Peršokti prie turinio


Nuotrauka

kaukimas uzkurus salta


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.456
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2009 spalio 14 - 19:46

P406 2.0 16v. Jau buvau uzmirses apie netiketai atsiradusi keista garsa uzkurus salta motora.Vasaros laiku nelindo joks garsas... :) o dabar jau kai naktimis salciau,ryte uzkurus atsiranda kazkoks kaukimas panasiai,nu nemoku paaiskinti,sklinda mazdaug is tos vietos kur dvi slangos alsuoklio virsuj pasijungia..Bet pakaukia trumpai ir nutyla.Ar cia gali buti su tuo alsuokliu kas nors,kur ten toks bumbulas prie pat galo(kitaip nemokejau apibudinti).Ir ar cia nebus tas garsusis majonezas?nes kai silciau tai nelenda tas garsas,o kai atsala ten kazkas ir pradeda :)
  • 0

#2 Andriuss

Andriuss
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 406 1,8 16V Dujos

Parašyta 2009 spalio 15 - 10:39

pas mane ir taspats apsyla motoras ir dingsta manau kad pas daug ka taip o seip ta tema jau buvo rasyta
  • 0

#3 Svečias_Rasele_*

Svečias_Rasele_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 15 - 17:02

o negali koks dirzas kaukti?
  • 0

#4 Nelegals

Nelegals
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.456
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 16v; Citroën C5X7 2,2HDi 125 kw

Parašyta 2009 spalio 15 - 18:47

Net neisivaizduoju kas ten kaukia :) o dirzai priesingoj pusej,nei kad garsas sklinda :)
  • 0

#5 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2009 spalio 15 - 18:59

Pas mane dvilitris nekaukia, neburzgia ir saltas jokiu garsu neskleidzia ;) Po kazkiek laiko turetum suzinoti kodel garsus skleidzia :D
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#6 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2009 spalio 16 - 00:32

P406 2.0 16v. Jau buvau uzmirses apie netiketai atsiradusi keista garsa uzkurus salta motora.Vasaros laiku nelindo joks garsas... :) o dabar jau kai naktimis salciau,ryte uzkurus atsiranda kazkoks kaukimas panasiai,nu nemoku paaiskinti,sklinda mazdaug is tos vietos kur dvi slangos alsuoklio virsuj pasijungia..Bet pakaukia trumpai ir nutyla.Ar cia gali buti su tuo alsuokliu kas nors,kur ten toks bumbulas prie pat galo(kitaip nemokejau apibudinti).Ir ar cia nebus tas garsusis majonezas?nes kai silciau tai nelenda tas garsas,o kai atsala ten kazkas ir pradeda :)

idomu,nuotraukos idedamos-o garsai? :rolleyes:
  • 0
spakenas@gmail .com

#7 dens0

dens0
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2l. jau buves.

Parašyta 2009 spalio 16 - 07:58

idomu,nuotraukos idedamos-o garsai? :rolleyes:

gal irasyt su kokiu duktofonu ir imest cia, paklausysim :)
  • 0
Don`t drop bombs! Drop cars!




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0