

406 katalizatoriaus ispjovimas
#61
Posted 2009 November 18 - 09:48

#62
Svečias_MEISTERIS_*
Posted 2009 November 18 - 09:59
Mes siulom plauti.....! , bet ismanom ka darom!tai va visi kas sake plauk katalizatoriu nelabai ka ismano. paskutiniais mestru duomenimis plaunami buna tik 2.2 ir su fap kur buna, o pas mane stovi paprastas katalizatorius. buvau pas meistriukus bet sako tau jei katalizas butu tai nuolatos beda butu o ne Kartais kaip kad man uzeina dingsta trauka... vel uzlipau ant dvejoniu
![]()
Tarantulauskis as sutinku su tavim kad sakykim reik pasalint, o sakyk tau irgi budavo kad trauka kartkartemis dingdavo 2000-3000 sukiu diapazone? sorry kad perklausiu, bet kolkas man tai aktualu.. dekui uz itikinimus ir atsakymus

Rezultatai beveik 100%. Vakar netgi E60(BMW) su sodziu filtru problema buvo. Krasta Auto jam siule keisti - kaina 6000 Lt.
Pas mus praplovimas ir sutvarkimas kainavo 350 Lt. Rezultatas IDEALUS!

#63
Posted 2009 November 18 - 10:12

#64
Posted 2009 November 18 - 10:18
Nu tai važiuok į Krasta, ten pigiau bus. Vieną kartą reiktų įsikalt į makaules, kad mokama ne už dvi siūles, bet už tai, kad žino kur tas siūles ir kaip jas padaryt. Jeigu toks gudrus tai ko jau visas mėnesis čia virkauji ir niekaip neapsiprendi ką daryt?350 lt uz 2 pjuvius, kercherio 5 min ir 2 kempo siules? manau kad brangoka tokiom sumom.. tikiu kad jus suprantat
na va tiek nuomoniu..
Peugeot 307
Citroen C-Crosser
#65
Posted 2009 November 18 - 10:20
manau kad forumas ir yra tam kad jame reiksti nuomone ir ieskoti teisingo sprendimo. ar as klystu?Nu tai važiuok į Krasta, ten pigiau bus. Vieną kartą reiktų įsikalt į makaules, kad mokama ne už dvi siūles, bet už tai, kad žino kur tas siūles ir kaip jas padaryt. Jeigu toks gudrus tai ko jau visas mėnesis čia virkauji ir niekaip neapsiprendi ką daryt?

#66
Svečias_Mazulis_*
Posted 2009 November 18 - 10:59
Nu tai čia tos nuomonės gali ieškoti, kol auto subyrės. tada užvesi vėl naują nuomonių paiešką ir t.t.manau kad forumas ir yra tam kad jame reiksti nuomone ir ieskoti teisingo sprendimo. ar as klystu?
Kažkaip labai teisingai savo parašą pasirinkai...
#67
Posted 2009 November 18 - 11:19
gal nesubyres nuo katalizatoriausNu tai čia tos nuomonės gali ieškoti, kol auto subyrės. tada užvesi vėl naują nuomonių paiešką ir t.t.
Kažkaip labai teisingai savo parašą pasirinkai...

#68
Svečias_MEISTERIS_*
Posted 2009 November 18 - 12:31
Nu,Nu, ...."2 pjuvius, kercherio 5 min ir 2 kempo siules" -350 lt uz 2 pjuvius, kercherio 5 min ir 2 kempo siules? manau kad brangoka tokiom sumom.. tikiu kad jus suprantat
na va tiek nuomoniu..




#69
Posted 2009 November 18 - 14:06
o kas bus? prasau pagrisk. kazkaip kiek pas save ziurejau tai labai normalus priejimas ir kaip kitaip ispjauna katalizatoriu jei ne 2 pjuviai su bulgarke?Nu,Nu, ...."2 pjuvius, kercherio 5 min ir 2 kempo siules" -
![]()
Pirmin.........paskui tau bus
![]()

#70
Posted 2009 November 18 - 14:12
nu PYP, tai ko tu verksleni cia?! jami bulgarke, kempa i rankas, susitvarkai ir vazineji ramuso kas bus? prasau pagrisk. kazkaip kiek pas save ziurejau tai labai normalus priejimas ir kaip kitaip ispjauna katalizatoriu jei ne 2 pjuviai su bulgarke?
kazkaip keistai. ir kai atgal virini tai manau kad lygiai taipo pat su kempu vamzdi virinat.

