Jump to content


Photo

engine immobiliser fault


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 gincius

gincius
  • Forumo naujokai
  • posts 7
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2009 July 20 - 21:41

Sveiki, Turiu problemėlę. Peugetot 406 2002 metų dyzelis. Atjungus akomuliatorių ir vėl pajungus bei įjungus degimą išmeta klaidą "engine immobiliser fault" ir neleidžia užvesti mašiniuko. Gal kas suidūrėte su tokia problema?

Edited by gincius, 2009 July 20 - 21:48.

  • 0

#2 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • posts 1,398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Posted 2009 July 20 - 21:50

išmeta klaidą "engine immobiliser fault" ir neleidžia užvesti

variklio imobilizatoriaus klaida,ar tai dar nieko nesako? :doh: rakta reik rist prie masinos :ax:
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#3 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • posts 1,398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Posted 2009 July 20 - 21:53

išmeta klaidą "engine immobiliser fault" ir neleidžia užvesti

variklio imobilizatoriaus klaida,ar tai dar nieko nesako? :doh: rakta reik rist prie masinos :ax: ir visada kai dar karta atjunginesi akuma,palaikyk sitemoje srove,nes ir vel taip bus,su krokodilais prijunk kita akuma
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#4 gincius

gincius
  • Forumo naujokai
  • posts 7
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2009 July 20 - 22:02

Gal galit patarti kaip pririšti?
  • 0

#5 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • posts 1,398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Posted 2009 July 20 - 22:55

kuriam lietuvos gale esi?

Edited by Svolacius, 2009 July 20 - 22:58.

  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#6 gincius

gincius
  • Forumo naujokai
  • posts 7
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2009 July 20 - 22:56

Bandžiau pririšinėti raktą, kaip forume parašyta, bet nepavyko. Gal kažką ne taip darau? Iki serviso kaip ir nedavažiuosiu, nes nesgaliu užkurti.

Edited by gincius, 2009 July 20 - 22:57.

  • 0

#7 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • posts 1,398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Posted 2009 July 20 - 23:03

zinau kad nedavaziuosi,ieskokis serviso ar zmogo kuris pririsineja raktus
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#8 Svečias_lokys_*

Svečias_lokys_*
  • Svečiai

Posted 2009 July 21 - 08:59

sveiki, mano jauciu ta pati beda pas mane pezas 2000 viska bandau jau savaite bus neuzkuriu meta rakta geltona reiskia elektronine apsaugos sitema nieko neradau kad kas padetu, varyt negaliu nes automatas esu anyksciusoe tai iki servisu kur tvarko tokias problemas atstumas, bandziau ir as rakta pririsineti tai nieko nesigauna, buvau diagnostika atsikvietes neduoda prisijungt, dar viena firma kaip ir rimta konsultavausi tai sako tokio modelio raktas nenusimusa problema kitur tai ir zinok zmogau :mellow:
  • 0

#9 rimelis

rimelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:NebePezas

Posted 2009 September 03 - 09:14

Prikeliu tema. Nemanau, kad tai raktas. Pas mane analogiska problema (406, 2000m, 1.8 benzas). Tiesa, buvo ji islindusi ir pries 4 metus, bet tada padejo pilnas kontakiniu fishkiu perejimas pradedant BSI baigiant uzvedimo kompu bei apvalia jungtim po akumu. Tada padejo, ilgam. Dabar vel prasidejo - vaziuoji vaziuoji ir "bats, visiskai uzgesta. Isjungus/ijungus degima - pyptelejimas ir engine imobilizer fault. Bet, jei palauki 10-60 minuciu apsiramina ir vel uzsikuria. Jei atjungi akuma, atsigauna greiciau. Bet kiek vaziuosi - gryna loterija. Viena karta visa savaite isvazinejau, bet buvo kartas, kai tik 300 metru pavaziuodavau. Beje, si karta jungciu pramiklinimas nelabai tepadejo - nors ir reciau, bet vistiek tenka "parukyt". Tiesa, si karta i BSI nelindau, patingejau. Klausimas: ar imanoma kaip nors "nukilinti" sita "funkcionaluma" ? nes jau uzsipypinau negyvai... Pezo centras sako mes nedarysim - nelegalu. Taip kad laukiami pasiulymai su kontaktais smart elektriko kuris uztildytu sita isradima amziams...
  • 0
Pescias

#10 Svečias_Pasienis_*

Svečias_Pasienis_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 03 - 10:33

Utenoje yra vienas. Man 2000 m. HDI imobilaizeri nulauze. tel 867274899
  • 0

#11 rimelis

rimelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:NebePezas

Posted 2009 September 03 - 10:41

Utenoje yra vienas. Man 2000 m. HDI imobilaizeri nulauze. tel 867274899

Hmmm, na vairiantas, dekui. Ledas pajudejo. Bet gal kas koki gudresni kaunieti zino?
  • 0
Pescias

#12 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2009 September 04 - 08:49

Utenoje yra vienas. Man 2000 m. HDI imobilaizeri nulauze. tel 867274899

Save ir kitus gerbentis meistras nenulauzineja(neisjungineja immobilaizeriu),o juos sutvarko gamykliskai ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#13 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2009 September 04 - 08:51

Hmmm, na vairiantas, dekui. Ledas pajudejo. Bet gal kas koki gudresni kaunieti zino?

