Peršokti prie turinio


BAD BOY reikia patarimo del Liamdos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 76

#1 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 14:17

Ruosiuosi keist liamda, terskaiciau BAD BOY'jaus aprasymus. Bet vis dar kilo keleta klausimu: 1. Kur pirkai ta bnw liamda? gal atsimeni kurioj vieto, o gal dar turi telefona, nes kiek iskojau dabar pigiausias variantas 80LT 2. Kaip perdarei kontaktus? Ten labai kieti laidai, turetu sunkiai lituotis, ar nekilo del to problemu? Tapr kitko originali liamda kainuoja 600LT :wacko:
  • 0

#2 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 14:40

:blink: :blink: :blink: lemda pirkau ne nauja.... bet dirbo gerai, su zmogum susitariau, jai kokios problemos grazinsiu. Del laidu storio ir kietumo nesukau sau smegenu, paemiau taip vadinamus (perehadnykus ar kaip ten jie :rolleyes: su varzteliai susukau, paskui dar izoliavau, ir "v piriot" O liamda kainavo 50 lt :D pagal skelbima, zmogus arde BMWe 525
  • 0

#3 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 14:50

Kad ne nauja tai supratau :D :D Del perechadniku tai gera minti ismetei... Reix ir man taip daryt. O kaip atskyrei ka prie ko jungt. Kiek pamenu ten dvi fishkes po du laidus. Viena signaline, kita pakaitinimo. Skiriasi ju zimejimas? Idomu ar turi reiksmes jei vienoj fishkej esancius laidus vietom sukeisi. Sorry, kad daug klausineju, bet as jaunas ir viskas man baisiai idomu :D :D
  • 0

#4 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 15:42

be abejo :o tu ka. pakaitinimo tai gali vietom keisti jie lyg balti abu, o tuos kitus tai ne, ten vienas minusas tiksliau zeme o kitas signalinis,vienas tamsiai melynas o kitas juodas, juodas lyg zeme, lemdu net ir kodas sutmpa.
  • 0

#5 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 15:46

he o "rusiskos" Bosh tos 25 nenori ? nuliovos smth 110 lt nuo 2110 smth, insidejau ir tikrino servise su kompu tai meistras taip bande, anaip bande (jam tai naujiena buvo) - sake kad veikia gerai
  • 0

#6 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 15:53

Paklausk kaip pas swifta dirba? Kaip sakai rusiska
  • 0

#7 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 vasario 27 - 15:57

Paklausk kaip pas swifta dirba? Kaip sakai rusiska

Neverskim swifto promblemu tik liamdai... Ten ir taip po duju velnias koja nusilauztu.

Arba davai padarom bandyma - duodu gera liamda pabandymui - jei problema isliks, is jusu romo bonke. Liamda aisku reiks irgi grazint :)
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#8 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:03

Nenoriu rezikuot su rusiska, pas swift'a bishy kura dabar eda. Nebent rusai pasiujytu Bosha LSh6, tada pagalvociau. Matai, pas mane jau neoriginali Liamda stovi tai del laidu spavu nesu tikras, gal bus kaip tu sakai. Reik dar senus linkus paskaitinet, paziuret kas prie ko. Kzinai, manau siuo atveju gali skirtis migine liamda nuo paprastos, pas mig'a bosh-motronic (kas pas paprasta nezinau :D ) pas penkros serijos bamblius irgi. todel ir tinka. O kuriam tu servize keitei liamda? Gal ir man pas juos nuvaryt? Gal kas turit LADOS servizo telefona?
  • 0

#9 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:14

Bendradarbis Xantia turi su 2 l 16V varikliu. Jam blemba irgi durniuoja. Gal galit pasakyt koks modelis ruskos tiktu?
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#10 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:18

Originali eina BOSH LSH6, rusiskos nepamenu
  • 0

#11 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:21

>Nenoriu rezikuot su rusiska, pas swift'a bishy kura dabar eda. Nebent >rusai pasiujytu Bosha LSh6, tada pagalvociau. >nepasiulys bo pas juos eina tik LSh25 >Matai, pas mane jau neoriginali Liamda stovi tai del laidu spavu nesu >tikras, gal bus kaip tu sakai. Reik dar senus linkus paskaitinet, >paziuret kas prie ko. >Kzinai, manau siuo atveju gali skirtis migine liamda nuo paprastos, pas >mig'a bosh-motronic (kas pas paprasta nezinau :D ) pas penkros >serijos bamblius irgi. todel ir tinka. pas GTI 1.9 originaliai stovi LSh6 (ta pati kaip suprantu) kompas Bosh Motronic M1.3 >O kuriam tu servize keitei liamda? Gal ir man pas juos nuvaryt? servisas prie volvo to bish centro (prieshais "Pas Juozapa"), tox pastatas kaip elektros pastote butu tik didele uz liambda ir pravalyma nebeatsimenu kiek mokejau smth 60 ar tai 90 lt jie ten labai norejo igrusti uz 50 lt deveta bnw liambda bet /me uzsispyre ir atsiveze LSh-25 nuliova, po to jis netikedamas ilgai ir nuobodziai tikrino varikli ant iv. abarotu (smth gal minuciu 45) ir sake viskas gerai tik ant laisvu problemus, bet cia pas mane kitos bedos: kiauros kelnes (ne mano) bei speju kaip minejo stanakas tas nusiurbimo ventilis (PAC`o meistrai apie toki ne zinoti nezino tik ispute ausis klausesi) teisa, stanakas, kokiam servise taiseisi ? >nesakau kad pas mane labai stabiliai veiktu, tas >tranzitorius degalioojasi reguliariai ir nuobodziai >tik kad speju kitos ten problemos. Gal kas turit LADOS servizo telefona? >VAZ autocentras kirtimuose www.lada.lt >tik jei pirksi jei ten zmorikai tokie - sakyk kad mustu su cekiu ir etc >smth lik 110 lt kainuoja
  • 0

