Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Dygliuotos padangos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 43

#41 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2009 spalio 07 - 14:56

Nezinau ar ta lijundra Jimmys minejo, bet tikrai atsimenu pries kokius 9 metus ryte buvo visos masinos apsale kietu 1,5 cm ledu. Gatves irgi.

Teko ryte is Kamciatkos baraku vaziuoti i teismo rumus kazkur link fabijoniskiu (nelabai atsimenu tiksliau, nes nevietinis), tai grazu buvo ziureti, kai zmones paeiti negali, nekalbant jau apie masinas, o as savo Golf III buvau "apaves" naujom dygliuotom padangom, tai buvau is tu retu automobiliu, kurie judejo.

As uz dyglius.

BTW, koks yra performace'o skirtumas tarp metaliniu dygliu ir tu plastikiniu?
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#42 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 spalio 07 - 15:15

Nezinau ar ta lijundra Jimmys minejo, bet tikrai atsimenu pries kokius 9 metus ryte buvo visos masinos apsale kietu 1,5 cm ledu. Gatves irgi.

as irgi pamenu ta lijundra. tuomet buvau kaime ir geriau kokias 2-3 paras (na ne del to, kad negalejau pavaziuoti :D ). Taip, kad kita karta galima ir be dygliu apsieiti, jeigu turi laiko. :doh: :beer:

O siaip esu ir nufilmaves dar tuomet turima 205 su tuo 1,5 cm storio ledo sluoksniu ant masinos :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#43 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 spalio 07 - 20:32

Nezinau ar ta lijundra Jimmys minejo, bet tikrai atsimenu pries kokius 9 metus ryte buvo visos masinos apsale kietu 1,5 cm ledu. Gatves irgi.

as irgi pamenu ta lijundra. tuomet buvau kaime ir geriau kokias 2-3 paras (na ne del to, kad negalejau pavaziuoti :D ). Taip, kad kita karta galima ir be dygliu apsieiti, jeigu turi laiko. :doh: :beer:

O siaip esu ir nufilmaves dar tuomet turima 205 su tuo 1,5 cm storio ledo sluoksniu ant masinos :rolleyes:

O tokių nesamoningų anomalijų vis dažnės. Va, visi prisimenat po Naujųjų 54 cm sniego Kaune per parą. Kur nuvalė, kur tik mašinos vėžes suvažinėjo, jos dieną aptirpo, naktį sušalo ir važiuoji kaip bėgiais, niekur išsukt negali be dyglių. Baisiausias pasitaikantis atvejis - po plonu sluoksniu sniego - ledas. Va tada tai muilas. Norėčiau pamatyt, kaip tie gudručiai dygliofobai sustotų ekstremaliai, arba posūkį išimtų be dyglių... :blink:
  • 0
... labai piktas diedas...

#44 proffanas

proffanas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen XM Break 2.1TD

Parašyta 2009 spalio 07 - 22:59

O siaip esu ir nufilmaves dar tuomet turima 205 su tuo 1,5 cm storio ledo sluoksniu ant masinos :rolleyes:

Tą vakarą (2000.12.23d, berods), kaip tik grįžinėjau iš Trakų Kaunan... Tai buvo paskutinė žiema, kai aš kažkur išvažiavau be dyglių. Vairavau tada mažytę Reno11, ir ačiūdie, kad su pusės tonos kroviniu; autostrada įstengiau eiti ~80km/h, už nugaros palikdamas beveik visa mašinas. Bet nuo farų ir priekinio stiklo nudaužyti ledus stojau gal 8 kartus, nes nieko nebesimatė. Ant farų bendras ledo storis, spėju, per kelionę galėjo susidaryti ir 5cm. Po to jau Kaune, kai reikėjo iš vietos įveikti kelias nedideles įkalnes, pasidaviau, ir palikau mašiną. Pakrauta, sustojus įkalnėje, paprasčiausiai čiuožė atgal, o įsibėgėjęs imdamas posūkį negalėjau įsipaišyti į siaurą pravažiavimą. Problemą išsprendžiau tik kitą dieną, kai su kita mašina atsivežiau 10 maišų žvyro/druskos mišinio.

Aišku, galima tokiomis dienomis ir džiaugtis, kad ir su mintim "bent jau šiandien mašinos tikrai niekas nepavogs", bet jei nėra laiko palikti mašiną kelioms dienoms stovėti, šypus verta dėtis visai žiemai ir dėl vienos tokios dienos. Nu nafig, kiek tądien laiko sugaišau ir nervų susigadinau :angry: . O per žiemą tokių dienelių išpuola ne viena; keleliai pas mus irgi ne vien sausas asfaltas...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0