Peršokti prie turinio


dregme automobilio bagazineje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#1 Svečias_aauriss_*

Svečias_aauriss_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 17:17

sveiki. vis ziuriu kad mano peugeot 406 sedanui. rasoja bagazine ir nuo jos vanduo bega ant bagazines dangcio to virs zapaskes medziaginio. o nuo jo pakliuna ir po galinemis sedynemis. masina nebuvus dauzta. gumos twarkoj galvojau kad pro tarpus geda virs lempu patepiau silikono bet tai nieko. ir buvau isemes ir sedyne ir ta dangti. bet vistiek po kiek laiko atidarau bagazine ir jos dantis aprasaves ir vidaus bet ne seip o jau gerais lasais. taip pat ir posparniai. net galiniu sedyniu sonai kur dar metalas ir ten pilna tos rasos. ka reikia daryti kad jos nebutu? :unsure: :unsure: po zapaske yra isgrezta skylute taciau ji tam kad tas vanduo isbegtu. vadinas rasavo ir be tos skylutes. tad nezinau kas daugiau gali buti :angry: :( gal kas zino kodel rasoja padekit...
  • 0

#2 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 17:26

Pas mane irgi rasojo, nes nebuvo ant bagažinės dangčio apmušimo, nusipirkau ir užsidėjau (dabar dangtis sunkiau užsidaro), rasojimas lyg ir baigėsi, tik vis pilnai neturiu kaip tos bagažinės išdžiovint, pasitikslint...
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#3 Svečias_aauriss_*

Svečias_aauriss_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 17:31

kas tas apmušimas ? kiek jis kainuoja ?
  • 0

#4 ceburaska

ceburaska
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 218
  • Vieta:england
  • Automobilis:peugeot607 3.0l

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 17:39

nezinau kaip pas tave ,bet mano pezui 607 nerialai daug vandens buvo bagazinei,nes gyvenu angluos,lyje be perstojo,po to pamaciau kad bagazines dangtyje yra is apacios kaip ir skylutes su gumelem,as jas istraukiau pasirodo pilnas bagazines dangtis vandens,nezinau kaip i ji ten pribega bet gumeles istarukiau ir vanduo isbega,bagazine sausa
  • 0

#5 Svečias_aauriss_*

Svečias_aauriss_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 17:43

ne pas mane ant bagazines dangcio vien metalas. tj nera kur ten vandeniujj kauptis taciau rasos pilna :angry: :unsure: :(
  • 0

#6 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 18:40

kas tas apmušimas ? kiek jis kainuoja ?

Nu pvz. (nežinau koks čia auto):
Posted Image

Dangtis uždengtas iš vidaus, o pas tave dabar plikas, vien metalas, kuris rasoja baisingai. Aš tai autominutėj už 30Lt pasiėmiau.
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#7 Svečias_aauriss_*

Svečias_aauriss_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 18:43

nu dekuj reik paieskoti is kokiu autolauzynu. ir tikrai padejo nebedreko daugiau niekas ? kazkajp idomiai atrodo kad del to gali pasitaisyt :)
  • 0

#8 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 18:45

nu dekuj reik paieskoti is kokiu autolauzynu. ir tikrai padejo nebedreko daugiau niekas ? kazkajp idomiai atrodo kad del to gali pasitaisyt :)

Specialiai džiovint neturiu kur, o kol savaime išdžius, tai reiks palaukt tokiais orais, tada žinosiu ar daugiau nedrėksta
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#9 Svečias_aauriss_*

Svečias_aauriss_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 20:21

nu as buvau nuvales bagazines dangti ir po poros dienu paziurejau vel dregnas jis kajp riekalas :/
  • 0

#10 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 20:26

Siulau peciuka veziotis bagazineje :P Jei rimtai tai reikia ziureti,tuoj prades rudys list :hmm:
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#11 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 20:40

Pas mane irgi rasojo, nes nebuvo ant bagažinės dangčio apmušimo, nusipirkau ir užsidėjau (dabar dangtis sunkiau užsidaro), rasojimas lyg ir baigėsi, tik vis pilnai neturiu kaip tos bagažinės išdžiovint, pasitikslint...

Nepyk, bet man rods, biškį grybą papjovei...
Rasoja ne dėl to, kad nėra dangčio apmušimo. Apmušimas tik uždengia tą rasą. Didžiausia tikimybė - užsikimšę liuko drenai ir vanduo per galinę "stoikę" keliauja bagažinėn, bei po galiniais foteliais.
Ir dar: bagažinės šonuose yra ventiliacinės angos. Jos po apmušimais ir išeina po bamperiu. Jei ten prikimšta kokių skudurų, savaime aišku bagažinėj kaupsis ir viso salono kondensatas...
  • 0
... labai piktas diedas...

#12 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 20:48

Pas mane ant coupe leido per galini sparna ties ta vieta kur buferis jungiasi su sparnu, ten posparnis truputi prasciau priglunda ir buna pritepta germetiko, o jis buvo trukes tai per ten ir leisdavo,uztepiau isnaujo ir viskas gerai o nustaciau per kur leidzia tai plovykloje, draugelis pute su kercheriu o as ilindes i bagazine su proziku stebejau :D
  • 0

#13 Svečias_aauriss_*

Svečias_aauriss_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 20:56

nu kad nera po tais pamusais nieko prikisto viskas kajp turi buti. reik eiti ieskoti tu angu. o kur tie liuko drenai gali pasakyti tiksliau ?
  • 0

#14 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 20:57

Nepyk, bet man rods, biškį grybą papjovei...
....

Nepykstu :lol:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#15 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 21:02

... o kur tie liuko drenai gali pasakyti tiksliau ?

Nuo kiekvieno liuko kampo eina po šlangutę. Du - į priekines stoikes, du - į galines. Buvo kažkur tema apie tai...

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2009 gruodžio 08 - 21:02

  • 0
... labai piktas diedas...

#16 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 21:03

pas mane 605-am ne dregna,o stabiliai slapia,galima zuvytes auginti,nezinau,nei per kur to vandens tiek pribega,buvau isdziovines,dabar vel tas pats,liuko nera.skudurais neuzkista... :(
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#17 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 21:06

pas mane 605-am ne dregna,o stabiliai slapia,galima zuvytes auginti,nezinau,nei per kur to vandens tiek pribega,buvau isdziovines,dabar vel tas pats,liuko nera.skudurais neuzkista... :(

Hermetizuok stopus...
  • 0
... labai piktas diedas...

#18 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 21:08

pas mane 605-am ne dregna,o stabiliai slapia,galima zuvytes auginti,nezinau,nei per kur to vandens tiek pribega,buvau isdziovines,dabar vel tas pats,liuko nera.skudurais neuzkista... :(

605 man bego per antena ir buvo silikonas sutrukes tame lovelije kur nubega nuo galinio lango ties sparnu
  • 0

#19 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 21:08

Ne stopuose esme
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#20 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 gruodžio 08 - 21:10

Nuo kiekvieno liuko kampo eina po šlangutę. Du - į priekines stoikes, du - į galines. Buvo kažkur tema apie tai...

Tos slangutes gerai prasivalo su kempo viela kisi i visus 4 liuko kampus ir turi atsiremti kazkur po posparniais ;]
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0