Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kur suvirint duslintuva Vilniuj?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#1 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 kovo 08 - 11:12

Kaskur prakiuro duslintuvas, riaumoja pugas baisiai. Gal kas zinot kur Vilniuj papigiai suvirintu?
  • 0
406 2.1 TD

#2 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 kovo 08 - 11:18

Yra tokia kontora Sigmos teritorijoje, "Diezas", bet jei ten nieko sudetingo, nes neatsakau uz ju kokybe! Man padare, kolkas laiko, bet man reikejo tik pora skyluchu uzvirinti, o jei pas tave kur sujungimas, as pas jos nevaziuociau, zodziu pabandyk!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#3 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 kovo 08 - 11:27

Yra tokia kontora Sigmos teritorijoje, "Diezas", bet jei ten nieko sudetingo, nes neatsakau uz ju kokybe! Man padare, kolkas laiko, bet man reikejo tik pora skyluchu uzvirinti, o jei pas tave kur sujungimas, as pas jos nevaziuociau, zodziu pabandyk!

Velnias zino kas ten su tuo duslintuvu. Svaitgali krapsciaus prie sparno, dejau bamperi. Gal pajudinau ir issinere arba prapuvo. Kai jau reikejo isvaziuot Vilniun nebebuvo laiko ziuret. Garsas sklinda is vidurio.
  • 0
406 2.1 TD

#4 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 kovo 08 - 11:32

Gal prie vidurinio tvirtinimo, gali pavaziuoti paklausti, gal pakesl paziures, del kainos susitarsit, tada ziuresi. ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#5 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2004 kovo 08 - 12:16

UAB "Bucefalas" Ozo g. 4 tel.: Stasys 869882435 Edvardas 868701442 Tik paskambines issiaiskunk kur tiksliai davaziuot..
  • 0

206


#6 Svečias_gile_*

Svečias_gile_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 08 - 12:19

8-683-34455 cia Zirmunuose.
  • 0

#7 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 kovo 08 - 15:40

Velniava :wacko: Vidurinio bakelio kaip ir ner. Visiskai supuves, :ph34r: . Lopyt nebeiseis :unsure: Kur dabar gaut toki :unsure: ? Ar pasikeis kas nors jei kitoki pritaikytu?
  • 0
406 2.1 TD

#8 Svečias_Sliekas_*

Svečias_Sliekas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 08 - 15:47

Velniava :wacko:
Vidurinio bakelio kaip ir ner. Visiskai supuves,  :ph34r: . Lopyt nebeiseis :unsure:
Kur dabar gaut toki :unsure: ?
Ar pasikeis kas nors jei kitoki pritaikytu?

dek naujus vamzdzius, galine pusle tuningine nuo britvos! Ne, geriau dvi pusles gale! :blink: :ph34r:
  • 0

#9 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 kovo 08 - 15:49

Velniava :wacko:
Vidurinio bakelio kaip ir ner. Visiskai supuves, :ph34r: . Lopyt nebeiseis :unsure:
Kur dabar gaut toki :unsure: ?
Ar pasikeis kas nors jei kitoki pritaikytu?

Zinok, kaip tik, tame "Dieze" as klausiau apie vidurini dali, nes man irgi greit reikes, sako yra uz 125lt. aliuminizotas Walker is lenkijos. As tai nelabai pasitikiu aliuminizotems is lenkijos, bet jie sake, kad pakeisti irgi gali laisvai. Vat kad zinoti kur dar yra, arba galima butu toki Walkeri imti ar ne!?
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#10 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 kovo 08 - 16:00

[quote name='Swift' date='Mar 8 2004, 01:49 PM']
Ar pasikeis kas nors jei kitoki pritaikytu? [/QUOTE]
Zinok, kaip tik, tame "Dieze" as klausiau apie vidurini dali, nes man irgi greit reikes, sako yra uz 125lt. aliuminizotas Walker is lenkijos. As tai nelabai pasitikiu aliuminizotems is lenkijos, bet jie sake, kad pakeisti irgi gali laisvai. Vat kad zinoti kur dar yra, arba galima butu toki Walkeri imti ar ne!? [/quote]
Buvau ten Sigmos teritorijoj. Tik nezinau ten "Diezas" ar ne. Toks aukstas garazas su dviem keltuvais. Uz paziurejima ir keltuvo panaudojima 10 lt. Aisku pasake tik kai masina pakele.
Man sake kad turi kazkokiu bakeliu uz 80 Lt, cia su idejimu, bet jie mazesni.
  • 0
406 2.1 TD