#71
Posted 2009 November 18 - 15:09
neturiu kempo ir svarscikas nekoks.nu PYP, tai ko tu verksleni cia?! jami bulgarke, kempa i rankas, susitvarkai ir vazineji ramus
#72
Posted 2009 November 18 - 15:25
kiekvienas sveikai mastantis zmogus daro isvada: jei nemoku pats - duodu padaryti kitam, kuris tai geriau ismano.neturiu kempo ir svarscikas nekoks.
dabargi tu stugauji, verksleni ir bala zino ko lauki. nepatinka siulomos kainos? mokinkis daryti pats, pirkis iranga. bus pigiau?

#73
Posted 2009 November 18 - 15:43
oi didysis proto guze, nuvaziuok pas bet kury duslintuvu virintoja ir jis uz ispjovima ir suvirinima nepaims daugiau 30 - 40 lt, tai tu jau vaziuok ir virinkis uz 350 ir vaizduok sveikai mastantykiekvienas sveikai mastantis zmogus daro isvada: jei nemoku pats - duodu padaryti kitam, kuris tai geriau ismano.
dabargi tu stugauji, verksleni ir bala zino ko lauki. nepatinka siulomos kainos? mokinkis daryti pats, pirkis iranga. bus pigiau?

#74
Posted 2009 November 18 - 15:57
jau offtopic, bet: tai kokio bb tu dar nenuvaziavai pas savo garazinius svarscikus ir nesusitvarkei? ko dar ieskai, kur nepametes?oi didysis proto guze, nuvaziuok pas bet kury duslintuvu virintoja ir jis uz ispjovima ir suvirinima nepaims daugiau 30 - 40 lt, tai tu jau vaziuok ir virinkis uz 350 ir vaizduok sveikai mastantykiekvienas sveikai mastantis zmogus daro isvada: jei nemoku pats - duodu padaryti kitam, kuris tai geriau ismano.
dabargi tu stugauji, verksleni ir bala zino ko lauki. nepatinka siulomos kainos? mokinkis daryti pats, pirkis iranga. bus pigiau?![]()
Edited by Kristijonas, 2009 November 18 - 15:58.
#75
Svečias_Mazulis_*
Posted 2009 November 18 - 16:05
nu gi sakau kad parašą parinkęs afigienaijau offtopic, bet: tai kokio bb tu dar nenuvaziavai pas savo garazinius svarscikus ir nesusitvarkei? ko dar ieskai, kur nepametes?


Jau ir man nedašyla, ko dar tu pas tuos garažinius neapsilankei tada?
Edited by Mazulis, 2009 November 18 - 16:06.
#76
Posted 2009 November 18 - 16:06
ne pas tave ieskau visu pirma. jei neturi ka pasakyt protingo temoje apie katalizatoriaus pasalinima tai geriau ir patylek. ieskau protingu zmoniu patarimu ar kas keiciasi su katalizatorium ar be jo ( tik 1 toks atsirado issioperaves). buvau pas garazinius ir kainas pasake ir net nupirktu katalizatoriu, bet neskubu kad neprasaut. aisku tokie gudragalviai kaip pats speju su malonumu sumoka 350 net neklausdami uz ka ir dziaugiasi pasirinke protinga sprendima.jau offtopic, bet: tai kokio bb tu dar nenuvaziavai pas savo garazinius svarscikus ir nesusitvarkei? ko dar ieskai, kur nepametes?
oi didysis proto guze, nuvaziuok pas bet kury duslintuvu virintoja ir jis uz ispjovima ir suvirinima nepaims daugiau 30 - 40 lt, tai tu jau vaziuok ir virinkis uz 350 ir vaizduok sveikai mastantykiekvienas sveikai mastantis zmogus daro isvada: jei nemoku pats - duodu padaryti kitam, kuris tai geriau ismano.
dabargi tu stugauji, verksleni ir bala zino ko lauki. nepatinka siulomos kainos? mokinkis daryti pats, pirkis iranga. bus pigiau?![]()
dar karta TAU asmeniskai pakartosiu: klausimo esme ar kas pasikeicia isoperavus katalizatoriu, ir ar nepradeda pvz kompas grybu kokiu daryt.
#77
Svečias_Mazulis_*
Posted 2009 November 18 - 16:08
#78
Posted 2009 November 18 - 16:26
#79
Posted 2009 November 20 - 22:48

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)
Kompiuterine diagnostika
Konsultacijos Tel 865766726[B]
#80
Posted 2009 November 24 - 10:28
o pjovei del litu ar turejai bedu su traukimu?Ishpjoviau katalizatoriu(ishpjoviau priesh 1,5 metu .svere 1,250 kg gavau 395 litus o uzh ishpjovima sumokejau 50 lt kadangi kiauras vamzdis buvo ir vistiek reikejo virinti
)
Jokiu klaidu ar diagnostiku niekada nei reikejo daryti nei ka. Trauka nei padidejo nei sumazejo. o ir kuro sanaudos liko tos pacios 5,5-6 ltr/100 km.

2 user(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users