Peršokti prie turinio


Keliu eismo taisykles


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 72

Apklausa: ar laikotes keliu eismo taisykliu? (151 nariai(-ių) jau prabalsavo)

ar laikotes keliu eismo taisykliu?

  1. visada laikausi (13 balsai(-ų) [9.49%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 9.49%

  2. kartais nesilaikau (91 balsai(-ų) [66.42%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 66.42%

  3. kartais laikausi (22 balsai(-ų) [16.06%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 16.06%

  4. vazineju kaip noriu (11 balsai(-ų) [8.03%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 8.03%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#41 Pincius

Pincius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 182
  • Vieta:Kaunas/Vilkaviskis
  • Automobilis:Peugeot, 406

Parašyta 2007 balandžio 04 - 11:36

Buna kartais, kad per ziopluma ka padarai, bet siaip. tai nelinkes pazeidinet... Na nebent uzmiesti vaziuoji ir tave aplenkia, tai sedi ant siknos ir vaziuoji, vis greiciau nuvaziuosi, o jei kirs, tai nukirs priekyje vaziuojati... :D :P
  • 0

#42 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 balandžio 04 - 11:50

Buna kartais, kad per ziopluma ka padarai, bet siaip. tai nelinkes pazeidinet... Na nebent uzmiesti vaziuoji ir tave aplenkia, tai sedi ant siknos ir vaziuoji, vis greiciau nuvaziuosi, o jei kirs, tai nukirs priekyje vaziuojati...

:D :P

jei kirs tai kirs abu ...
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#43 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 balandžio 04 - 11:52

Grietis +10km/h Posukiai visada Sviesos buna kad kartais pamirstu Dirzai visada i zenklus ziuriu Atstumu bandau laikytis Tik va pestieji tai kryzius :wacko:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#44 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 balandžio 04 - 12:17

... Tik va pestieji tai kryzius :wacko:

Ta prasme - kaip pėstysis, taip kryželis pakelėj? :ph34r:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#45 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 balandžio 04 - 12:17

Kai taip surašiau tai nieko keisto, kad man ateme teises :blink:

O sveikatos tikrintis nebandei?.. :)

Mano prasikaltimas greitis.. Dazniausiai mieste 70-80 (tiek masina, tiek pyrda), kartais ir truputi daugiau. Kitkas mazdaug normos ribose (stengiuosi), gal dar kokia viena kita manevravimo "klaidele". ^_^
  • 0
Variantas B

#46 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 balandžio 04 - 13:19

O sveikatos tikrintis nebandei?.. :)

Sveikata lyg ir ok :unsure: Ne taip juk ir senai pries teises gaunant medicinine praejau... Sia vasara del leidimu ginklams ejau viska ka imanoma... :blink: Ir nieko :D :lol: Peugeot ligos niekas negali isgyditi :blush: :beer:
  • 0
kažkaip.....

#47 Tau

Tau
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P 5008 HDI

Parašyta 2007 balandžio 04 - 13:32

Stengiuosi, bet kartais ....Tais kartais iskeikiu save, kad esu xxxx, kartais iskeikiu xxxx ( pelnytai) artima savo - kita vairuotoja. Labai nemegstu agresijos ir pusprociu kelyje.Ypac zlibu ,,antraeilininku''( niekad nebuvusiu autobane, ,,ubagu- taupykliu" (taupancius posukių lemputes). Dirza segu visada - jau esu jam dekingas uz suteikta galimybe gyventi.
  • 0

#48 Ringute

Ringute
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 42
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2007 balandžio 04 - 13:56

Stengiuosi laikytis beveik visada, truputuka greiti kartais padidinu nu +10 km/h. Bet paskutiniais menesesiai pastebejau, kad musu vairuotojai visai be vairavimo kulturos ir nesilaiko taisykliu, kas kaip nori tas taip ir vairuoja, posukiu nerodo, pries pat nosi uzlenda, pakerta arba isviso per raudona vaziuoja, kartais reik neblogai pasinervinti vaziuojant per miesta :huh: :wacko:
  • 0

#49 Bark

Bark
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 457
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Impreza

