Peršokti prie turinio


El Langai, tinkamai neuzsidaro


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 28

#1 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 15 - 23:45

turiu tokia beda... atidarau langa normaliai, bet uzdarant automatu arba ne, jis sustoja ties viduriu ir pats pradeda leistis zemyn. jei bandau dar karta- tas pats. norin uzdaryt, reikia nuleist langa iki galo ir paspaust ir palaikyt uzdarymo mygtuka, poto laikant lango pakelimo mygtuka jis uzsidaro. naudojant automatini uzdaryma, jis vel uzstringa ties viduriu ir pradeda leistis pats. vienintelis sansas nuleist iki galo ir uzdaryt laikant uzdarymo mygtuka. PADEKIT
  • 0

#2 mixed

mixed
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 445
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:206 1.9D

Parašyta 2007 rugsėjo 16 - 13:29

kazkur tais kliuna stiklas ir suveikia apsauga, kad tarkim neprispausti galvos.. pas mane yra truputi dureliu apdailos dermantinas atsiklijaves tai uz jo kartais kliuna ir stabdo stikla...
  • 0

#3 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 rugsėjo 16 - 16:57

Turbūt tai vienintelė bėda, kurios dar neperkandu savo pežuke. Darosi tas pats. Kažkas sakė, kad gal langas pernelyg įveržtas, tai net sutepiau tas vailokines kreipiančiąsias. Nepadėjo. Buvau Aleksote pas Didijį Burtininką Eimutį. Tai tik visokių burtų prisiklausiau, tipo - gal tas, o gal anas... Jei šią bėdą sutvarkyčiau, galėčiau drąsiai vadint pežą gera mašina... ^_^
  • 0
... labai piktas diedas...

#4 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 16 - 22:31

kazkur tais kliuna stiklas ir suveikia apsauga, kad tarkim neprispausti galvos.. pas mane yra truputi dureliu apdailos dermantinas atsiklijaves tai uz jo kartais kliuna ir stabdo stikla...

deja niekas nekliuna :huh:
Tuo isitikinau kelis kart. Si problema atsitinka ir pranyksta (nieko nedarant) tai su vienu, tai su kitu priekiniu langu.
Nebuna taip kad abu streikuotu vienu metu. tai vienas tai kitas :wacko:
MISTIKA
  • 0

#5 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 rugsėjo 16 - 23:37

Jo - tas pats ir pas mum, bet dar ir tarshka shiek tiek. Jei langas iki galo uzhdarytas, tai tylu, jei bent bishki praviras, tai girdisi tarshkejimas vazhiuojant per duobe, o duris uzhdarant ir visai negrazhiai skamba. Bent jau tikiuosi, kad pats atsidarineja butent del strigimo. Be to - kai atsidarineja pats jis neatsidaro iki galo - visada sustoja likus kokiems 10 cm nuo pilno atidarymo. Tikrai panashu i kazhkokia automatine sistema, nes kol jis juda zhemyn to sustabdyti neimanoma - gali spaudinet pakelima kiek nori. Reiks kada laiko turint paardinet duris.
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#6 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 17 - 09:11

Ardymas nepadeda, man buvo langa isdauze. Pasikeiciau langa ir problema ta pati. Bandziau darineti be apsifkes ir tas pats, nors akivaizdzia matosi kad netringa niekur.
  • 0

#7 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2007 rugsėjo 17 - 19:37

Turejau omeny - jei tarshka, tai kazhkas atsilaisvines. Ishardzhius sutvarkyti tarshkejima, tai gal ir strigimas dings (chia ash kalbu butent apie mano atveji).
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#8 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2007 rugsėjo 17 - 20:10

pabandyk atjungt akuma kokiom 5 min. o paskui is naujo suprogramuok langa. gal cia tame beda
  • 0

#9 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 rugsėjo 17 - 20:12

Bėje, pas mane taip elgiasi visi langai. Gal ir elektrinė dalis grybą pjauna, o ne mechaninis strigimas... Tiesa, specai, gal kas išmanot: langai nesivaldo per kokią relę? Gal nuo amžiaus ima varikliukas stenėt ir relė supranta kaip perkrovą?...
  • 0
... labai piktas diedas...