#12 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:23

Bendradarbis Xantia turi su 2 l 16V varikliu. Jam blemba irgi durniuoja. Gal galit pasakyt koks modelis ruskos tiktu?

hm nu cia matyt klausimas kiek ta ruska tinka, gal ir aukstesniu abarotu ..
bet siap jei ka ta kuri parsiduoda pas VAZ`a tai yra LSh-25
  • 0

#13 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:24

Nu chren znait, gal ta rus lemda ir gerai veikia, bet as kaskaip rusiska labai nepasitikeciau.100 lt ir pan nusipirkai uz 50 ir nesuki sau smegenu, bet cia irgi, nusipirkai o kita diena sudege :lol:
  • 0

#14 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:29

Nu va man dabar su laisvais sukiais problemos. Uzdrozus gaza iki 4 - 5 000 pasirukimu, ir imetus i laisva masina dusta, kartais net uzgesta. Kaiptai galvoju kad del liamdos sitas dedas. Ne visdelto galvoju, kad nerizikuosiu su tom rusiskom liamdom ieskau bnw liamdos ir viskas. Kiek supratau Bad bojus neturejo jokiu komplikaciju po pakeitimo, gal nebus ir man... :D
  • 0

#15 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:31

Jokiu problem ir miga pardaviau Cibulio draugeliui ir jis sake vazineja be jokiu problemu, dar net pakabos nesusitvarkes,. ech.... negerai
  • 0

#16 Svečias_Bad Boy_*

Svečias_Bad Boy_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:32

Nu va man dabar su laisvais sukiais problemos. Uzdrozus gaza iki 4 - 5 000 pasirukimu, ir imetus i laisva masina dusta, kartais net uzgesta. Kaiptai galvoju kad del liamdos sitas dedas.

Ne visdelto galvoju, kad nerizikuosiu su tom rusiskom liamdom ieskau bnw liamdos ir viskas. Kiek supratau Bad bojus neturejo jokiu komplikaciju po pakeitimo, gal nebus ir man... :D

O jai pas tave liamda tikrai bloga, pasikeites oi pajausi skirtuma, tiksliau ka reiskia MI16 :lol:
  • 0

#17 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:33

servisas prie volvo to bish centro (prieshais "Pas Juozapa"), tox pastatas kaip elektros pastote butu tik didele uz liambda ir pravalyma nebeatsimenu kiek mokejau smth 60 ar tai 90 lt

koks ju telefonas?? Gal turi netycia
  • 0

#18 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:46

Nu va man dabar su laisvais sukiais problemos. Uzdrozus gaza iki 4 - 5 000 pasirukimu, ir imetus i laisva masina dusta, kartais net uzgesta. Kaiptai galvoju kad del liamdos sitas dedas.

Ne visdelto galvoju, kad nerizikuosiu su tom rusiskom liamdom ieskau bnw liamdos ir viskas. Kiek supratau Bad bojus neturejo jokiu komplikaciju po pakeitimo, gal nebus ir man... :D

del blemos kaltes siuom atveju abejociau kitur ieskociau kabliuku - kuro filtras, he kuro nusiurbimo ventilis (o jis yra miguose ? )
tiesa pas me tokie pozymiai jau senai buvo, veliau blogiau dabar atleidus gaza isvis gesta laisvu nelaiko, bet blemos keitimas nepadejo
nors ant stendo viskas graziai atrode tik ant laisvu sake smth problemos, nu bet kaip sakiau kelnes kiauros ir kisenes ne per daug pilnos /me dabar galvoja keisti issiurbimo ventili ir kuro filtra
a ir tiesa ta blema ji ne rusiska juk a la Bosh :)) tik kad 25
  • 0

#19 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 vasario 27 - 16:57

Matyt pavelavau trupuciuka :D Zodziu, as galvoju, kad liamda yra gerai,bet yra ir kitu visokiu dalyku. Man pvz dar ir apsukos buna kad laiko apie 1,5 Krpm ir taip kazkaip buna streikoja. Vat, kad zinoti kam moketi pinigus uz tikrai gera diagnostika, o tai greiciausiai pasakys ka as zinau, o man jau sprendimo reikia. -_-
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#20 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 vasario 27 - 17:05

del blemos kaltes siuom atveju abejociau kitur ieskociau kabliuku - kuro filtras, he kuro nusiurbimo ventilis (o jis yra miguose ? )

Kuro filtras pernai keistas, neturejo dar taip greit pareik. Kas tas isiurbimo ventilis?? Ka jis daro ir kur yra?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0