Peršokti prie turinio


darbine temperatura


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#1 Svečias_pivopei_*

Svečias_pivopei_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 26 - 21:54

sveiki gal kam yra taip buve o gal taip ir turi buti mano pugui 2.0hdi 80 kw temperatura vaziuojant trasoj apie 100km h yra apie 90 laipsniu o kai vaziuoji mieste temperatura krenta iki 75 ir netgi zemiau. uzvesta varikli laikiau iki 1 val o temperatura tesukilo iki 50 laipsniu idomiausia tai kad trasoj vaziuojant yra viskas gerai daugiau 90 nekaista :(
  • 0

#2 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2010 sausio 26 - 22:08

sveiki gal kam yra taip buve o gal taip ir turi buti mano pugui 2.0hdi 80 kw temperatura vaziuojant trasoj apie 100km h yra apie 90 laipsniu o kai vaziuoji mieste temperatura krenta iki 75 ir netgi zemiau. uzvesta varikli laikiau iki 1 val o temperatura tesukilo iki 50 laipsniu idomiausia tai kad trasoj vaziuojant yra viskas gerai daugiau 90 nekaista  :(

B) mieste tu važiuodamas sustoji ties sankryža, tavo pasukos nukrinta, variklis nespėja išilti iki 90 laipsniu, nes pas mane irgi kol užšyla mieste iki 90 tai reikia nemažai pravažiuoti. Beje iš kokio tu miesto? jai tavo miesta per 10 min galima prvažiuoti tai nieko ir nebus, B) o jai išvis nekaista , tai termostata pasikeisk. gal jau grybauja... :blink:

Šį pranešimą redagavo Laimisxx: 2010 sausio 26 - 22:09

  • 0

#3 Svečias_pivopei_*

Svečias_pivopei_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 26 - 22:12

po miesta gal kokia val sukinejaus o temp tesukilao iki 70
  • 0

#4 Svečias_pivopei_*

Svečias_pivopei_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 26 - 22:16

jei termostatas kaltas tai iki 90 temp nepakiltu trasoj vaziuojant ir be to kita idejau o viskas tas pats
  • 0

#5 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2010 sausio 26 - 22:20

po miesta gal kokia val sukinejaus o temp tesukilao iki 70

variklio apkrovimas mazhas, shyla pechiukas, temperatura nespeja pakilt mieste. Uzhmiesti viskas normaliai, temperatura laikosi termostato atidarymo - uzhdarymo rezime. Vietoj stovint dizelioka sunku ikaitint ant laisvu apsuku (jei dar pechiukas shyla, ir pats mashinoj shildaisi).

Šį pranešimą redagavo Alba: 2010 sausio 26 - 22:35

  • 0

#6 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2010 sausio 26 - 22:30

Man tokia pat situacija su temperatūrom. Mieste niekad nepakyla net iki 80, užmiestyje - ok.
  • 0

I <3 HATERS


#7 Svečias_zbygis_*

Svečias_zbygis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 27 - 10:05

Man tokia pat situacija su temperatūrom. Mieste niekad nepakyla net iki 80, užmiestyje - ok.

senuosiuose dyzeliuos taip ir budavo sustoji prie sankrizos pradeda salta ora pust :) bet dabar pas mane nera jokios skirtumo ar stovi ar vaziuoji mieste ar uzmiesti temperatura iki 80 daugiau nepakyla ;) ir mieste nekrenta nej kiek
  • 0

#8 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2010 sausio 27 - 10:26

Pas mane taip pat,mieste 70-80.Uzmiesty 90
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#9 Svečias_ssiggitas_*

Svečias_ssiggitas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 04 - 21:50

Pas mane 2.0 HDI tas pats su temperatura: pakyla iki 60-70 ir daugiau ne is vietos. Pakeiciau termostata vistiek tas pats. Pastebejau kad uzkurus iskart sudirba abu radiatoriaus ventiliatoriai ir kol variklis dirba jie nesustodami sukasi. Tai galvoju kad del to ir nesukyla temperatura. Gal kas esate su tokia problemele susidure?
  • 0

#10 bangas

bangas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 105
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2.2hdi

Parašyta 2010 kovo 04 - 23:47

Pas mane 2.0 HDI tas pats su temperatura: pakyla iki 60-70 ir daugiau ne is vietos. Pakeiciau termostata vistiek tas pats. Pastebejau kad uzkurus iskart sudirba abu radiatoriaus ventiliatoriai ir kol variklis dirba jie nesustodami sukasi. Tai galvoju kad del to ir nesukyla temperatura. Gal kas esate su tokia problemele susidure?

