Peršokti prie turinio


Nuotrauka

406 variklio keitimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 09:01

norejau pasiteirauti, daug vargo butu permetant varikli is 1,9td 66kw i 2,1TD. 2,1TD variklis kiek supratau yra be kompo paprastas, tai suprantu nebutu problemu su pravotkem. kaip manot ar verta? 2,1TD variklis yra is xm 92 metu. manasis variklis man darosi keistas.. 1,9TD traukos nepalyginsi skiriasi kaip diena ir naktis nuo mano tokio pat uosvio variklio. pas ji sedanas, kyla ir prie sedynes lipina. kuro sanaudos irgi skiriasi, netgi 1,5 - 2 litrais. pas ji 6,5 koki. o pas mane netgi sugeba paimti 8 litrus autostradoj 100kmh vaziuojant. turbina girdisi svilpauja kai vaziuoji. Bet kas keisciausiai, mano masina kuriasi daug geriau is puse abaroto nei uosvio. praeita ziema nebuvo problemu man. o uosvis jau net garaze nebeuzkurdavo. Kuro filtrai ir oro filtrai pakeisti i naujus pas mane.

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2009 rugsėjo 24 - 09:03

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#2 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 09:05

Siaip neuzsiimciau, nors ir atrodo kad dideliu problemu buti neturetu, bet... Geriau parduok esama jei netraukia, kazkiek dadesi ir nusipirksi kita, gausis geriau nei uzsiimt perdarinejimais. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#3 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 09:12

turbut taip ir teks daryti, mane taip pat tokia mintis labiau traukia. kaip manot 1,9TD kainos kokios eina?
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#4 Marko27

Marko27
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 84
  • Automobilis:Peugeot 406 TD + interculer 68kW

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 09:23

turbut taip ir teks daryti, mane taip pat tokia mintis labiau traukia. kaip manot 1,9TD kainos kokios eina?

Nezinau kokios kainos eina.Na su saviskiu 68kW tai jaucias ta galia. ipac jei aukstom apsukom vaziuoji.Labai nelakstau man galios pakanka tik noretus dar daugiau ekonomijos.sutelpu iki 6ltr.
  • 0

#5 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 09:23

Kainos niekas nepasakys tiksliai, reikia ivertinti stovi, kompletacija prekybinius sugebejimus, makaronu kabinimo sugebejimus ir pan. Ir dar iskaitant kad prekybai metas nera bais tinkamas tai nusiteik parduot pigiai, ir tikekis nusipirkt taip pat pygei. Prie to pacio jau priesrestailo greiciausiai nepirksi juk. O jei orientacijai tai autogidas.lt siaip. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#6 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 09:37

vaziuosiu kol vaziuos ir po biski ieskosiu varikliuko ;)
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#7 Svečias_wixxwa_*

Svečias_wixxwa_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 10:55

vaziuosiu kol vaziuos ir po biski ieskosiu varikliuko ;)

Su tvirtinimais nebus problemu, bet del provotkes, tai neteksi greicio ir apsuku parodymu, daugiau nieko..

Beto Eddy, kaip tavo laikosi Mondeo?:)
  • 0

#8 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 12:18

Mondeo pardaviau, trecia masina ant manes nelipo kazkaip. o dar tas pinigu kisimas i ja isgazdino. siaip smagi buvo, bet ranku darbo i ja reikejo ideti. uzsiima tuom dabar mano draugas su ja ^_^ isigijai ir tu peziuka ? sveikas istojas i musu gretas :rolleyes:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#9 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 12:22

O as manyciau visu pirma reik paieskot slieku kodel netraukia 1.9 ir tiek saliuros srebia. Kompas? Purkstukas su laideliu? Turbinos slangu sandarumas? Vakuminis siurblio reguliavimas nuo intercoolerio? Dar koks gaidys ERG. Stai kodel as myliu 405, viso sito meslo nebuvo, ispjaudavai katalika ,tiesu vamzdi ir dar KKK turbina vietoj Garetto. Dedavo i vieta benzus net grazu ziuret budavo.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#10 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 12:22

del apsuku tai nepergyvenu, vietoj tachometro pas mane laikrodis :), o greitis tai man regis nuo kompo nepriklauso, is pavaru daviklio eina tiesiai i spidometra signalas ar as klystu? zinau tik tai kad su zvakiu pakaitinimu tektu zaisti, nes jis eina per ta ECU. bet neprasidesiu tokiu projekteliu, susirasiu toki pat 1,9 ir bus gerai. siaip peziukas vaziuoja linksmai, traukos lyg uztenka man, bet skirtumas yra palyginus su uosvio ir traukos ir ekonomijos atzvilgiu <_< kai varikliuks kada pasibaiks tada ziuresiu jau.. o dabar siais laikais teks pasitenkinti ir 8 litrais 100 km ^_^
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#11 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 12:27

O as manyciau visu pirma reik paieskot slieku kodel netraukia 1.9 ir tiek saliuros srebia. Kompas? Purkstukas su laideliu? Turbinos slangu sandarumas? Vakuminis siurblio reguliavimas nuo intercoolerio? Dar koks gaidys ERG.
Stai kodel as myliu 405, viso sito meslo nebuvo, ispjaudavai katalika ,tiesu vamzdi ir dar KKK turbina vietoj Garetto. Dedavo i vieta benzus net grazu ziuret budavo.

turbinos slanges jungiau svieziai pats, buvau visa varikli lauk isemes perejau per visus sujungimus. bet kas man dar nepatiko tai, kad turbina visa apsitepalavus ir slangese tepaliukas, greiciausiai ir ekonomijos ir miklumo del to ir nera? taciau sakyt kad turbina mirusi dar nedrystu, nes uzmyzinus dar paima kazka.
taciau nuo turbinos tas galetu priklausyti?