Vilniuje be problemu :rolleyes:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#14 rimelis

rimelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:NebePezas

Posted 2009 September 04 - 08:59

Save ir kitus gerbentis meistras nenulauzineja(neisjungineja immobilaizeriu),o juos sutvarko gamykliskai ;)

Cia buvo kalba apie si uteniski meistra? ar apskritai? Nes jei apskritai norisi jau nebegryzt prie tos problemos, ir jei varliaedziai ivare kliurka vyno prisirije designindami sita kerte, tai nafig man jinai reikalinga. Perdaug jinai man nervu kainavo. Ir siaip esu didziai piktas ant prancuzisku masinu... Bijau kad sekantis auto jau nebebus prancuzas nors iki siol gana istikimas joms buvau.
  • 0
Pescias

#15 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Posted 2009 September 04 - 09:49

Cia buvo kalba apie si uteniski meistra? ar apskritai? Nes jei apskritai norisi jau nebegryzt prie tos problemos, ir jei varliaedziai ivare kliurka vyno prisirije designindami sita kerte, tai nafig man jinai reikalinga. Perdaug jinai man nervu kainavo. Ir siaip esu didziai piktas ant prancuzisku masinu... Bijau kad sekantis auto jau nebebus prancuzas nors iki siol gana istikimas joms buvau.

Tai nesuk smegenų ir keisk auto, nebeturėsi problemų.
O kad pastovios bėdos su impbilaizeriu, tai reikia surast ir pašalint to priežastį. Du metai važinėju po 150 km kasdien, nei karto imobilaizeris jokių problemų nekėlė. O veikia jis puikiai, nes pasidariau antrą raktą tik pagal geležtė (kad bent duris reikalui esant atsidaryt galėčiau), tai su juo užkurti nebeleidzia. Su orginalu viskas puikiai.
Taip kad priežastis jo streikavimui turi kažkur būti.
  • 0

#16 rimelis

rimelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:NebePezas

Posted 2009 September 07 - 11:07

Tai nesuk smegenų ir keisk auto, nebeturėsi problemų.
O kad pastovios bėdos su impbilaizeriu, tai reikia surast ir pašalint to priežastį. Du metai važinėju po 150 km kasdien, nei karto imobilaizeris jokių problemų nekėlė. O veikia jis puikiai, nes pasidariau antrą raktą tik pagal geležtė (kad bent duris reikalui esant atsidaryt galėčiau), tai su juo užkurti nebeleidzia. Su orginalu viskas puikiai.
Taip kad priežastis jo streikavimui turi kažkur būti.

Sutinku, priezastis kazkur turi buti. Bet mano atveju tikrai ne rakte - turiu abu raktus. Ir kai oziuojasi masinai giliai pofig kuri rakta kishu. O kai vaziuoja tai vaziuoja su bet kuriuom.
  • 0
Pescias

#17 Svečias_milijonas_*

Svečias_milijonas_*
  • Svečiai

Posted 2010 September 04 - 17:10

prikeliu temą, atsitiko tokia pati problema kaip ir aprašoma. Gal galgalėtumėte padėti dėl metamos klaidos engine immobiliser fault ? Man tiktų bet koks variantas, arba sutvarkyti arba išviso jį atjungti, kad niekada nebebūtų. Veiksmas Vilniuje. Dėkui Jums už pagalbą. išbadžiau ir akumuliatoriaus atjungimus ir tt., pajudinus prie kompiuterio esančius laidus, kartais padeda, bet vėliau vėl išmeta klaidą ir mašina normaliai naudotis nebeįmanoma. dėkui Jums už pagalbą.
  • 0

#18 vetrax

vetrax
  • Senbuviai
  • posts 27
  • Automobilis:Peugeot 807

Posted 2010 September 05 - 18:51

Po akumo atjungimo kartais nusimusa imobilaizerio kodas ir rakta reikia vel priristi prie masinuko, bent jau pas mane (807) tai daroma taip: istatai rakta i spynele, ijungi degima, paspaudi duru uzrakinimo mygtuka, laikant ji isjungi degima ir istrauki rakta. Viskas raktas priristas.
  • 0

#19 rimelis

rimelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:NebePezas

Posted 2010 September 05 - 19:56

Mano atveju problema buvo prasitrynes kazkokis tai laidas po vairuotojo kojom ar pan. Tiksliai nupasakot negaliu, nes tuom reikalu uosvis buvo uzsiemes, as buvau isvykes is LT ilgam.
  • 0
Pescias

#20 Dombasas

Dombasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 190
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:VW Golf, GSi

Posted 2010 September 06 - 06:24

Po akumo atjungimo kartais nusimusa imobilaizerio kodas ir rakta reikia vel priristi prie masinuko, bent jau pas mane (807) tai daroma taip: istatai rakta i spynele, ijungi degima, paspaudi duru uzrakinimo mygtuka, laikant ji isjungi degima ir istrauki rakta. Viskas raktas priristas.

tu centrini nuo immo skiri?
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users