#11 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 08 - 16:01

Kaskur prakiuro duslintuvas, riaumoja pugas baisiai.
Gal kas zinot kur Vilniuj papigiai suvirintu?

Zverynas, netoli Office1, uz pieno kombinato buvusio, Pienines g. garazuose. :D :D
  • 0

#12 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 kovo 08 - 16:13

. Vat kad zinoti kur dar yra, arba galima butu toki Walkeri imti ar ne!?

PA centras sake turi vidurini WAlker uz 140 lt.
Kiek maciau galinis bakelis pas mane BOSSAL stovi. O tas kur viduri jau nieko nebeiskaitysi virintas pervirintas, puves perpuves.
  • 0
406 2.1 TD

#13 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 kovo 08 - 17:10

Buvau ten Sigmos teritorijoj. Tik nezinau ten "Diezas" ar ne. Toks aukstas garazas su dviem keltuvais. Uz paziurejima ir keltuvo panaudojima 10 lt. Aisku pasake tik kai masina pakele.
Man sake kad turi kazkokiu bakeliu uz 80 Lt, cia su idejimu, bet jie mazesni.

"Dieze" vienas keltuvas ir duobe, matyt tu pataikei salia esanti kur dar dazo kazka ir dabar manau nereikia su jais prasidet, dar brangiau iseis! aina sau, ten tos firmeles neaskios!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#14 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 kovo 08 - 17:22

Buvau ten Sigmos teritorijoj. Tik nezinau ten "Diezas" ar ne. Toks aukstas garazas su dviem keltuvais. Uz paziurejima ir keltuvo panaudojima 10 lt. Aisku pasake tik kai masina pakele.
Man sake kad turi kazkokiu bakeliu uz 80 Lt, cia su idejimu, bet jie mazesni.

"Dieze" vienas keltuvas ir duobe, matyt tu pataikei salia esanti kur dar dazo kazka ir dabar manau nereikia su jais prasidet, dar brangiau iseis! aina sau, ten tos firmeles neaskios!

Gali but kad ne ten uzklydau.
  • 0
406 2.1 TD

#15 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 kovo 08 - 17:26

Kai rasi, gal mesk info cia, man bus irgi aktualu! :blush: ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#16 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 kovo 10 - 10:42

Problema pasalinau. Tiesa, tik laikinai. Ivirino kita bakeli vietoj vidurinio supuvusio. plia pas mane ismetimo sistema tragiska. Viskas virinta pervirinta, ne vieno normalaus sujungimo, galinis bakelis irgi jau paskutines dienas skaiciuoja. Praktiskai reikia keis abi duslos dalis, gala ir viduri. Ta ir darysiu artimoje ateityje, nes dabar tam babkiu nera. Reik visu pirma avarijos pasekmes pasalint, priekine vaziuokle susitvarkyt - bilda, dar vasarines padangos reikalingos....O varge kiek islaidu nusimato :unsure:
  • 0
406 2.1 TD

#17 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2006 vasario 12 - 18:28

Taj va bandau gaivint liutasirdi savo... nesenaj gryzau is Grigiskiu kur isigyjau visa ismetimo vambzzzdy.. (aisq reikejo tik galinio bakelio, bet kadangi pirmas originalus stovejo tai paemiau ir ta) tei wat mano lokacijos vieta Pilaite o reik dasigaut kazkur netoli i servisiuka kad senaji bakeli nupjautu o naujaji privirintu. Gal kas zino kur pigiai ir gerai tai padaro?? :unsure: butu gerai ir tel nr. nes nenoriu be reikalo vaziuot nes tikra kancia... :wacko:
  • 0
Nuotrauka