Parašyta 2007 balandžio 04 - 14:12

a man nuo nuotaikos... kartais uzminu kur galima o kartais leciau vaziuoju... nu ir karts nuo karto dar posukius pamirstu, apie dirzus nesneku... o pietieji sventas reikalas :blush:
  • 0
Subaru Impreza 2.0MT RSport
Pavogėm dėžę degtinės, pardavėm, o už gautus pinigus prisigėrėm :)

#50 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 balandžio 04 - 14:30

Ta prasme - kaip pėstysis, taip kryželis pakelėj? :ph34r:

Ne ne kryzelis, bet kazkodel visas kitas masinas praleidzia o man po ratais pastoviai taiko palyst ... :ph34r:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#51 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 balandžio 04 - 14:34

Ne ne kryzelis, bet kazkodel visas kitas masinas praleidzia o man po ratais pastoviai taiko palyst ... :ph34r:

O gal kaltas sestasis punktas tavo zinuteje? :)
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#52 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 balandžio 04 - 14:47

O gal kaltas sestasis punktas tavo zinuteje? :)

:blush: gal, bet kitaip paciam baisu :lol:
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#53 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 04 - 23:22

Be nuotaikos sedi į savo liutuką, vidury dienos varai mieste 120-140  km/h.... Prie raudono šviesaforo kali į priešpriešinę eismo juostą, apvažiuoji stovinčias mašinas, kerti sankrižą ir pjauni toliau... Visus "idomesnius" posukius išemi su rankinio pagalba, sprindžio atstumu nardai tarp mašinu ir tada pagalvoji kokį Š...... aš čia darau :unsure:  Surimteji ir ramiai nuvažiuoji toliau :blush: 
Kai taip surašiau tai nieko keisto, kad man ateme teises :blink:

Nepasidydziuok ,atvaziuok i Kedainius balandzio 15d. Ileisim i trasa nemokamai, greituminio slalomo trajektorija sukonfiguruosiu pagal tavo pageidavimus, noriu paziureti - kaip tai darai...svajoklis.... :angry:

Šį pranešimą redagavo shamann: 2007 balandžio 04 - 23:26

  • 0

#54 peugeot306s16

peugeot306s16
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 337
  • Vieta:kaisiadorys-kaunas
  • Automobilis:peugeot306s16sport toyota hi-lux , ir golpas 2 siat ibiza

Parašyta 2007 balandžio 05 - 10:23

kartais nesilaikau bet siaip stengiuosi
  • 0
Perku 206 vairo oro pagalve.

#55 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 05 - 11:32

Cia tu apie ka??? :unsure: :wacko: :blink:

As cia apie tavo nupasakota vairavimo stiliu, nes pamaniau, kad ciuciuka meluoji...del to ir pasiuliau tamstai pramogele..... B)
  • 0

#56 Bambizas

Bambizas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:'03 Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited

Parašyta 2007 balandžio 05 - 11:54

Buna kartais, kad per ziopluma ka padarai, bet siaip. tai nelinkes pazeidinet... Na nebent uzmiesti vaziuoji ir tave aplenkia, tai sedi ant siknos ir vaziuoji, vis greiciau nuvaziuosi, o jei kirs, tai nukirs priekyje vaziuojati...

:D :P

Vat buva vienam nutikimas sėdint sponsoriui ant uodegos, sustabdė aišku jį, sako viršijom greitį ponulis, tas irgi naglas, tipo o tai kaip su tuom kur priešais mane važiavo, a poliucinykas tipo ai nespėjom ano pastabdyt, tai tabar prašom prieinam prie tarnybinio aptamabylio, rašysim protokolas..... Vat kaip buna...
  • 0
www.AutoDent.lt - Automobilio įlenkimų šalinimas

#57 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 balandžio 05 - 11:58


Cia tu apie ka??? :unsure:  :wacko:  :blink:

As cia apie tavo nupasakota vairavimo stiliu, nes pamaniau, kad ciuciuka meluoji...del to ir pasiuliau tamstai pramogele..... B)

Kolega mane klaidingai supratote :beer: Tai nera pretendavimas i sportines aukstumas, grazu drifta ir pan :blink: Bet juk zyzeliukas 140 pasiekia?? Pasieka :blush: Rankinis taip pat veikia? Veikia B) Na tai ir su varganais 47 KW galima truputi slysteleti, truputi pasidziaugti.... :rolleyes: Nesididziuoju as, kad prisilaksciau :huh: Ne siaip sau eismo taisykles sugalvotos.... :unsure:
  • 0
kažkaip.....

