Peršokti prie turinio


Varva tepalas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Svečias_Darius P._*

Svečias_Darius P._*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 22 - 10:32

Sveiki, Jau buvo temos apie tai, kad varva tepalai. Tik pas mane visgi situacija man neaiški visiškai. Tepalus varo normaliai, kas 2000km supilu po 1l ir daugiau. Leido per dangtelio tarpine, dviejose vietose-iš šono ir kažkur ties tepalo matuokle, buvo trukusi tarpinė. Pakeitus vistiek varo tepalus, tik nebematau kur neišardęs, tik faktas,kažkur iš priekio, ties tepalo matuokle, tiek tepaluota, kad apačioje variklio "balos" grioveliuose. Nuiminėsiu įsiurbimo kolektorių ir bandysiu ieškoti. Kur dar patartumėte žiūrėti, kame šaknys? Tepalo matuokles neišardžiau, šlangutės lyg ir sveikos. Dar toks dalykas-per tepalo matuoklę švilpia oras, kai išjungi variklį kurį laiką girdisi cypimas net :). Būna ir tepalo lašų randu ant matuoklės dangtelio. Čia toks variklio įpatumas? Dėkoju už dėmesį :huh:
  • 0

#2 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Parašyta 2010 sausio 22 - 10:45

jei per tepalo matuokle padirbus kiek varikliui po spaudimu eina oras,tai gali but kad pas tave uzsikimses,uzsales alsuoklis.butina ji atitirpint,isplaut,isdziovint.kai pas mano 2.1 td uzsala(vakar buvo)tai tepalus pucia lauk per duslintuva,dumai melyni virsta kamuoliais.
  • 0

#3 Svečias_Darius P._*

Svečias_Darius P._*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 22 - 11:42

Ar alsuoklis yra priekyje, kur eina slangute i matuokle tepalo?
  • 0

#4 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2010 sausio 22 - 13:19

jei varva - vadinasi yra... reikia dziaugtis...
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#5 Svečias_Darius P._*

Svečias_Darius P._*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 22 - 13:40

Piltu i menesi po 2l tepalo ir dziaugtis-nebent jei pinigu negaila. Ir parkinge ne kaip atrodo, kai stovima vieta visa tepalu nuvarvejusi.

Šį pranešimą redagavo Darius P.: 2010 sausio 22 - 13:45

  • 0

#6 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 sausio 22 - 13:44

jei per tepalo matuokle padirbus kiek varikliui po spaudimu eina oras,tai gali but kad pas tave uzsikimses,uzsales alsuoklis.butina ji atitirpint,isplaut,isdziovint.kai pas mano 2.1 td uzsala(vakar buvo)tai tepalus pucia lauk per duslintuva,dumai melyni virsta kamuoliais.

o virai sakykit,paciame alsuoklio viduja ,kas randasi,ar koks paralonas ,ar zilka ,ta prasme kad nesrebtu tepalo :pug:
  • 0

#7 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Parašyta 2010 sausio 22 - 15:27

taip,alsuoklis ten.2.1 alsuokly nera jokiu zilku ar paralonu.
  • 0

#8 Svečias_Darius P._*

Svečias_Darius P._*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 22 - 16:34

Nuėmiau alsuoklį, neužsikišęs. Kiek apžiūrėjau dangtelio tarpinę-švari. Nuo tepalo matuoklės korpuso eina šlanga truputi į šoną-tai ta labai tepaluota prie variklio. Dar kitoje variklio pusėje matosi tepaluota, ar gali leisti per sujungimą, kur iš įsiurbimo kolektoriaus vamzdžiai jungiasi su varikliu?
  • 0

#9 Svečias_Simuxs_*

Svečias_Simuxs_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 22 - 17:07

na jei i 2000 litras isbega tik lauk, tai cia man atrodo jau tepalo upes reik ieskot :D negali but kad variklis tepalus degina? i 10 000 dapilt 1 litra jau nemazai, o cia...

Šį pranešimą redagavo Simuxs: 2010 sausio 22 - 17:09

  • 0

#10 Svečias_remixas_*

Svečias_remixas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 22 - 19:04

O man kilo tokia mintis, ar nevertetu pasitikrint tepalo isleidimo angos karetryje, gal sakau ten tarpine nuejus, ir del to varo....
  • 0

#11 Svečias_Darius P._*

Svečias_Darius P._*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 24 - 21:58

Tepalo negaliu pasakyti, ar ryja, bet kad variklis apvarvejes ir po masina randu prilasejus ne truputi-tai faktas. Bandysiu kur duobe susirasti ir ieskosiu kas leidzia.
  • 0

#12 Gondzix

Gondzix
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 13
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2010 spalio 06 - 12:22

gerb kolegos. nepykit uz klausima.bet gal kas gali pasakyt kur yra tas alsuoklis? ar slanga? peugeot 206 1.9 D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0