Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 406 Coupe ventiliacijos problema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 krumokshnis

krumokshnis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 42
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2009 birželio 09 - 14:33

Sveiki, gal kartais kas nors iš Jūsų esate kišę pirštus prie Peugeot 406 Coupe ventiliacijos? Aš savąjį Peugeot turiu jau daugiau nei metus, ir kiek važinėju, dar nei karto nebuvo, kad šiltu metų laiku nustačius šalto oro pūtimą į saloną ir pūstų šaltą orą... Žiemą viskas ok, paduodamo į saloną oro temperatūros svirtelę nustačius ant mėlyno, pučia šaltą, nustačius ant raudono - karštą, tačiau kai tik ateina vasara su šiltesniais orais, tai nustačius nat mėlyno pučiamas šiltas (ne vėsus) oras, o ant raudono - karštas. Šita problema neprikauso ir nuo to ar aš trinuosi 50 km/h mieste, ar pučiu 100 km/h užmiestyje. Tiesa, įjungus kondicionierių pučiamas šaltas oras, tačiau, manau ir be kondicionieriaus turėtų būti pučiamas vėsus oras, ar ne? Gal patartumėt nuo kur pradėt ieškot bėdų? :blink:
  • 0

#2 Svečias_Mancius_*

Svečias_Mancius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 birželio 09 - 15:00

Sveiki,

gal kartais kas nors iš Jūsų esate kišę pirštus prie Peugeot 406 Coupe ventiliacijos?
Aš savąjį Peugeot turiu jau daugiau nei metus, ir kiek važinėju, dar nei karto nebuvo, kad šiltu metų laiku nustačius šalto oro pūtimą į saloną ir pūstų šaltą orą... Žiemą viskas ok, paduodamo į saloną oro temperatūros svirtelę nustačius ant mėlyno, pučia šaltą, nustačius ant raudono - karštą, tačiau kai tik ateina vasara su šiltesniais orais, tai nustačius nat mėlyno pučiamas šiltas (ne vėsus) oras, o ant raudono - karštas. Šita problema neprikauso ir nuo to ar aš trinuosi 50 km/h mieste, ar pučiu 100 km/h užmiestyje. Tiesa, įjungus kondicionierių pučiamas šaltas oras, tačiau, manau ir be kondicionieriaus turėtų būti pučiamas vėsus oras, ar ne?
Gal patartumėt nuo kur pradėt ieškot bėdų? :blink:

jei lauke +26 tai tau ir pus silta/drungna su isjungtu kondisinu
  • 0

#3 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2009 birželio 09 - 15:02

Sveiki,

gal kartais kas nors iš Jūsų esate kišę pirštus prie Peugeot 406 Coupe ventiliacijos?
Aš savąjį Peugeot turiu jau daugiau nei metus, ir kiek važinėju, dar nei karto nebuvo, kad šiltu metų laiku nustačius šalto oro pūtimą į saloną ir pūstų šaltą orą... Žiemą viskas ok, paduodamo į saloną oro temperatūros svirtelę nustačius ant mėlyno, pučia šaltą, nustačius ant raudono - karštą, tačiau kai tik ateina vasara su šiltesniais orais, tai nustačius nat mėlyno pučiamas šiltas (ne vėsus) oras, o ant raudono - karštas. Šita problema neprikauso ir nuo to ar aš trinuosi 50 km/h mieste, ar pučiu 100 km/h užmiestyje. Tiesa, įjungus kondicionierių pučiamas šaltas oras, tačiau, manau ir be kondicionieriaus turėtų būti pučiamas vėsus oras, ar ne?
Gal patartumėt nuo kur pradėt ieškot bėdų? :blink:

Man iš kart pasistojo dvi mintys, viena gera, kita bloga, bet pradėsiu nuo geros.
Gera: galimas variantas, kad salono oro filtras yra jau ant išmetimo ribos, arba oro paėmimas yra arti duslintuvo (paimamas šiltas oras)
Bloga: kad galiu tave palaikyti, kai kuom kuo tau nepatiks, nes logiškai mąstant - vasarą yra šiltesnis oras lauke (apskritai), dėl to ir pučiamas vėsesnis, o žiemą - natūralu, aplinkos oro temperatūra žemesnė, todėl pučiamas šaltas oras.
  • 0

