Peršokti prie turinio


Nuotrauka

406 2.0l 16v benzas.nera ''staigumo''..


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

#1 penislovas

penislovas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 32
  • Vieta:Sakiai
  • Automobilis:'99m 406 2.016v LPG

Parašyta 2010 sausio 15 - 19:26

sveiki visi.stai ysigijau man seniai patinkanty 406,99m. gavau ''pavargusy,apleista,ir stengiuosi prikelti.smagus auto,tik va yra toks fintas su varikliu.nera jautrumo gazui,paspaudus tusciu.begejasi blogiau nei mano tevo 1,8l '97.jokios staigios traukos,numini gaza,ir tik po kiek lako ima kociotis apsukos.ir dar kai salta uzkuriu padirba,ir uzgesta,jai gazo nepalaikau.ir lb dreba variklis,bet jai nedirbtu 1 is cilindru,tiktai pasijustu kitaip.zodziu db salta daug krapstytis ir ieskot.salone nedega jokia su varikliu susijusi lempute,kad butu galima prie ko prikibt.cia mano pirmasis peugeotas,ir nedaug apie juos gaudausi,nes draugu tarpe nera paplitusi marke.tad gal yra cia su tuo susidurusiu ar apie tai daugiau zinanciu nei as?buciau dekingas uz nuomones.P.S.:neprasau pasiusti manes tiesei daryt deagnostikos :blink:
  • 0

#2 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2010 sausio 15 - 19:56

hm tai gal oro sklendei pilna kakaliuku. arba trosas gazo per ilgas ir kol permini tik tada isitempia. o gal jau troso nera ir gazas elektroninis ar dar kox? :wacko:
  • 0

#3 penislovas

penislovas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 32
  • Vieta:Sakiai
  • Automobilis:'99m 406 2.016v LPG

Parašyta 2010 sausio 16 - 12:12

paprastas trosas.buvo gerokai per ilgas kai pirkau,is pradziu irgi maniau,kad del to.bet sutvarkiau.beto ir ranka kilnojant sklende prie pat troso galo,variklis ''kurcias'',lyg ora kazkur gaudytu.bet viska apziurejau-tvarkinga.... :hmm:
  • 0

#4 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 16 - 12:23

Pradek nuo pagalviu, jei ok, zek zvakes, jei tai ok ziurek daviklius, jei tai ok, pakeisk isiurbimo koliko tarpines, draugeliui buvo su tokiu pat varikliu problema, ryjo benza ir netrauke ;) Tiesa dar kartais buna ant troso imontuoti kaip ribotuvai ar kas pan spyruokles tokios, kad neuzmintum staigiai per tapke ;) Nepakenktu droselio sklende ishsivalyti visa ;)

Šį pranešimą redagavo roccas: 2010 sausio 16 - 12:24

  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#5 penislovas

penislovas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 32
  • Vieta:Sakiai
  • Automobilis:'99m 406 2.016v LPG

Parašyta 2010 sausio 16 - 12:35

blin salta db uzsiimt smulkiais ir ilgais krapstymaisis,neturiu sildomo garazo,tai kai lauke -10C tai malonumas menkas :D o seip va atradau,kad virsutine variklio pagalve sutrukinejusi ir isklerusi,gal ji kalta,kad saltas dreba salone kaip dyzelio viskas... :blink:
  • 0

#6 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 16 - 12:38

blin salta db uzsiimt smulkiais ir ilgais krapstymaisis,neturiu sildomo garazo,tai kai lauke -10C tai malonumas menkas :D o seip va atradau,kad virsutine variklio pagalve sutrukinejusi ir isklerusi,gal ji kalta,kad saltas dreba salone kaip dyzelio viskas... :blink:

Taip, ji kalta, man kazkada buvo trukus ji.Variklis sokinejo ir vienas stumas normaliai nedirbo, cia gal pries 4 metus kokius buvo taip.Pasikeisk tu ja, po to toliau jei bus problemu ieskosi slieku toliau ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#7 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 16 - 12:39

blin salta db uzsiimt smulkiais ir ilgais krapstymaisis,neturiu sildomo garazo,tai kai lauke -10C tai malonumas menkas :D o seip va atradau,kad virsutine variklio pagalve sutrukinejusi ir isklerusi,gal ji kalta,kad saltas dreba salone kaip dyzelio viskas... :blink:

