dirzas? kada prasidejo shaudymai? pries tai kazkas buvo daryta?

bet zinant 1,4 variklius.. nenustebciau jog ir nieko nerastum...  :ph34r:

O kaip tu isivaizduoji patikrinima aukstos ytampos prietaisu?Patikrint galima..taciau jei turi su kuo,o tai ir yra diagnostika(stendas)..kas liecia saudymu,tai reikia logiskai pagalvoti nuo ko vyksta suvis ;) (cia ne laidai ir ne aukstos ytampos bedos) ;)jei laidai butu ir po kapotu degus garai(ka isivaizduojat)-gaistas garantuotas kaip min..variklio skyriui :lol:

Edited by Ramus, 2009 May 06 - 19:44.

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#7 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2009 May 06 - 21:24

Tokie tai dalykai dedasi su zmonos masiniuku..
peugeot 206 1.4 2000m automatas/benzinas. Artejant prie sankryzos didesniu greiciu, tarkim 60-70km/h ir staigiau stabdant atsiranda "pokstelejimas", suvis, bet toks kaip is patrankos.. Jie vaziuoji ir pries stabdant automato pavara perjungi i N, tada jokiu saudimu nebuna. Bet tas perjunginejimas nera gerai automatinei dezei..
Dariau diagnoztika, nieko blogo kompas nerode..Sako tai susije su pavaru deze...
Gal yra kas susidure ar girdeje, kas cia per saudymai?

Nezinau, kokia uzdegimo sistema pas 206 su 1,4 bet itarciau zvaklaidzius, babina, skriejika.Ne ant vienos masinos buvo sitas bairis.Pazek kaip angliukas laikosi centrines kibirksties ir visus laidus prachekink ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#8 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2009 May 07 - 07:03

Nezinau, kokia uzdegimo sistema pas 206 su 1,4 bet itarciau zvaklaidzius, babina, skriejika.Ne ant vienos masinos buvo sitas bairis.Pazek kaip angliukas laikosi centrines kibirksties ir visus laidus prachekink ;)

Auuu, alio, tuktuk! Skriejikas? Centrine kibirkstis? Angliukas? Laba diena! XXI amzius uz lango
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#9 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2009 May 07 - 09:02

Auuu, alio, tuktuk! Skriejikas? Centrine kibirkstis? Angliukas? Laba diena! XXI amzius uz lango

Na angliais dar kartais žmonės gydosi nuo persivalgymo :lol:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#10 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2009 May 07 - 10:42

Auuu, alio, tuktuk! Skriejikas? Centrine kibirkstis? Angliukas? Laba diena! XXI amzius uz lango

Manau zmogus esme pagavo ir be tavo komentaro :huh:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#11 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2009 May 07 - 12:40

Manau zmogus esme pagavo ir be tavo komentaro :huh:

Manau, kad pats nesupratai mano komentaro esmes: jau '94 TU3MC/L/Z variklis nebeturejo tavo minimu agregatu, o tu siulai ju ieskoti XXI amziaus automobilyje
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#12 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Posted 2009 May 07 - 14:06

pasiziurek lambda, kazkas blogai su misiniu... tikriausiai per riebus
  • 0

#13 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 07 - 14:28

O prie ko cia pagalves? Jokios vibracijos nera, tai kam jas tikrinti? :)

Neaiškiai apibūdinai. "Pokštelėjimas" ir pas mane buvo, kai dešinė variklio pagalvė buvo atsileidusi ir galėjo slankioti išilgai lonžerono. Stabdant irgi nemenkai pokšteldavo...
Na, bet tau geriau žinot, gal aš nesupratau...
  • 0
... labai piktas diedas...

#14 Svečias_kitas_*

Svečias_kitas_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 11 - 17:54

Truputį gal ne į temą... bet, kai buvau pas dujų meistrus, tai jie ir žvakes tikrino, nes jau kai jos būna "pavargusios" atsiranda "šaudymai" -_-
  • 0

#15 Svečias_egis_klp_*

Svečias_egis_klp_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 20 - 14:57

Suvis toks kaip is patrankos, eina is apacios, ne is variklio skyriaus.
Dar nuvariau i kita servisa, cia rado, kad dirzas blogai uzdetas. Uzdejo gerai, visvien saudo. Sake pasikeisti zvakes, pakeiciau, nepadejo..
Yra keli variantai, tai oro srauto matuokle, purkstukai, degimas ir ismetimo sistema (katalizatorius)..

Saudo tik varikliui pasiekus darbine temperatura..

Zodziu kolkas keistas gedimas nerastas.

Cia dar bandziau uzklausti http://www.206info.c...594.html#754594 yra visai ydomiu spejimu..

Edited by egis_klp, 2009 May 20 - 15:00.

  • 0

#16 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2009 May 24 - 19:39

Truputį gal ne į temą... bet, kai buvau pas dujų meistrus, tai jie ir žvakes tikrino, nes jau kai jos būna "pavargusios" atsiranda "šaudymai"  -_-

nereikia lele :D zvakes,ar del zvakiu "nesaudo" ;) Jei nepadeda duju faziu perstatymas...voztuvus-galvute isdegusius tvarkyk ir bus tau dziaugsmas ;)beje,tai LPG,lieso misinio pasekme ;)

Edited by Ramus, 2009 May 24 - 19:42.

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#17 Svečias_egis_klp_*

Svečias_egis_klp_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 25 - 12:22

Tai kur man Klaipedoje gali nustatyti gedima??? Jau 4 servisai nieko nerado..Geriausiu atveju atkapste, kad reikalinga misinio adaptacija (kompas tokia klaida mete), bet man kazkaip vis atrodo, kad cia degimas..Stovint ant laisvu apsuku "P" ar "N" rezime variklio darbas nera visiskai tolygus..
  • 0

#18 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2009 May 25 - 20:01

Tai kur man Klaipedoje gali nustatyti gedima???
Jau 4 servisai nieko nerado..Geriausiu atveju atkapste, kad reikalinga misinio adaptacija (kompas tokia klaida mete), bet man kazkaip vis atrodo, kad cia degimas..Stovint ant laisvu apsuku "P" ar "N" rezime variklio darbas nera visiskai tolygus..

degimas nesireguliuoja,206 neturi paskirstymo dangtelio,cia ne askona :D O duju fazes pas mechanikus ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#19 Svečias_egis_klp_*

Svečias_egis_klp_*
  • Svečiai

Posted 2009 May 25 - 21:33

Tai kur man Klaipedoje gali nustatyti gedima???
Jau 4 servisai nieko nerado..Geriausiu atveju atkapste, kad reikalinga misinio adaptacija (kompas tokia klaida mete), bet man kazkaip vis atrodo, kad cia degimas..Stovint ant laisvu apsuku "P" ar "N" rezime variklio darbas nera visiskai tolygus..

degimas nesireguliuoja,206 neturi paskirstymo dangtelio,cia ne askona :D O duju fazes pas mechanikus ;)

na turejau omeny, kad dirzas blogai stovi..
  • 0

#20 Svečias_ralistas_*

Svečias_ralistas_*
  • Svečiai

Posted 2009 July 03 - 00:32

sveiki.pas mane 206 2l.s16 bet ne automatas :) duosiu kaip pvz. vaziuojant 50km/h ketvirta pavara, jungent zemesne pavara,staigiau leidziant sankaba irgi sauna.bet sauna is duslintuvo ;) o norejau paklausti tau kurent masina nesauna, po kapotu?.na kaip buna dujinem masinom.man tai kartas nuo karto drioksteli -_- ir nzn ka daryti:(
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users