Jump to content


307 2,0 benzinas


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Svečias_monte73_*

Svečias_monte73_*
  • Svečiai

Posted 2009 June 02 - 07:04

sveiki man išmetė antipollution fault . prijungus prie kompo neišsitrina. meta klaidą miksture injeksion , žodžiu kažkas su mišiniu, bet klaidos kodo nemeta . kas gali būti. jei galite padėkite nes penktadieni reikėtu važiuoti i kelionę būsiu dėkingas už patarimus
  • 0

#2 Svečias_monte73_*

Svečias_monte73_*
  • Svečiai

Posted 2009 June 02 - 07:14

ai va prisiminiau tiksliai kaidos užrašymą miksture injektion permanent
  • 0

#3 Svečias_MEISTERIS_*

Svečias_MEISTERIS_*
  • Svečiai

Posted 2009 June 02 - 10:42

sveiki man išmetė antipollution fault . prijungus prie kompo neišsitrina. meta klaidą miksture injeksion , žodžiu kažkas su mišiniu, bet klaidos kodo nemeta . kas gali būti. jei galite padėkite nes penktadieni reikėtu važiuoti i kelionę būsiu dėkingas už patarimus

variantu daug,
pades tiktai komp.diagnostika+geras diagnostas.
  • 0

#4 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2009 June 02 - 13:06

ai va prisiminiau tiksliai kaidos užrašymą miksture injektion permanent

turejai gauti ir atsakyma i dominanti klausima (pas ka dareisi diagnose) :D
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#5 Svečias_monte73_*

Svečias_monte73_*
  • Svečiai

Posted 2009 June 02 - 13:09

as gyvenu skuode tai yra toks auto elektrikas sako geras as nezinau tai jo programoje neduoda tu parametru
  • 0

#6 Svečias_monte73_*

Svečias_monte73_*
  • Svečiai

Posted 2009 June 02 - 13:12

dar mano temperatūros davikliai rodo 148 laipsnius nors buvau pakeites naujus vistiek rodo ta pati
  • 0

#7 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • posts 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Posted 2009 June 03 - 05:46

Kur tokia temperatura rodo, ar prietaisu skydelyje, ar diagnostine iranga? Jei diagnostine iranga, tai dazniausiai naudojamas ne tas softas prisijungimui
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#8 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • posts 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Posted 2009 June 03 - 10:22

Nezinau ar tau pades, bet buna, kad daznai padeda. Pabandyk uzsipilti gerensio kuro, pvz, Neste ar Statoil ir pravaziuoti koki 50-100 km. Daugeliui ta klaida dingsta. Kaip pastebejau, tai dazniausiai atsiranda nuo Lukoil kuro. Net pas mano drauge 308 liute buvo atsiradus tokia klaida, tai nustojo pilti Lukoil kura ir jau 8000 km kaip klaida nepasikartojo.
  • 0

#9 Sidas

Sidas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 95
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:607'08 | 607'04 (RIP) | 406Coupe (RIP, beloved)

Posted 2009 June 03 - 10:42

Kiek man paciam teko dometis, si klaida neretai buna itakota lambda zondu parodymu - padidejus ismetamu duju tarsai. Kazkada pats esu susidures su sia klaida (2 L benzas, 2003 m.) - dabar kartojasi vasara, zemom pavarom karstyje pavazinejus. Greiciausiai todel, kad reduktorius uzsikiso. O pradine beda buvo su dirzo itempejais. Taip pat gali buti beda del purkstuku (jei netolygiai dirba). Zodziu, ieskoti galima pradeti nuo reduktoriaus, lendant gylyn iki kuro siurblio. :)
  • 0
Why Does It Always Rain On Me?..
------------------------------------
Sportiniai R17 TeamDynamics Monza R + Hankook Ventus S1 evo

#10 Svečias_gabrielius_*

Svečias_gabrielius_*
  • Svečiai

Posted 2009 June 03 - 18:10

Pirma paziuret liamda zondai 99%, antras po katalyzo pjauna gryba. O ar katalyzas jau pasibaiges ar liamda zondas. Niekas negali pasakyt. Koks kilometrazas tavo? manau iki 150k dar tempia katalyzai. O po jau reik keist, arba vezt pas Spakena. Kaip ir as planuoju daryti vasra. Nes be traukos vazineju dbr. Ner kur detis. O del purkstuku reikia zinot kurie metai. Jeigu masina nesenesne negu 3 metai ner ko ten iswis lyst i purkstukus.

