Peršokti prie turinio


poziuris i lietus diskus ir padunges


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 127

Apklausa: poziuris i lietus diskus ir padunges (228 nariai(-ių) jau prabalsavo)

poziuris i lietus diskus ir padunges

  1. as manau,kad isvaizda svarbiausia (44 balsai(-ų) [20.56%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 20.56%

  2. kas tie lieti diskai? (2 balsai(-ų) [0.93%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.93%

  3. esu komforto salininkas (15 balsai(-ų) [7.01%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 7.01%

  4. reikia ieskot aukso viduriuko (129 balsai(-ų) [60.28%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 60.28%

  5. man dzin (24 balsai(-ų) [11.21%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 11.21%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#41 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 09 - 16:52

Mano nuomone grazus ratai puse automobilio grozio ir nereikia jokiu plastmasiu. Ir lai buna degalu/detaliu/ar dar ko sanaudos didesnes. Negaliu ziuret kai vaziuoja koks automobilis su dviracio ratais (p.s. gamintojo nurodytais). Taskas :P
  • 0

#42 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 09 - 16:54

"Aukso viduriukas" i gamintojo nurodymus ieina?
  • 0

#43 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 09 - 16:55

koks automobilis su dviracio ratais (p.s. gamintojo nurodytais). Taskas :P

Tai tipo gamintojai durni ir jų dizaineriai nieko grožyje neišmano? :D
  • 0

#44 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 09 - 17:01

koks automobilis su dviracio ratais (p.s. gamintojo nurodytais). Taskas :P

Tai tipo gamintojai durni ir jų dizaineriai nieko grožyje neišmano? :D

Kartais taip ir atrodo ;)
O tokiu ismatavimu ratus ne tik del grozio siulo uzmaut, apie ka as ir kalbejau - sanaudos.
  • 0

#45 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 09 - 18:28

Dejau skersa ant ishvaizdos. Svarbu, kad teisingai vazhiuotu. I ka kreipiu demesi, tai i salona: rekaro sedines, teisingi datchikai ir shiaip malonu sedeti ar ne. Kaip ji atrodo ish ishores apsoliutchiai px. Ash gi mashinoj vazhiuoju, o ne shalia jos begu. :lol:
Lieti ratlankiai teorishkai turetu tureti privaluma - mazhesni svori. Bet deja nevisada taip buna. Bent mano R14 su vasarinem padugnem sveria aptchiuopiamai daugiau uzh skardinius R13 su zhieminem padugnem.
Vis generuoju mintis apie ratlankiu keitima (gal net ir i skardinius) i R13 ir naujas vasarines padugnes.

Na as leidau sau lietinykus isigyt ir spoileri ant galo uzprekint nors siaip pas mane is visu sonu aplankstytas ir man nuo to galvos neskauda:) bet kai uzsidesiu lietinykus tai gales pedantai pabaldziejint: "blyn pas ta aplamdytas plerpiantis purvinasir su tokiais ratais :beer:
  • 0

#46 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 10 - 10:00

"Aukso viduriukas" i gamintojo nurodymus ieina?

ne visada...bet kartais iena B)
  • 0

#47 Svečias_Bos_*

Svečias_Bos_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 10 - 13:15

nu as manau kad 16 pats geriausias variantas.musu keliais su 17 18 gaidys gaunas vaziuot.tevas turejo Renault Avantime(darbinis buvo) vare issoko koks tai durnelis ir paliko savo 17 ratuka biski tiesint reikejo :D
  • 0

#48 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 10 - 19:38

nu as manau kad 16 pats geriausias variantas.musu keliais su 17 18 gaidys gaunas vaziuot.tevas turejo Renault Avantime(darbinis buvo) vare issoko koks tai durnelis ir paliko savo 17 ratuka biski tiesint reikejo :D

Kaip manai, ant 106 Pezha R16 ratukai pats geriausias variantas musu keliais ? B)
  • 0

#49 Svečias_Bos_*

Svečias_Bos_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 10 - 19:55

ant tokio man atrodo 15 geriausia.bet siaip sakau kad 16 jei det didelius tai geriausia :D
  • 0

#50 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 kovo 10 - 19:56

Kaip manai, ant 106 Pezha R16 ratukai pats geriausias variantas musu keliais ? B)

Ant 106 R16 pats tas, ka rekomenduoja kruti bitchai. O taip pat ant
205 - R18, 30x - R19, 40x - R21, 60x - R25.

P.S. Geriausias efektas naudojant kartu su melinais diodais ant purkshtuku. Ir nepamirshkit stopu juodais dazhais uzhdazhyti, kad isizhiebe stopai nenukreiptu ish paskos vazhiujantchiojo demesio nuo ratu. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#51 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 12 - 11:01

Kaip manai, ant 106 Pezha R16 ratukai pats geriausias variantas musu keliais ? B)

Ant 106 R16 pats tas, ka rekomenduoja kruti bitchai. O taip pat ant
205 - R18, 30x - R19, 40x - R21, 60x - R25.