#18 Svečias_Stingeris_*

Svečias_Stingeris_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 vasario 13 - 10:40

Senoj Pilaitej, yvaziuoji ir tiesiai pro tipo plovyklele, ten diedukas labai tvarkingai daro duselius, aisku ir kaina labai jau ne vilenska, t.y. nedidele
  • 0

#19 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2006 gruodžio 20 - 12:52

Taj wa wakar apturejau nesmagu ivyki ir tikrai nelinkiu niekam kad taip ivyktu... Uzsirasiau i duslintuvu servisa senojoj Pilaitej ten tox Kazys dirba (buvo atsiliepimi kad jis gerai tvarko su duslikais jau 12 metu ir panasiai). Paskambinau penktadieni sakiau noriu antradieniui 10 val. viskas ok sako galesi atvaryt... nu ka as sau smagiai antradienio ryta nuvaziuoju pas ji ziuriu masinos 2 stovi... sakau: -sveiki cia as skambinausi 10 val taremes sian kad priimsit. Tas sako: -ai daug masinu 4valandom darbo... Tai pala pala sakau juk as uzsirasiau o dabar jus man sakot kad laukt reix? tas sumurmejo ir viskas... nu ka galvoju dzin palauksiu.. sakau ok tai as tada 14 val atlexiu pas jus... tas vel pradejo aiskint kad daug darbo pas ji ir t.t sako vaziuok i kita servisa... sakau tai pala zmogau kodel as turiu vaziuot i kita servisa jei as esu uzsirases ir db gaistu brangu laika su tavim cia gincydamasis juk pats sakei kad galesiu atvaziuot 10 val ir padarysi negi sunku pakeist galini dusliko bakeli???? Tas vel murmet pradejo tipo is kur pirkai ir t.t kad su svetimom detalem nedirba ir panasiai kad reikejo pirkt is jo (pastebejimas-duslintuvas pas ji lenkiskas mano pezui 155 Lt, tox pats gariunuose - 100 Lt) tai wa sakau o kam man pirkt brangiau jei as ta pacia preke galiu isigyti pigiau... Vnz jis susinervino pradejo aiskint kad neapsimoka cia jam dirbt su svetimais duslikais... Po kokiu 20 min tokio pokalbio galiausiai sakau tai Jus man siandien padarysit ar ne? Tai gavau atsakyma kad nesiterlios jis su svetimom dusliarom ir sake KAD NEDARYS... tai wa likau priblokstas tokiu zmogaus darbu... o visgi buvau uzsirases ir tikrai tvirtino kad padarys <_< Tai wa rekomenduoju pas ji NEVAZIUOTI nes zmogus nenuspejamos nuotaikos ir maza ka sako viena diena, kita diena jau kalbes kitaip ir liksit sudo vietoj nieko nepese... per ji nespejau praeiti techn. apziuros ir likau nustebintas visai dienai, ir nuotaika buvo sugadinta... idesiu veliau foto jo darbovietes, kad nepadarytumet klaidos, nes tokiu zmoniu geriau saugotis :( Aciu Dievui, kad Meharis taip nedaro, nes kelione is Vilniaus pas juos man brangiau kainuotu, nei sugadinti nervai :( BUKIT ATSARGUS :mellow:
  • 0
Nuotrauka

#20 diodas

diodas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 33
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 HDi 2.0 2004

Parašyta 2007 sausio 03 - 13:51

Užuojauta! Ir man pačiam teko daug tokių sutikti "profesionalų".. Pats pastarus metus visada tvarkiaus prie kalvarijų ir ozo gatvių sankryžos - ten chebra patys prekiauja BOSSAL duslintuvais ir patys tvarko. Senajam civikui sutvarkė dusliką prie pat kolektoriaus, kai kiti net užsiimti nenorėjo :) Pugui pakeitėm porą bakelių. Betkuriuo atveju baisu šiais laikais ką ir rekomenduoti, kai dažnai darbuotojai keičiasi kas savaitę :blink: tad ir apie darbo kokybę šnekėti reikia atsargiai :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0