Peršokti prie turinio


Dingo garsas P607 galinese kolonelese


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1 Svečias_saniok888_*

Svečias_saniok888_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 15 - 01:31

Sveiki, vakar turejau nedydele avaryja, isokau i dydele duobe, smugis buvo toks kad net lieti diskai truko, bet cia ne esme... kita diena as pastebejau kad dingo garsas galinese garsiakalbiose, veikia tik priekis, bet kas idomiausia is mages meniu dingo funkcija kuri regulioja prieki-gala, ir nedoda perjungti automatic sound..... :hmm: Bet balansas, bosai, auksti reguliojasi ko puikiausiai.... del viso pikto patikrinau ar neissoko kistukai is stiprintuvo, ar mages, bet viskas tvarkoi.... bet idomiausiai kad dingo funkcijos is mages meniu.... gal kas buvo susidures su tokia beda, atsiliepkit :) is anksto aciu

Šį pranešimą redagavo saniok888: 2009 lapkričio 15 - 01:34

  • 0

#2 ceburaska

ceburaska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:england
  • Automobilis:peugeot607 3.0l

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 16:57

pas mane tas pats viskas reguliojas bet tik ne galas,pakeiciau pora magu,dar idomiau, veikia galas,bet neveikia radija,o taip
  • 0

#3 Svečias_SoldataS_*

Svečias_SoldataS_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 28 - 10:08

Sveiki, vakar turejau nedydele avaryja, isokau i dydele duobe, smugis buvo toks kad net lieti diskai truko, bet cia ne esme... kita diena as pastebejau kad dingo garsas galinese garsiakalbiose, veikia tik priekis, bet kas idomiausia is mages meniu dingo funkcija kuri regulioja prieki-gala, ir nedoda perjungti automatic sound..... :hmm: Bet balansas, bosai, auksti reguliojasi ko puikiausiai....
del viso pikto patikrinau ar neissoko kistukai is stiprintuvo, ar mages, bet viskas tvarkoi.... bet idomiausiai kad dingo funkcijos is mages meniu....
gal kas buvo susidures su tokia beda, atsiliepkit :)
is anksto aciu

Sveikas, man yra ta pati beda. Gale orginalus JBL stovi,bet negroja isvis, nuvariau i salona,ir ten viska sutvarke,kazkokios jungtys nebuvo suvestos.tipo gamyklos ideda o jei nori juos pasireguliuot turi is savo kisenes ir savo noru,bet nieko doro is ju nesigirdi,pakanka komponentu duryse :mellow:
  • 0

#4 Svečias_andrius607_*

Svečias_andrius607_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 18:39

pas mane taip pa orginalus jbl stovi,bet galines lango koloneles kartais veikia kartais ne.ar gali buti kontaktai uzsioksidave?
  • 0

#5 Svečias_Pezo607_*

Svečias_Pezo607_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 20 - 18:33

Buvau nuvares, kur aparaturas deda i firma irgi del galiniu kolonkiu, tai sake taip ir turi buti, ten siek tiek boso jos duoda, bet neispudingai... o garsas is ju pas mane is viso negroja....
  • 0

#6 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 gruodžio 20 - 19:10

kalbant apie 607originalias koloneles tos kur ant galines palanges,,jos taip ir turi buti,net manuele raso
  • 0

#7 vakaris

vakaris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 231
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:5008 2.0HDI 2010 / 208 1.5HDI 2019

Parašyta 2013 vasario 03 - 14:56

prikeliu sena tema, gal kas zinot kaip ardyt galine palange? viena kolonele paleidus daugiau garso "dzerzgia" ir tai erzina , galvoju ar nebus kas nors plyse ar atstipalaidave , tik nesugalvoju kaip iki anos daeit. plius gal kas uzvesit ant kelio - tik ijungus degima girdis snypstimas is koloneliu visu (muzika ant 1 vos vos girdis snypstimas nusteblia) cia kaltint stiprintuva?
  • 0

#8 vakaris

vakaris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 231
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:5008 2.0HDI 2010 / 208 1.5HDI 2019

Parašyta 2013 kovo 07 - 21:40

jei dar kam idomu - radau "dzerzgimo" priezastis. :) keletas duzusio galinio stiklo gabaliuku buvo ant koloneles... Aciu lin18 uz patarima kaip ardyt palange. :good:
  • 0

#9 Elyga

Elyga
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 52
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 benzinas

Parašyta 2013 gegužės 03 - 17:52

Sveiki tai kaip suprantu is palanges koloneliu nieko gero nesitiketi? pas mane jos taipogi be gyvybes pozymiu, tik plius dar ir gale duryse negroja. As buvau nuardes ir pas mane toks ydomus dalykas su kniedem pritvirtinta :D abejuose duryse :fool: O priekis su varsteliais. Galvojau gala pasijunkti bet ta palange iratiu lengvai nepasiduos :hmm:
  • 0
Kaip žmogus žmogui žmogus taip ir žmogus žmogui žmogus
Nuotrauka

#10 vakaris

vakaris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 231
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:5008 2.0HDI 2010 / 208 1.5HDI 2019

Parašyta 2013 gegužės 03 - 18:04

puikiai pas mane jos groja, ant mago tikrinai nera nutildyta ir palange ir galas ?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0