P.S. Geriausias efektas naudojant kartu su melinais diodais ant purkshtuku. Ir nepamirshkit stopu juodais dazhais uzhdazhyti, kad isizhiebe stopai nenukreiptu ish paskos vazhiujantchiojo demesio nuo ratu. :lol:

:D :beer:

Bandau įsivaizduot, kaip atrodyčiau su R21 :wacko: :lol:

Beje, kaip bebutų liūdna/linksma, kažkurį vakarą vilniuje mačiau 405 su neonais ant šoninių veidrodėlių...
Veidas už vairo atrodė labai išdidus/savimi patenkintas, kai aš į jį pabandžiau įdėmiai pažiūrėt... B)
  • 0

#52 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 kovo 18 - 14:13

Beje, kaip bebutų liūdna/linksma, kažkurį vakarą vilniuje mačiau 405 su neonais ant šoninių veidrodėlių...
Veidas už vairo atrodė labai išdidus/savimi patenkintas, kai aš į jį pabandžiau įdėmiai pažiūrėt... B)

Nu va, o atrodė, kad laikas, kada antroji lietuva sės į peugeot, ateis dar labai negreit.... Senstam, blin. -_-
  • 0

#53 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 18 - 16:51

Ka ce svaigstat :mad: Pasake zhmogus, kad R16 tipo yra labai gerai, bet nepasake ant kokio Auto, tai uzhtai ir sakau, negi jam butu labai zajebys vazhinet tarkim su 106 ir R16 ? :mad: R21 vos ant E38 bmw'o telpa, ka jau kalbeti apie Peugeot... <_<
  • 0

#54 Svečias_Blukis_*

Svečias_Blukis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 31 - 01:48

:D Kaip pastebejau, moteris pirkdama masina pirmiausiai ziuri, kad spalva patiktu, kai jaunimas perka,ziuri,kad lietnikai butinai butu. Vyresniems privalumas,kad variklis gerai dirbtu ir nesupuvus butu,lietnikai visai nesvarbu. Juk ne parodos eksponata perkam,o transporto priemone.
  • 0

#55

  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 31 - 23:22

liotkes keicia masinos isvaizda.o jai savininkui tai nesvarbu.tai tada jis nemyli savo auto.mano tokia nuomone
  • 0

#56 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 01 - 00:48

As sutinku su kazkieno kazkada issakyta mintim, kad dideli ratai nebutinai puosia mazina. PVZ mi16 su 14 ratais atrodo solidziai, mano masina "pezu" diletantai 605 palaiko. 17 ratai atrodo agresyviai, bet ziurint i mi 16 nors ir su 15 ratais, atrodo, kad jinai yra masina mazesne nei su standartiniais ratais. Pas mane 14 ratai, ir per 2 metus eksplotavimo 2 kartus ratlankius lyginau, kas butu jei su 17 vazineciau?
  • 0

#57 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 balandžio 01 - 13:48

liotkes keicia masinos isvaizda.o jai savininkui tai nesvarbu.tai tada jis nemyli savo auto.mano tokia nuomone

Myleti reikia zhmona, tevyne ir pan., o ne kazhkoki metalo gabala. ;]
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#58 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 balandžio 01 - 13:56

Myleti reikia zhmona, tevyne ir pan., o ne kazhkoki metalo gabala. ;]

Žmona juk irgi mėsos gabalas, o tėvynė - žemės gabalas :rolleyes:
  • 0

#59 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 01 - 16:14

Žmona juk irgi mėsos gabalas, o tėvynė - žemės gabalas :rolleyes:

u made my day :lol:
  • 0

#60 Svečias_foxboundas_*

Svečias_foxboundas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 04 - 22:33

:D Kaip pastebejau, moteris pirkdama masina pirmiausiai ziuri, kad spalva patiktu, kai jaunimas perka,ziuri,kad lietnikai butinai butu. Vyresniems privalumas,kad variklis gerai dirbtu ir nesupuvus butu,lietnikai visai nesvarbu. Juk ne parodos eksponata perkam,o transporto priemone.

Nelabai sutikciau kad pagal amziaus grupe ir lyti skirstome grozio megejus -_- , man paciam 19 metu ir savo pugiuka rinkausi visai ne pagal isvaizda... Zinau ir daugiau tokiu pavyzdziu... Arba atvirksciai, garbaus amziaus zmones taippat ziuri i isvaizda, dar ir kaip... Turiu net keturis tokius giminej kurie budami virs 50 ieskojo lietu ratlankiu, ir be ju nepirko auto... Trumpai tariant nereikia visu iskart nuteisti... ^_^
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0