Peršokti prie turinio


Nuotrauka

kuro siurblys


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2009 lapkričio 16 - 12:38

sweiki,nepykit kad rasau i sita foruma o ne i Renault,mano drauges uzlinko Renault Twingo 94m 1.2 variklis,kiek itariu galetu gedimas buti kuro siurblys,ir beda tokia sunku rasti twingo ardoma dalimis,tad noreciau paklausti ar kitokios auto siurblys netiktu?
  • 0

#2 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 lapkričio 16 - 13:59

sweiki,nepykit kad rasau i sita foruma o ne i Renault,mano drauges uzlinko Renault Twingo 94m 1.2 variklis,kiek itariu galetu gedimas buti kuro siurblys,ir beda tokia sunku rasti twingo ardoma dalimis,tad noreciau paklausti ar kitokios auto siurblys netiktu?

Jei renault kaip ir Peugeot ant siurblio yra gamyklinis kodas, ji nusirasai ir ivedi i Google, o tada ziuri ka ismes. kartais pusdienis kol atsirenki, kartais 5 min.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#3 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 lapkričio 16 - 20:27

sweiki,nepykit kad rasau i sita foruma o ne i Renault,mano drauges uzlinko Renault Twingo 94m 1.2 variklis,kiek itariu galetu gedimas buti kuro siurblys,ir beda tokia sunku rasti twingo ardoma dalimis,tad noreciau paklausti ar kitokios auto siurblys netiktu?

nepatarciau ekspermentuoti,taip kaip siurbliai buna pritaikyti pagal spaudima ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#4 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Parašyta 2009 lapkričio 17 - 08:17

nepatarciau ekspermentuoti,taip kaip siurbliai buna pritaikyti pagal spaudima ;)

na buna kad i kelias markes eina vienodi siurbliai, pvz kaip citroen, peugeot ir renault, pasitaiko ir volvo
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#5 Svečias_kests_*

Svečias_kests_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 20 - 11:16

prie ko uzlinko variklis ir kuro siurblys? isemi pavizdi nuvarai i parde ir nusiperki
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0