Peršokti prie turinio


Keliu eismo taisykles


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 72

Apklausa: ar laikotes keliu eismo taisykliu? (151 nariai(-ių) jau prabalsavo)

ar laikotes keliu eismo taisykliu?

  1. visada laikausi (13 balsai(-ų) [9.49%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 9.49%

  2. kartais nesilaikau (91 balsai(-ų) [66.42%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 66.42%

  3. kartais laikausi (22 balsai(-ų) [16.06%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 16.06%

  4. vazineju kaip noriu (11 balsai(-ų) [8.03%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 8.03%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#61 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 05 - 16:58

priklauso nuo nuotaikos,:) o siaip tai visi mes pazeidziame eismo taisykles ar ten ar ten, vieni smulkiau kiti stambiau.
  • 0

#62 Svečias_noriu turbo_*

Svečias_noriu turbo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 07 - 08:10

pagal mano , kaip vairuotojo istorija. as labai nesilaikau taisykliu. va kad ir snd, maudziau tintinguota calibra, va tik kad g.vilko gatvej kazkas fotika pajunge, tai jau gausiu baliuku, vel.......................... :wacko: :blink:
  • 0

#63 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2007 balandžio 07 - 12:04

pagal mano , kaip vairuotojo istorija. as labai nesilaikau taisykliu. va kad ir snd, maudziau tintinguota calibra, va tik kad g.vilko gatvej kazkas fotika pajunge, tai jau gausiu baliuku, vel.......................... :wacko: :blink:

Ir dar gatavas vazineji.. (Sprendziu is virtuoziskai valdomo hegzametro. :D O gal siaip 3 klases baiges?..)
  • 0
Variantas B

#64 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 07 - 22:56

che... prisiminiau... myniau as irgi kazkada smagiai kolonoj paskui sponsoriu, o zalieji masina pasistate buvo siek tiek toliau nuo kelio. pakol atbego iki vaziuojamosios dalies, pirmieji 2 jau buvo pravaziave, stebuklinga lazdele mostelejo pro sali vaziuojant treciam, sustojo trecias ir ketvirtas. nuejo aiskintis link ketvirto, trecias biski pastovejes nuvaziavo... as buvau penktas, adrenalino buvo pilnos kelnes...

o siaip del krutumo stabdyti 205-ta galiu pasigincyti - mane su 309-tu yra stabde gal tik koki karta ar du per 6 metus vazinejimo. nei per reidus (visus stabdo, mane praleidzia), nei del greicio (ne karta pravaziavau +25 pro sali, paziuri piktai ir toliau saudo) nestabdo...
matomai galvoja - ka cia is nabago studento paimsi, tik laika uzgaisi...

o vat nusipirkau 405-ta, tai begriztant is regitros ir TA su mygalkem uzsivijo... siaip, dokumentu patkrinimui...

Nu gal man taip pasitaike bet +13km/h dariau tai per visa kele skersai bego su savo lazdele mosikuodamas, o paskum dar boralus bande skaityt, nors turiu pasakyt nesiseke... :D Gal tavo 309 draugiskai atrodo ^_^
  • 0

#65 Svečias_Sturmgewehr_*

Svečias_Sturmgewehr_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 11 - 21:35

Kadangi nei teisių kolkas neturiu, tai važinėju beveik kaip tik norių :P
  • 0

#66 driskius

driskius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:peugeot 807 2,2 hdi 94KW žaliasis

Parašyta 2009 balandžio 02 - 11:01

tobulu nera tai manau pazeidzia ir tikriausias teisuolis :unsure:
  • 0
MIELAS DRAUGAS

#67 Svečias_cyprus_*

Svečias_cyprus_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 24 - 11:28

greiti dazniausia virsiju, o rimtensiu pazeidimu padarau pagal nuotaika taciau dazniausiai kai vaziuoju vienas, juk kai vezi keleivius nesinori kad jie nukentetu del tavo kaltes ;)
  • 0

#68 wycka_uno

wycka_uno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Klaipeda, Zemaiteja
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2009 balandžio 26 - 18:47

Buna pazeidi viena kita nereikshminga ket punkta bet is esmes nieko kriminalinio nebuva mano veikloj :) Na baustas esu uz dirzus karta kai nespejau uzsisegt. Na ir tureciau prisipazint, kad per jaunyste - kvailyste teko apturet toki dalyka kaip teisiu padejimas pasaugot :( Tuo mesidizuojiu ir prie vairo daugiau girtas nesedu, nors tada pripuciau nedaug, bet tai ne pasiteisinimas. Beje daba ir mano draugai neseda ikale daugiau nei 1 bokala ikale
  • 0

#69 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 27 - 09:36

Kartais... -_-
  • 0

#70 Svečias_ziazka_*

Svečias_ziazka_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 06 - 21:06

na siaip stengiuosi laikytis :blush:
  • 0

#71 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2009 gegužės 06 - 21:11

Visada uzsisegu dirzus, praleidziu pesciuosiu ir nevaziuoju per raudona.O toliau visa kita kaip papuola :D
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#72 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2009 gegužės 06 - 21:45

buna pazeidziu ypac rytais :) bet vaakrais po darbo ijungiu pensininka;) gerai kad kai kas kartais gelbsti, kai sustabdo :D
  • 0

#73 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2010 gruodžio 11 - 16:13

Mėgstu tiksliai rodyti posūkius, nei per daug nei per mažai nemirksiu. Važiuoti nerodant posūkio signalų tai man toks netvarkingumas kaip vaikščioti neužsisegus kelnių. Retais atvejai visiems pasitaiko, bet jeigu tai tendencija tai jau tada :dntknw:
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0