#58 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 05 - 12:50

Buna kartais, kad per ziopluma ka padarai, bet siaip. tai nelinkes pazeidinet... Na nebent uzmiesti vaziuoji ir tave aplenkia, tai sedi ant siknos ir vaziuoji, vis greiciau nuvaziuosi, o jei kirs, tai nukirs priekyje vaziuojati...

:D  :P

Vat buva vienam nutikimas sėdint sponsoriui ant uodegos, sustabdė aišku jį, sako viršijom greitį ponulis, tas irgi naglas, tipo o tai kaip su tuom kur priešais mane važiavo, a poliucinykas tipo ai nespėjom ano pastabdyt, tai tabar prašom prieinam prie tarnybinio aptamabylio, rašysim protokolas..... Vat kaip buna...

2 kartus ta pacia beda apturejau, nespeja jie nabagai sureaguot i sponsoriu, o kazkoki 205 stabdyti jau Kruti!....ple....
  • 0

#59 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 balandžio 05 - 13:41

che... prisiminiau... myniau as irgi kazkada smagiai kolonoj paskui sponsoriu, o zalieji masina pasistate buvo siek tiek toliau nuo kelio. pakol atbego iki vaziuojamosios dalies, pirmieji 2 jau buvo pravaziave, stebuklinga lazdele mostelejo pro sali vaziuojant treciam, sustojo trecias ir ketvirtas. nuejo aiskintis link ketvirto, trecias biski pastovejes nuvaziavo... as buvau penktas, adrenalino buvo pilnos kelnes... o siaip del krutumo stabdyti 205-ta galiu pasigincyti - mane su 309-tu yra stabde gal tik koki karta ar du per 6 metus vazinejimo. nei per reidus (visus stabdo, mane praleidzia), nei del greicio (ne karta pravaziavau +25 pro sali, paziuri piktai ir toliau saudo) nestabdo... matomai galvoja - ka cia is nabago studento paimsi, tik laika uzgaisi... o vat nusipirkau 405-ta, tai begriztant is regitros ir TA su mygalkem uzsivijo... siaip, dokumentu patkrinimui...
  • 0

#60 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 balandžio 05 - 14:55

che... prisiminiau... myniau as irgi kazkada smagiai kolonoj paskui sponsoriu....

Nėra čia aišku kuo girtis, bet prisiminiau ir aš kaip į vagin... t.y. Visagino ralį šiemet važiavom. Minant ant ~90-100 tarp Jonavos ir Ukmergės pro šalį nevaikiškai pralėkė A6, paskui BMW 5, paskui dar 2-3 kažkokios, Cvekas naujas ... :blink: Iš priekio atvažiuojanti mašina sutrukdė kitiems "gyvatuko" nariams mane lenkti. Čia mano nervai neišlaikė ir aš spustelėjau :blush: Įsibėgėjus iki ~160km/h tos prieky jau nebetolo, o tos iš galo jau pradėjo atsilikti. Juokingai važiavom per Jonavą. Greičiu civiliniu, bet pirmiems prašokus vieną posūkį, tą posūkį aišku ir kiti prašoko :D. Tada 10-15 mašinų kolona tvarkingai apsisukę praburbė per degalinę :)
Ukmergėj nuo kolonos atitrūkau ir savo protu važiuodami (mes apvažiavimu, jie per miestą) juos visus netyčia aplenkėm. Paskui vėl su visais spustelėjom (120-150).
Artėjant prie Utenos nuėmėm anglių, kitus praleidom ir ramiai pabaigėm kelionę. Keliai ten darosi vingiuoti, vietomis buvo suvažinėto sniego. O važiavom aplenkdami grafiką (Utenoj su Vilniečiais turėjom susitikti). Netoli prie Utenos stovėjo patrulių ekipažas, kelias mašinytes pasikirtęs. Bet kiek pastebėjau, nei vienos iš gyvatuko nebuvo :unsure:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0