Edited by gabrielius, 2009 June 03 - 18:11.

  • 0

#11 Svečias_monte73_*

Svečias_monte73_*
  • Svečiai

Posted 2009 June 03 - 22:00

prabėges yra jau 160 000 aš įtariau kad gali būti katalyzas bet kad jis jau baisiai brangus. o ką tas spakėnas su jais daro tipo restauruoja kiek tai kainuoja ir kur tas spakenas gyvena
  • 0

#12 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Posted 2009 June 03 - 22:05

nu nu idomu ka jis ten su tais benzo katalizais daro :wacko: kiek zinau jis uzsiiminedavo dyzeliu suodziu filtru kastravimu, tenai biski kitokie reikalai!!! nebent deda kokius nors emitatorius ir pan. ismetus kataliza
  • 0

#13 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2009 June 04 - 07:46

Kiek man paciam teko dometis, si klaida neretai buna itakota lambda zondu parodymu - padidejus ismetamu duju tarsai. Kazkada pats esu susidures su sia klaida (2 L benzas, 2003 m.) - dabar kartojasi vasara, zemom pavarom karstyje pavazinejus. Greiciausiai todel, kad reduktorius uzsikiso. O pradine beda buvo su dirzo itempejais. Taip pat gali buti beda del purkstuku (jei netolygiai dirba). Zodziu, ieskoti galima pradeti nuo reduktoriaus, lendant gylyn iki kuro siurblio. :)

Reduktoriai, diržų įtempėjai... gal vistik galima žmoniškiau parašyt?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#14 Svečias_gabrielius_*

Svečias_gabrielius_*
  • Svečiai

Posted 2009 June 04 - 18:38

prabėges yra jau 160 000 aš įtariau kad gali būti katalyzas bet kad jis jau baisiai brangus. o ką tas spakėnas su jais daro tipo restauruoja kiek tai kainuoja ir kur tas spakenas gyvena

nu nu idomu ka jis ten su tais benzo katalizais daro :wacko: kiek zinau jis uzsiiminedavo dyzeliu suodziu filtru kastravimu, tenai biski kitokie reikalai!!! nebent deda kokius nors emitatorius ir pan. ismetus kataliza

Stato emuliatorius ir meta lauk katalyza. Jo originalus kainuoja ~1200lt tiksliai nepamenu. Pastaciau lenkiska, tai jau barska visas, po 20k ;]]. Tai planuoju i vidury vasaros susiskambint ir jeigu bus galimybe pristatyt. Nes kiek skaiciau temose daug laimingu zmoniu isvaziuoja. Tai noriu pagaliau nebematyti antipollution fault uzraso ir jausti trauka, kurios visiskai nera. Spakenas randas panevezyje tu pagal pajieska surasi jo nr kazkur buvo forume.
  • 0

#15 Svečias_monte73_*

Svečias_monte73_*
  • Svečiai

Posted 2009 June 05 - 11:13

kur tu radai tokį pigų originala katalizatoriu man pežo centre pasakė 4500 lt
  • 0

#16 Svečias_gabrielius_*

Svečias_gabrielius_*
  • Svečiai

Posted 2009 June 05 - 14:03

jeigu neklystu jie keicia iskart viska ir abudu liamda zondus. Nenoriu meluot, nepamenu zinok kur. bet pamenu, kad pagalvojau ai nu 3 kart pigiau. Tai ir isimeciau. Vezk pas Spakena sakau tau. Nereik ten to katalyzo. TA praejau iswis su pramustu(5skyles po 14mm buvo pragreztos kai pirkau). ;]

Edited by gabrielius, 2009 June 05 - 14:06.

  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users