Peršokti prie turinio


Ka galvojate apie savo puga?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 76

Apklausa: Issirinkite priimtiniausia savo pugo apibudinima: (200 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Issirinkite priimtiniausia savo pugo apibudinima:

  1. Vaziuoti malonu - genda mazai. Labai patenkintas. (61 balsai(-ų) [33.89%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 33.89%

  2. Vaziuoti malonu - genda pakenciamai. Patenkintas. (86 balsai(-ų) [47.78%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 47.78%

  3. Vaziuoti malonu - genda per daug. Dziaugsmo nera. (13 balsai(-ų) [7.22%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 7.22%

  4. Vaziavimas neypatingas - kainuoja mazai. Puse bedos. (8 balsai(-ų) [4.44%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.44%

  5. Vaziavimas neypatingas - kainuoja nemazai. Nieko gero. (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.00%

  6. Jei buciau zinojes kas laukia - nebuciau pirkes. (12 balsai(-ų) [6.67%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 6.67%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#1 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 31 - 13:18

Idomu pasidare, kaip vertinate savo puga, ziurint objektyviai, atmetus meile pugams ^_^
  • 0

#2 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2004 sausio 31 - 22:40

2 variantas :ph34r: Bet tik sendiena :mad: Rytoj gal nuomone pasikeis ^_^
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#3 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2004 vasario 01 - 23:48

nugi visai gerai. Reikejo tik kompa nuresetint ir visks pokolkas ok tpfu tpfu tpfu :wacko:
  • 0
205

#4 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 vasario 02 - 10:26

Pakolkas pirmas variantas :) tfu tfu tfu kad tik jis nepasikeistu...
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#5 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 vasario 02 - 10:31

Galiu pasakyti, kad patenkintas ir net labai, nors pagalvojus gal vistik buciau pirkes kita modeli ar masina, bet nesu nusiviles. Pakaba 405 gan komfortiska(Mi16 kietoka truputi) ir patikima, kiek kartu gelbejo karteri, duslintuva ir apskritai dugna, genda taip kiek vaziuoji, o jei viska daryti savo laiku ir problemu, nusiskundimu nebus! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#6 tamtaram

tamtaram
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 245
  • Automobilis:PEUGEOT-405 MADE IR FRANCE

Parašyta 2004 vasario 04 - 15:37

Idomu pasidare, kaip vertinate savo puga, ziurint objektyviai, atmetus meile pugams ^_^

Na ka as galiu pasakyt apie savo peza,na normaliai.Nors muzona yra kur isidet kai bagazine didele:)
  • 0

#7 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 04 - 18:24

nu as tai labai patenkintas savo mazule. kai mama pirmakart pamate (kai gryzau nusipirkes) tai kad pradejo shaukt, dejuot.. alia man patinka.. zema, maza, palyginus galinga, nesurudijus, beveik negendanti (bent jau ner taip buve kad nevaziuotu) ir kas be ko tai labai talpi, nes kiek ka esu vezes tai viskas sutelpa ir dar vietos lieka.. nors is isores paziurejus atrodo: "kur ten gali tilpti?". Jei galima meile daiktams tai galiu atvirai pasakyt: AS MYLIU SAVO MASHINYTE! :wub:
  • 0

#8 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 04 - 19:47

Na nezhinau, ash myliu savo mashina turbut tik del to, kad ji man yra pirmoji ir del shito klubo... o shiaip tai nu ka ash zhinau... <_< Butu pas mane pilnas liuxas bent su 2.0 varikliu, tai tada labiau mylechiau :D O dabar paprastas kibirelis... :(
  • 0

#9 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 vasario 04 - 20:08

Kai turejau 205, tai nusipirkes ilgai keikiausi kol ji ant koju pastaciau. Istikro buciau nepirkes, jei zinojes kokios jis bukles buvo. Galvojau keist ir visai ne i liuta. O su dabartiniu 405 siuo metu esu patenkintas - daugmaz zinojau ko noriu ir ka perku. Aisku galejo buti ir kita komplektacija, bet pagal pinigines ir komforto santyki jis man daug pigesnis uz buvusi 205 (del to tevui ir palikau, kai visi mazgai naujais pakeisti, o variklis dar gyvens 100 metu B) )
  • 0
Roots to roots

#10 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 06 - 15:58

[quote name='Sliekas' date='Feb 4 2004, 05:39 PM'] nu as tai labai patenkintas savo mazule. kai mama pirmakart pamate (kai gryzau nusipirkes) tai kad pradejo shaukt, dejuot.. alia man patinka.. zema, maza, palyginus galinga, nesurudijus, beveik negendanti (bent jau ner taip buve kad nevaziuotu) ir kas be ko tai labai talpi, nes kiek ka esu vezes tai viskas sutelpa ir dar vietos lieka.. nors is isores paziurejus atrodo: "kur ten gali tilpti?". Jei galima meile daiktams tai galiu atvirai pasakyt: AS MYLIU SAVO MASHINYTE!  :wub: [/quote]
[QUOTE]

žinoma nenoriu įžeisti, bet pavažinėk porą mėnesių su 605 SV24, tada galbūt pakeisi nuomonę apie punktus "talpi" ir "pakankamai galinga".