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2009 rugsėjo 24 - 12:29

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#12 Svečias_wixxwa_*

Svečias_wixxwa_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 12:53

O as manyciau visu pirma reik paieskot slieku kodel netraukia 1.9 ir tiek saliuros srebia. Kompas? Purkstukas su laideliu? Turbinos slangu sandarumas? Vakuminis siurblio reguliavimas nuo intercoolerio? Dar koks gaidys ERG.
Stai kodel as myliu 405, viso sito meslo nebuvo, ispjaudavai katalika ,tiesu vamzdi ir dar KKK turbina vietoj Garetto. Dedavo i vieta benzus net grazu ziuret budavo.

turbinos slanges jungiau svieziai pats, buvau visa varikli lauk isemes perejau per visus sujungimus. bet kas man dar nepatiko tai, kad turbina visa apsitepalavus ir slangese tepaliukas, greiciausiai ir ekonomijos ir miklumo del to ir nera? taciau sakyt kad turbina mirusi dar nedrystu, nes uzmyzinus dar paima kazka.
taciau nuo turbinos tas galetu priklausyti?

Turbina nauja ar ne, vistiek kazkiek tepalo istumia i slangas per ivores, del to gali nusiramint.. :) pirma reikia ziuret koks siurblys.. Lucas siurbliams daznai plysta tokios membranos i kurias pareina slegis is intercoolerio.. Numauk nuo ten slangute ir paziurek ar nelasa salera..

Dar gali but purkstukai uzsinese.. :) gal jau sisioja o ne purskia.. :ph34r:

Palygink apsukas savo ir tevo varikliu, gal kuro per daug atsukta?

EGR del traukos itakos neturi...

Jo, istojau.. :) nebeismaitinu savo 2litru, tai teko 2.1 pirkt... :D
  • 0

#13 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 13:06

na jei purkstukai myztu jau ir su uzkurimu prastai butu, o kuriasi tai gerai. placiau biski apie kokia slangute kalbi atsukti ir pazet ar saliarka nelasa?
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#14 Svečias_wixxwa_*

Svečias_wixxwa_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 13:49

na jei purkstukai myztu jau ir su uzkurimu prastai butu, o kuriasi tai gerai. placiau biski apie kokia slangute kalbi atsukti ir pazet ar saliarka nelasa?

Hmm, kaip cia tau paaiskinus.. Gal predadam nuo to koks pas tave siurblys? :) jei bosch, nelabai tas galioja, jei lucas, tada jau aiskinsiu.. :)
  • 0

#15 Marko27

Marko27
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 84
  • Automobilis:Peugeot 406 TD + interculer 68kW

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 14:11

Hmm, kaip cia tau paaiskinus.. Gal predadam nuo to koks pas tave siurblys? :) jei bosch, nelabai tas galioja, jei lucas, tada jau aiskinsiu.. :)

Kad nekurt temos pas mane yra 1.9td su bosh sistema ar del grystamosios slangeles gale kur ant purkstuko maunas ji visa isimalus buvo ir mates balele salerkos kurtis prasciau masina?karta visai nesinorejo kurt.pakeitus slangele ta atrodo kures is puses abaroto.
  • 0

#16 Svečias_wixxwa_*

Svečias_wixxwa_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 15:57

Kad nekurt temos pas mane yra 1.9td su bosh sistema ar del grystamosios slangeles gale kur ant purkstuko maunas ji visa isimalus buvo ir mates balele salerkos kurtis prasciau masina?karta visai nesinorejo kurt.pakeitus slangele ta atrodo kures is puses abaroto.

Na siaip gryztamo slangele, itakos kurimuisi neturetu turet.. Nebent ekonomikai.. :D as kalbejau apie slangele kuri jungiasi is intecoolerio i siurbly..
  • 0

#17 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 16:58

Na siaip gryztamo slangele, itakos kurimuisi neturetu turet.. Nebent ekonomikai.. :D as kalbejau apie slangele kuri jungiasi is intecoolerio i siurbly..

Ji jungias ir pas Bosch, tik pas truputi naujesni, jau kur su kompu.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#18 Marko27

Marko27
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 84
  • Automobilis:Peugeot 406 TD + interculer 68kW

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 17:41

Ji jungias ir pas Bosch, tik pas truputi naujesni, jau kur su kompu.

Na yra tokia slangele teko man keist paskirstymo dirza ir visas interkulerio plasmasines slangas reikejo atjungt nuo turbinos.buvo ir tokia visai sausa slangele.kur kompas ikistas yra?, nes dezeje pre pilimo bakeliu jo nera.fiske kazkokia yra kontaktai trim eilem

Šį pranešimą redagavo Marko27: 2009 rugsėjo 24 - 17:52

  • 0

#19 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 17:48

siurblys boshinis pas mane :)
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#20 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 rugsėjo 24 - 18:06

Na yra tokia slangele teko man keist paskirstymo dirza ir visas interkulerio plasmasines slangas reikejo atjungt nuo turbinos.buvo ir tokia visai sausa slangele.kur kompas ikistas yra?, nes dezeje pre pilimo bakeliu jo nera.fiske kazkokia yra kontaktai trim eilem

Keistai cia pas tave, fyske turetu but 2 eiliu 35 koju. Bet jei pas tave nera kompo, tai gal jis paprasciausiai iskastruotas ir palikta paprasta sistema. Gal buvo siurblio, gal dar kazko defektas, tai ,kad nevargt eme ir atjunge ji.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0