Peršokti prie turinio


vairo koloneles 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 Svečias_Sungirll_*

Svečias_Sungirll_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 01 - 13:42

Sveiki, bukit geri gal kas galit padet, man parejo vairo koloneles, gal kas turit parduot,ar zinot kur pigiai gauti? :rolleyes: isanksto aciu :wub:
  • 0

#2 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2009 liepos 01 - 14:09

Sveiki, bukit geri gal kas galit padet, man parejo vairo koloneles, gal kas turit parduot,ar zinot kur pigiai gauti? :rolleyes: isanksto aciu :wub:

jei ji tikrai parejo tai susirask Tungaka, jis pardavinejo vairo koloneles...
  • 0

#3 Svečias_Sungirll_*

Svečias_Sungirll_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 01 - 14:12

taip tikrai,sake meistras, nes bega vairo stiprintuvo tepalas, ir isklibes salnikas virsutinis :angry:
  • 0

#4 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2009 liepos 01 - 14:15

taip tikrai,sake meistras, nes bega vairo stiprintuvo tepalas, ir isklibes salnikas virsutinis :angry:

jei toj vieto kur vairo kryzme, tai galima tik ta ''salnika'' pakeist. Tinka salnikas ir is angliskos auto, juk meta lauku tas uk koloneles
  • 0

#5 Svečias_Sungirll_*

Svečias_Sungirll_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 01 - 14:23

jei toj vieto kur vairo kryzme, tai galima tik ta ''salnika'' pakeist. Tinka salnikas ir is angliskos auto, juk meta lauku tas uk koloneles

Mano salnikas labai isklibejes ir jis leidzia, o keisti gali tas pats s...
  • 0

#6 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2009 liepos 01 - 14:24

Mano salnikas labai isklibejes ir jis leidzia, o keisti gali tas pats s...

tada turi pirma susitvarkyt savo salnyklus, o paskui auto eile :D
  • 0

#7 Svečias_Sungirll_*

Svečias_Sungirll_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 01 - 14:25

jei ji tikrai parejo tai susirask Tungaka, jis pardavinejo vairo koloneles...

beje, kaip susisiekti su tuo tungaka, nes jam e-mailu rasyt man neleidzi
  • 0

#8 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2009 liepos 01 - 14:27

rasyk pm :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#9 Svečias_Sungirll_*

Svečias_Sungirll_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 01 - 14:33

o jei tie salnikai nebetvarkomi jau? ai blyn, nervuoja mane :angry: is kur man apie ja tiek daug suprasti :angry:
  • 0

#10 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2009 liepos 02 - 01:47

o jei tie salnikai nebetvarkomi jau? ai blyn, nervuoja mane :angry: is kur man apie ja tiek daug suprasti :angry:

parasyk paprasciausiai kokie metai, nzn ar skirtumas del kuro (nesu dyzelio ciupinejes) ir kas ten gale galu bega ir kuriam gale bega :doh: ir ar nera daugiau problemu susijusiu su vairu.
Bet pagal savo praktika jei viskas ok su vairu, o dingsta tik skysti kaltas salnykas.... Bet pati sakiai meistras sake ja keist, na jei abejoji nuvaryk i kita serviza ir bus aisku. Nes vairo kolonele lyg apie 350lt, o salnykas max 50lt (cia tik speju :D )
  • 0

#11 Svečias_Sungirll_*

Svečias_Sungirll_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 02 - 07:38

parasyk paprasciausiai kokie metai, nzn ar skirtumas del kuro (nesu dyzelio ciupinejes) ir kas ten gale galu bega ir kuriam gale bega :doh: ir ar nera daugiau problemu susijusiu su vairu.
Bet pagal savo praktika jei viskas ok su vairu, o dingsta tik skysti kaltas salnykas.... Bet pati sakiai meistras sake ja keist, na jei abejoji nuvaryk i kita serviza ir bus aisku. Nes vairo kolonele lyg apie 350lt, o salnykas max 50lt (cia tik speju :D )

1997m 2l benzinas,salnikas visiskai isklibes, tat vairo stiprintuvo tepalas bega, reik keist vairo kolonele, bet kaizkaip sunkoka ja gaut :angry: stai visa mano problemele :angry:
  • 0

#12 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2009 liepos 02 - 10:48

parasyk paprasciausiai kokie metai, nzn ar skirtumas del kuro (nesu dyzelio ciupinejes) ir kas ten gale galu bega ir kuriam gale bega  :doh:  ir ar nera daugiau problemu susijusiu su vairu.
Bet pagal savo praktika jei viskas ok su vairu, o dingsta tik skysti kaltas salnykas.... Bet pati sakiai meistras sake ja keist, na jei abejoji nuvaryk i kita serviza ir bus aisku. Nes vairo kolonele lyg apie 350lt, o salnykas max 50lt (cia tik speju  :D )

1997m 2l benzinas,salnikas visiskai isklibes, tat vairo stiprintuvo tepalas bega, reik keist vairo kolonele, bet kaizkaip sunkoka ja gaut :angry: stai visa mano problemele :angry:

siulyciau nuvaziuot i kita serviza, nes salnikas 99,9%
  • 0

#13 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2009 liepos 02 - 11:28

Kam keisti salnika, jei galima pakeisti kolonele :doh: Geras servisas :lol:
  • 0
kažkaip.....

#14 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 liepos 02 - 11:59

Kad nekurti temos parasysiu cia. Pas mane 406 v6 24v coupe. Taigi vakar is neturejimo kas veikti nusiimiau priekinius ratus sakau pereisiu pakaba ir seip paziuresiu kaip ten kas ir radau desinei pusei suplysusia vairo kolonkes guma ir truputi tepaliuko :unsure: Noriu paklausti kaip ten ja pakeisti, kad suvedimo neisreguliuoti ir ar nieko baisaus truputis tepalo, bijau,kad salnikui nebutu amen. Nes esu ne NOR o cia detaliu ir servizu kainos nezmoniskos :(
  • 0

#15 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2009 liepos 02 - 13:24

Kam keisti salnika, jei galima pakeisti kolonele :doh: Geras servisas :lol:

ech sunku su blondinem :D
  • 0

#16 Svečias_Sungirll_*

Svečias_Sungirll_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 02 - 14:32

ech sunku su blondinem  :D

nieko nepades, kad pakeisiu salnika reik visa kolonele keisti. P.s as ne blondine :P sita masina turiu dar menesiukas, tat apie ja dar nedaug zinau, su kita kur vazinejau tokiu problemu nebuvo iskile :P
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0