Musiau, kad taip... :ph34r:
  • 0

#8 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 16 - 12:41

Musiau, kad taip... :ph34r:

Bla bla bla
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#9 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 16 - 12:42

Bla bla bla

??? :blink:
  • 0

#10 penislovas

penislovas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 32
  • Vieta:Sakiai
  • Automobilis:'99m 406 2.016v LPG

Parašyta 2010 sausio 16 - 12:58

nu blin,pirmas dalykas kury db keisiu,tai ir bus ta pagalve :rolleyes: gal tada biski kas pasitaisys,nes db tai mane deda y vieta seat toledo 2.0l 85kw,ir gerokai deda,ir ne del nemokejimo vaziuot,o kad man gaza numynus nieko nevyksta :unsure:
  • 0

#11 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 16 - 19:16

??? :blink:

Nafik rasyti betikslius postus musiau, gal it t.t.Jei zinai rasai teisingai atsakyma ir paskaitai pries tai parasytus postus ;)
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#12 Svečias_sieras32_*

Svečias_sieras32_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 spalio 31 - 21:47

Swx.As ir turiu peugeot 1999metu 406 2l 16v 99kv.pas mane pradėjo daug benzino ir duju valgi dažnai užsidega variklio lempute retkarcias nepriema gazo tokie labai buna buka spausi padala o jinai galvoja, arba užgesta, biski mažokos apsukos. buvau nuvazeves tvarkyti ziurejo an kompo duju tai netoligei dirbo lendazoidas co dideli,Dare diagnostika rado viena klaida variklio temperatūros daviklis nuejas neveika ir didelis tar cilindru mile sekundes,nupyrkau as ta davikli ji pakiete bet vis tiek tas pats pasikieciau žvakes irgi tas pats per ta pati.ir nieko gero nepadarė.tai gal jus forumieciai galit man ka nors patarti :( :dntknw:
  • 0

#13 Liutas605

Liutas605
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0 96m

Parašyta 2010 spalio 31 - 23:21

Swx.As ir turiu peugeot 1999metu 406 2l 16v 99kv.pas mane pradėjo daug benzino ir duju valgi dažnai užsidega variklio lempute retkarcias nepriema gazo tokie labai buna buka spausi padala o jinai galvoja, arba užgesta, biski mažokos apsukos. buvau nuvazeves tvarkyti ziurejo an kompo duju tai netoligei dirbo lendazoidas co dideli,Dare diagnostika rado viena klaida variklio temperatūros daviklis nuejas neveika ir didelis tar cilindru mile sekundes,nupyrkau as ta davikli ji pakiete bet vis tiek tas pats pasikieciau žvakes irgi tas pats per ta pati.ir nieko gero nepadarė.tai gal jus forumieciai galit man ka nors patarti
:( :dntknw:

gal kartais ant ribos su benzu vazineji? uzsipilk kokiu 20 litru, tada ziurek.
  • 0

#14 Svečias_mazelis_*

Svečias_mazelis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 lapkričio 01 - 09:10

Swx.As ir turiu peugeot 1999metu 406 2l 16v 99kv.pas mane  pradėjo  daug benzino ir duju valgi dažnai užsidega  variklio lempute retkarcias nepriema gazo tokie labai buna buka spausi padala o jinai galvoja, arba užgesta, biski mažokos apsukos. buvau nuvazeves tvarkyti ziurejo an kompo duju tai netoligei dirbo lendazoidas co dideli,Dare diagnostika rado viena klaida variklio temperatūros daviklis nuejas neveika ir didelis tar cilindru mile sekundes,nupyrkau as ta davikli ji  pakiete bet vis tiek tas pats pasikieciau žvakes irgi tas pats per ta pati.ir nieko gero nepadarė.tai gal jus forumieciai  galit man ka nors patarti
:(  :dntknw:

gal kartais ant ribos su benzu vazineji? uzsipilk kokiu 20 litru, tada ziurek.

prie ko cia ta riba
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0