Jump to content


Photo

kuro siurblys


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Bimbauzis

Bimbauzis
  • Senbuviai
  • posts 243
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Peugeot 607

Posted 2009 November 16 - 12:38

sweiki,nepykit kad rasau i sita foruma o ne i Renault,mano drauges uzlinko Renault Twingo 94m 1.2 variklis,kiek itariu galetu gedimas buti kuro siurblys,ir beda tokia sunku rasti twingo ardoma dalimis,tad noreciau paklausti ar kitokios auto siurblys netiktu?
  • 0

#2 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • posts 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Posted 2009 November 16 - 13:59

sweiki,nepykit kad rasau i sita foruma o ne i Renault,mano drauges uzlinko Renault Twingo 94m 1.2 variklis,kiek itariu galetu gedimas buti kuro siurblys,ir beda tokia sunku rasti twingo ardoma dalimis,tad noreciau paklausti ar kitokios auto siurblys netiktu?

Jei renault kaip ir Peugeot ant siurblio yra gamyklinis kodas, ji nusirasai ir ivedi i Google, o tada ziuri ka ismes. kartais pusdienis kol atsirenki, kartais 5 min.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#3 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2009 November 16 - 20:27

sweiki,nepykit kad rasau i sita foruma o ne i Renault,mano drauges uzlinko Renault Twingo 94m 1.2 variklis,kiek itariu galetu gedimas buti kuro siurblys,ir beda tokia sunku rasti twingo ardoma dalimis,tad noreciau paklausti ar kitokios auto siurblys netiktu?

nepatarciau ekspermentuoti,taip kaip siurbliai buna pritaikyti pagal spaudima ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#4 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • posts 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Posted 2009 November 17 - 08:17

nepatarciau ekspermentuoti,taip kaip siurbliai buna pritaikyti pagal spaudima ;)

na buna kad i kelias markes eina vienodi siurbliai, pvz kaip citroen, peugeot ir renault, pasitaiko ir volvo
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#5 Svečias_kests_*

Svečias_kests_*
  • Svečiai

Posted 2009 November 20 - 11:16

prie ko uzlinko variklis ir kuro siurblys? isemi pavizdi nuvarai i parde ir nusiperki
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users