#10 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2007 rugsėjo 17 - 20:51

Bėje, pas mane taip elgiasi visi langai. Gal ir elektrinė dalis grybą pjauna, o ne mechaninis strigimas...
Tiesa, specai, gal kas išmanot: langai nesivaldo per kokią relę? Gal nuo amžiaus ima varikliukas stenėt ir relė supranta kaip perkrovą?...

ir tu ta pati pabandyk
  • 0

#11 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 17 - 20:55

pabandyk atjungt akuma kokiom 5 min. o paskui is naujo suprogramuok langa. gal cia tame beda

O kap tai padaryt?
  • 0

#12 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2007 rugsėjo 24 - 20:25

O kap tai padaryt?

kazkas jau rase apie tai. reikia langa uzdaryt ar atidaryt ar ir ta ir ta padaryt ir iki galo beigi palaikant mygtuka kol pasigirs spragtelejimas. tada langu kompas matyt isimena lango pozicijas. o atjungus akuma ir kai issiprogramina langas , tai vienu paspaudimu nepavyksta uzdaryt lango, jis pavaziuoja kelis cm ir sustoja. tai va taip spaudaliojant reikia uzdarinet.
  • 0

#13 Svečias_Vilys_*

Svečias_Vilys_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 20:03

Sveiki gal kas nors zinot kame cia problema 406 peziukui kazkaip keistai uzsidaro priekinis kairys langas :hmm: Nuspaudas mygtuka langas uzsidaro iki puses ir automatiskai nusileidzia. uzdaryt pavyksta tik kokiais 20cia trumpu paspaudimu :angry: gal kam jau taip buvo?? Desinys veikia gerai.
  • 0

#14 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 20:12

Pas mane tas pats, tik su visais langais. Baigias penkti metai, kaip su šita problema. Buvo temų apie tai (žr. paieškoj). Daug visokių patarimų skaičiau, tik nei vienas nemačijo. Tiesa, dar nekeičiau to blokelio, kuris yra ant lango varikliuko vairuotojo durelėse (čia ikirestaile, porestaile jis mygtukų mechanizme, jei teisingai supratau)...
  • 0
... labai piktas diedas...

#15 Svečias_paaulius_*

Svečias_paaulius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 07 - 20:19

pamegink kai langa pilnai uzdarysi,ir palaikyk kokias 5 sekundes nuspaudes uzdarymo mygtuka,toks klikt garsas bus,gal pades.. pas mane kai nuo akumuliatoriaus klemus nuimu,ir vel uzdedu,taip visi langai sugribauja,tai ta buda padarau ir viskas susitvarko :rolleyes:
  • 0

#16 Wyycka

Wyycka
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1999 2.0HDI

Parašyta 2009 spalio 07 - 20:26

daugiau kaip pries pusmeti uzlinko mano el.langas,zodziu visai eme ir netasidare.. po keliu menesiu nuvariau pas elektrika,srove ateina,bet varikliukas pagal ji mires..zodziu ieskok kito..visa vasara pravazinejau,nekeiciau..aisku nieks neveike,anadien ant durniaus spust-langas veikia kuo puikiausiai :D
  • 0

#17 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2009 spalio 07 - 20:55

daugiau kaip pries pusmeti uzlinko mano el.langas,zodziu visai eme ir netasidare.. po keliu menesiu nuvariau pas elektrika,srove ateina,bet varikliukas pagal ji mires..zodziu ieskok kito..visa vasara pravazinejau,nekeiciau..aisku nieks neveike,anadien ant durniaus spust-langas veikia kuo puikiausiai :D

Gal laikas susirupinti elektros instaliacija ir iranga savo liute, o tai kokia diena uzsidegs :blink:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#18 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2009 spalio 27 - 21:28

Sveiki..Ieskojau temu bet nieko gero neradau.. Patarkit ka daryt... Zodziu yra beda su elektriniu langu vairuotojo pusej, neuzkelia iki galo.. Paspaudi uzdaryti, tai jis treska ten, ciksi, bet neuzdaro-lieka per pora pirstu..uzkelt irgi neina su rankom..Idomu kame problemos, ar koks trosas nusoko, ar wisas mechanizmas susiware?Idomu kiek kainuoja toks malonumas?Kur kreiptis? dekui... Pezas 406 99m. skaidrialempis..
  • 0

#19 remyga0852

remyga0852
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:Peugeot 406 2HDI

Parašyta 2009 spalio 28 - 18:45

Kas galit pasakyti ar tinka pezui 406 99m skaidrialempiui, langu pakelejo mechanizmas nuo anglo i europini..Pas mane europietiskas, ir man reikia kaires puses (vairuotojo)..Kas susiduret padekit.. dekui uz atsakyma..
  • 0

#20 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2009 spalio 28 - 18:49

nevisi, buna fiskes skirtingos. pas mane yra su gerom fiskem bet nuo ikirestailo, ar tiktu tau nezinau.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0