#4 krumokshnis

krumokshnis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 42
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2009 birželio 10 - 07:04

Na taip, supratau, ką norėjote pasakyti... :) tiesiog vaziuojant kituose auto (kai kuriuose) vasarą ir be kondišino pučiamas vėsus oras, todėl pagalvojau, kad gal pas mane kažkas ne taip... :) Kad ir kaip ten bebūtų, ačiū už nuomones :beer: ;)
  • 0

#5 Tyris

Tyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Dublin
  • Automobilis:Peugeot 407 Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2009 birželio 10 - 10:51

Sveiki,

gal kartais kas nors iš Jūsų esate kišę pirštus prie Peugeot 406 Coupe ventiliacijos?
Aš savąjį Peugeot turiu jau daugiau nei metus, ir kiek važinėju, dar nei karto nebuvo, kad šiltu metų laiku nustačius šalto oro pūtimą į saloną ir pūstų šaltą orą... Žiemą viskas ok, paduodamo į saloną oro temperatūros svirtelę nustačius ant mėlyno, pučia šaltą, nustačius ant raudono - karštą, tačiau kai tik ateina vasara su šiltesniais orais, tai nustačius nat mėlyno pučiamas šiltas (ne vėsus) oras, o ant raudono - karštas. Šita problema neprikauso ir nuo to ar aš trinuosi 50 km/h mieste, ar pučiu 100 km/h užmiestyje. Tiesa, įjungus kondicionierių pučiamas šaltas oras, tačiau, manau ir be kondicionieriaus turėtų būti pučiamas vėsus oras, ar ne?
Gal patartumėt nuo kur pradėt ieškot bėdų? :blink:

Pas mane lygiai tas pats, kaip kolega minejo, naturalu kad vasara pucia siltesni ora nei ziema.
  • 0
Buvo Alafa Romeo 156 2.0L Buvo Peugeot 406c 2.0L Buvo Peugeot 407

#6 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2009 birželio 10 - 13:27

Na taip, supratau, ką norėjote pasakyti... :) tiesiog vaziuojant kituose auto (kai kuriuose) vasarą ir be kondišino pučiamas vėsus oras, todėl pagalvojau, kad gal pas mane kažkas ne taip... :)

Kad ir kaip ten bebūtų, ačiū už nuomones :beer: ;)

tai jeigu pagal tave turi pusti ir vasara salta tai nafik tada tie kondisai jeigu uztektu pasukti ant melynos ir pus salta...tai kaip tu galvoji is kur ta ora ima is lauko :hmm: tai jeigu lauke 23 tai tu nori kad tau padarytu 15??prajuokinai ^_^
  • 0

#7 krumokshnis

krumokshnis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 42
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2009 birželio 10 - 14:26

Na taip, supratau, ką norėjote pasakyti...  :)  tiesiog vaziuojant kituose auto (kai kuriuose) vasarą ir be kondišino pučiamas vėsus oras, todėl pagalvojau, kad gal pas mane kažkas ne taip...  :)

Kad ir kaip ten bebūtų, ačiū už nuomones  :beer:  ;)

tai jeigu pagal tave turi pusti ir vasara salta tai nafik tada tie kondisai jeigu uztektu pasukti ant melynos ir pus salta...tai kaip tu galvoji is kur ta ora ima is lauko :hmm: tai jeigu lauke 23 tai tu nori kad tau padarytu 15??prajuokinai ^_^

nekalbu apie tai kad iš 23 padarytų 15, tačiau kai lauke +20, tai viduje sedint reikia arba langus atsidaryti arba jungt kondišiną, nes į saloną pučia kokius 25 laipsnius. Anyway, supratau ką visi norėjot pasakyt todėl daugiau neieškosiu šik..j smegenų ;)
  • 0

#8 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Parašyta 2009 birželio 10 - 15:37

Kai padarai ant pacio salciausio tai ir traukia tiesiai is lauko. Bet kai pradedi vaziuot atvesta puciamas oras. Siaip nejauciu jokios problemos jungt kondicionieriu jeigu man karsta. Tam ir sukurtas jisai.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0