Peršokti prie turinio


P605 stabdant keistas garsas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 08:35

Sweiki, liutukas 605 TD, 93 metu. vaziuojant ar tai stovint uzkurus jokio pasalinio garso niekas neskleidzia, o va kai vaziuoji ir stabdai girdisi is keleivio priekinio rato puses kazkoks tai nemalonus garsas toks lyg tai kazkas kunkuliuotu, nelabai net moku ir paaiskinti ta idomu garsa, lygtais atrodytu, jog kazkokio bakelio profke neuzsukta ir girdetusi kunkulevimas. Ka reiktu ziureti, mano manymuij jei is tos puses rato sklinda tai reiktu ziureti kaladeles, bet toje pacioje puseje po kopotu stovi ir visos hidraulines pumpos. Tai net nzn'au kaip issiaikinti is kur tas garsas sklinda, nes stovint ir uzspaudus stabdi jokio garso nera, atsiranda tik vaziuojant ir stabdant.
  • 0

#2 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 09:46

Stabdziu kaladeles prilaikanti skardele ideta i suporta ar ne? O gal suluzus? O suportas normaliai vaiksto?
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#3 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 09:50

Na rytoj bekeiciant ABS davikli kaip tik tame rate reik ir paziuret, bet ar ta skardele neturetu cypima duoti kai metalas i metala bruzinasi? Cia tik mano samprotavimas.
  • 0

#4 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 02 - 13:31

Dabar pabandziau vaziuojant uzgesint varikli ir stabdyt, jokio garso pasalinio nebuvo. Tai kas cia galetu buti?
  • 0

#5 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 lapkričio 05 - 15:48

O tu nenoretum nusiimt rata? per 10 sekundziu viskas butu aisku kame reikalas... R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#6 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 05 - 16:49

Ramunas, ir ka as ten matysiu nusiemes rata? Jaigu stovint masinai uzspaudus stabdi jokiu pasaliniu garsu nera, vaziuojant ir stabdant garsas yra, atlikau viena bandyma, isivazevau uzgesinau varikli ir pradejau stabdyt, jokio pasalinio garso irgi nebuvo, tai kaip manai ar cia tikrai tame rate kazkas yra? Ir net neisivaizduoju kas gali buti.
  • 0

#7 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 lapkričio 05 - 16:58

Ka pamatysi, o pamatysi kad kaladeles sudilusios greiciausiai ir eda diska, arba suportas uzstriges kreivai. Nera ten kam gest daugiau. Nu zodziu ka tau aiskint, tokie gedimai internetu nenustatinejami, jei jau sunku rata nusiimt tai nebetersk forumo, pats vistiek netaisysi, o kai nuvaziuosi taisyt ir pasakys kas ir kiek kainuos. P.S. rata nuiminek ta prie kurio garsas, o ne koki nors kita kuris lengviau nusiima.. R

Šį pranešimą redagavo Ramunas: 2009 lapkričio 05 - 16:59

  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#8 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 05 - 17:18

Matau labai cia tryksti ismintimi, buvau deje nusiimes rata, kaladeliu likutis 50%, suportas vaikscioja kaip ir priklauso. Ir nebijok taupymo sumetimais manau kaip ir kiekvienas bent kiek zinantis koks kur raktas tinka ir kam jis skirtas masina taisosi pats, juolabiau kaip yra tam salygos. Ir paskaityk posta ta kur rasiau auksciau. Jaigu stovint masinai uzspaudus stabdi jokiu pasaliniu garsu nera, vaziuojant ir stabdant garsas yra, atlikau viena bandyma, isivazevau uzgesinau varikli ir pradejau stabdyt, jokio pasalinio garso irgi nebuvo, tai kaip manai ar cia tikrai tame rate kazkas yra?!!! :hmm: :angry:

Ar negali buti stiprintuvo pumpa i pabaiga?

Šį pranešimą redagavo skepetukas: 2009 lapkričio 05 - 17:19

  • 0

#9 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 lapkričio 05 - 22:53

Dekui kad pripazysti vyresniu isminti. O siaip tai dar karta kartoju, nera cia tau ka priburti internetu imi ir ziuri, pompa nebus, nes ji kad ir sugedus jokio garso neskleis, bus kazkas su suportu. Net nezinau ka tau patart, reikia imt ir ziuret, mano nuomone tai su disku arba kaladelem arba su suportu cia visas reikalas, stovint nieko tu negirdesi net jei jie ir nebus sudeti, su isjungtu varikliu per mazai paspaudi. Nu zodziu, ardyt ir ziuret, ka darau ir pats, ir siulau tau. o tas paklausimas forume siuo atveju(labai daznai beje) tai tik tingejimas pajudint kepalus ir tvarkytis paciam. Jei tai butu koks specifinis gedimas tai padetu, siuo atveju ne. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#10 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 06 - 08:31

Nu supratau, ardysiu dar karta ir ziuresiu, galima ir iskarto zmogiskai kalbeti. ;)
  • 0

#11 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 lapkričio 06 - 08:35

Bereikalingos diskusijos, nu nera kam ten daugiau skleist garsa. Man aisku tokiu problemu nekiltu, uzsimesciau kita diska ir suporta ir i trasa, bet cia man, kadangi turiu atsarginiu daliu. Dar viena dalis galinti itakot tokius garsus yra variklio pagalve, stabdant dirbantis variklis pasivercia ir kazkur ausis liecias, bet vistiek pradeciau nuo stabdziu.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#12 Svečias_skepetukas_*

Svečias_skepetukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 01 - 22:22

Bereikalingos diskusijos, nu nera kam ten daugiau skleist garsa. Man aisku tokiu problemu nekiltu, uzsimesciau kita diska ir suporta ir i trasa, bet cia man, kadangi turiu atsarginiu daliu.  Dar viena dalis galinti itakot tokius garsus yra variklio pagalve, stabdant dirbantis variklis pasivercia ir kazkur ausis liecias, bet vistiek pradeciau nuo stabdziu.

O kaip patikrinti pagalves? Man didesnis itarimas krinta ant pagalves. Pabandziau stovint, imusus pirma begi, uztraukus rankini, ir uzspaudus stabdi bandyt atleidinet sankaba, nu manau jaigu pagavle butu plysus tai variklis atleidinejant sankaba ir nejudant masinai is vietos jis kreipiasi ir turetu barsketi ausys, bet nieko.

Šį pranešimą redagavo skepetukas: 2009 gruodžio 01 - 22:22

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0