Dar kartą no offence.
:beer:
  • 0

#11 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 06 - 16:38

žinoma nenoriu įžeisti, bet pavažinėk porą mėnesių su 605 SV24, tada galbūt pakeisi nuomonę apie punktus "talpi" ir "pakankamai galinga".

Dar kartą no offence.
:beer:

Beje, kalbant apie 306 talpuma, tai ash su trim draugais vazhiavau i soda, prisikrovem daug daiktu, paskui kaip gryzhom viskas ishkrovem ir :blink: oho, kiek i mano mashinyte visko sukishom :rolleyes:
Posted Image
Plius dar 4 zhmones B)
  • 0

#12 Svečias_SAR_*

Svečias_SAR_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 06 - 16:43

:blink:
  • 0

#13 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 vasario 06 - 16:50

:blink:

Ten tik priekaba i kadra nepateko! :lol:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#14 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 vasario 06 - 16:51

A mes pries 3 metus keturiese su 205 per 4 paras visa Lietuva apkeliavom. Ir tilpo visos musu mantos, palapine plius kompaktiska saslykine, malku (po kojom :) ) ir alaus deze :beer: Daug kas irgi buvo apake :blink: ir negalejo patiketi, kad i 205 tiek gali sutilpti. Tad del talpumo as pritariu 100%. O cia ne 205, o visas 306 B) :beer:
  • 0
Roots to roots

#15 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 06 - 19:00

Posted Image

tos didesne, dviejuose vienetuose tilpo i 205GTI, zmoniu deje daugiau netilpo ir bagazine naaa beveik uzsidare
  • 0

#16 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 06 - 19:10

ps: salia is virsaus ir apacios paprastos S90 ~ o siap del mano pugo ... patenkintas valit gerai kliova tacka, bet tvarkyti ...................uuuu, paskutinis nitascit, bet nesigailiu, tikiuosi sustvarkysiu anxciau nei uzkalsiu nu dar aisku siap niunsai pakaba kietoka, salonas ne baisiai, bet is idejos tokios ir norejau. paskutiniai niunsai ziema pasijaucia labai :D nors 205GTI - tai norma, na palyginus su kolegos VW SCIROCCO, bet totaliai gauna siuom poziuriu nuo AUDI 90 Coupe (senos senos) -is cia neisenkama tema vokishka kokybe ir praktiskumas vs vsio cto koncietsa na "o".
  • 0

#17 Styra

Styra
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 490
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:XC70 D5 136kW

Parašyta 2004 vasario 06 - 19:31

O su mano buvusiu peugeot 205 kazkada net 9 zmones vaziavo (Tikiuos Gidzia nesuzinos). Dar su 205 laisvai trise slidinet vazinejom, o dabar ant 405 stogo teko bagaznika uzsidet, nes ten tik tokia maza skyle i salona atsidaro. O stogo bagaznikas liuks dalykas - ir dviraciai, ir slides ir baidares - viskas sutelpa... Ir dar: su 205 ir skalbimo masina, ir saldytuva pavezt galima, o su 405 - niekaip:( Siek tiek gailiuosi kad ne break'as pas mane.
  • 0
Dr.Styra Volga XC70 136kW 400kN/m Ex BMW320d touring, 100kW Ex P405break 1.8TD, 92' 66kW Ex P405 1.8TD, 90' 66kW Ex P205 1.8 XRD 86' 44kW Kaunas

#18 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 07 - 18:26

:blink:

Ten tik priekaba i kadra nepateko! :lol:

Shiaip viska sudejom i bagazhine, o i salona paemem tik dvi kuprines B)
Tai kaip sakant vazhiavom komfortishkai, prieki dviese ir gale dviese su dviem kuprinem, visas kitkas bagazhinej :rolleyes:
  • 0

#19 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 08 - 18:00

su dizeliniu p205 vaziavome 5 asmenys+ iskylavimo manta. Juk isigijome jau vazinetus peugeot- ir neaisku kaip priziurejo anxtesnis seimininkas automobili? tad cia sakau yra loterija ..... ir aisku kas isigijo nenuvaryta arkli tai jis vaziuos gerai ir neges.... be to kai pirkau zinojau kad detales brangesnes- bet per 5metus isitikinau- ne ka brangesnes uz vokisku auto..o kai kurios ir pigesnes !!!be to ir reciau reikia keisti. sutvarkai viena mazga ir uzmirsti... visos auto markes turi silpnu vietu...
  • 0

#20 Svečias_gYvaTuKe_*

Svečias_gYvaTuKe_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 17 - 17:36

nu as tai pasirinkau pirma varianta, nes rimtu gedimu po kap. remonto tik nupirkus, nebuwo. laiku keisti tepalai, laiku paremontuojamas, wiskas iki siol buwo cool, o kaip bus ateity tai neaisku :-) tai wa :wub: Beje pritariu DerClown, masina talpi kajp kox passatas. Wa neseniai teko kraustytis tai wiska pervezem su ja. net saldytuwas tilpo :) tik reikejo prisispaust prie wairo ir vaziuot kaip kokiam gofle, kur gali keliais vaira reguliuot, o deziu tai telpa kiek :o nu net nesitikejau. jegowas masiniukas mano
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0