jei sudirba ventiliatoriai,gal davikliai suveikia nelaiku
  • 0

#11 Svečias_rekku_*

Svečias_rekku_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 24 - 18:50

Sveiki, va čia toks pamąstymas / klausimas. Termostatas standartinis 66kw atsidarinėja ties 83c ,bent taip kataloguose rašo.Mano Liūc neužšyla daugiau 80c( nesvarbu mieste, ar užmiestyje . Daugumos dyzeliukų darbinė temp. 90c(Audi, VW, and so on..). Tai vat mąstau, ar ieškot šiknoj smegenų, ar gal pvz Liūtui yra koks termostatas, pritaikytas 90c temperatūrai? Keist gal jį išvis man ? Dėkui už bet kokią pagalbą ^_^
  • 0

#12 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2010 kovo 24 - 19:01

Sveiki, va čia toks pamąstymas / klausimas.
Termostatas standartinis 66kw atsidarinėja ties 83c ,bent taip kataloguose rašo.Mano Liūc neužšyla daugiau 80c( nesvarbu mieste, ar užmiestyje . Daugumos dyzeliukų darbinė temp. 90c(Audi, VW, and so on..). Tai vat mąstau, ar ieškot šiknoj smegenų, ar gal pvz Liūtui yra koks termostatas, pritaikytas 90c temperatūrai? Keist gal jį išvis man ? Dėkui už bet kokią pagalbą ^_^

pirma reiktu zinoti ar tikslia temp. rodo skydelyje,gal yra kokia paklaida,mano 2,2 hdi darbine apie 87(bent tiek skydelis rodo),jei isidesi koki 90 laipsniu termostata ar vasara nekeisi i mazesnes temp.?
gal pirma su termometru(pramoniniu,arba kur uogienes mociutes verda) pamatuok antifrizo temperatura ,tada zinosi tikslesne temp.
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#13 Svečias_rekku_*

Svečias_rekku_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 24 - 19:12

Sveiki, va čia toks pamąstymas / klausimas.
Termostatas standartinis 66kw atsidarinėja ties 83c ,bent taip kataloguose rašo.Mano Liūc neužšyla daugiau 80c( nesvarbu mieste, ar užmiestyje . Daugumos dyzeliukų darbinė temp. 90c(Audi, VW, and so on..). Tai vat mąstau, ar ieškot šiknoj smegenų, ar gal pvz Liūtui yra koks termostatas, pritaikytas 90c temperatūrai? Keist gal jį išvis man ? Dėkui už bet kokią pagalbą  ^_^

pirma reiktu zinoti ar tikslia temp. rodo skydelyje,gal yra kokia paklaida,mano 2,2 hdi darbine apie 87(bent tiek skydelis rodo),jei isidesi koki 90 laipsniu termostata ar vasara nekeisi i mazesnes temp.?
gal pirma su termometru(pramoniniu,arba kur uogienes mociutes verda) pamatuok antifrizo temperatura ,tada zinosi tikslesne temp.

Vasarą pamenu taip pat ne perdaugiausia kildavo :), kažkada čia prieš pusmetuką pasikeitęs aš jį, bet blm, gal jau bus nusprogęs, nežinosi, kaip ten su jais, visokių šposų girdėjęs( brokas gal ) :).Galvoju gal reikia, nusipirkti naują, ne karvę kainuoja.. ;)
  • 0

#14 justis

justis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 199
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 406 hdi

Parašyta 2010 kovo 25 - 09:43

nezinau kaip su liutu,bet esu turejas mazda temp nekildavo daugiau 70c.. pasirodo,kad ji buvo parduota ir eksplotuota italijoj,pietinems salims eidavo termostatai su 70-75c darbine temp,o siaurinems su 90-95c darbine temp..pakeiciau i 90c ir viskas normalizavosdarbine variklio temperatura tapo 90c.gal tas pats gali but ir su liutu....?
  • 0

#15 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 kovo 25 - 18:59

Prie to pacio, vazinejantis - nesvarbu ar letai ar greitai - temp buna apie 79c stovint su ijungtu varikliu pakyla iki 110c ir per kelias sekundes nukrenta iki vel tu paciu ~79 (kai isijungia ventiliatorius) normalu? ar cia ir bus kaip justis sako?

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2010 kovo 25 - 18:59

  • 0

#16 Svečias_rekku_*

Svečias_rekku_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 25 - 22:40

Prie to pacio, vazinejantis - nesvarbu ar letai ar greitai - temp buna apie 79c
stovint su ijungtu varikliu pakyla iki 110c ir per kelias sekundes nukrenta iki vel tu paciu ~79 (kai isijungia ventiliatorius)
normalu?
ar cia ir bus kaip justis sako?

Isijungus vent. per kelias sekundes tiek nukrist negali, jai tai staigus temperaturos suolis, tai nebent termostato atsidarymas, bet pas tave keistai cia :)
  • 0

#17 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 kovo 26 - 12:30

na gal ir ne per kelias s bet tikrai greitai.. - ir tuo metu kiek pastebejau ventiliatorius isijungia.
  • 0

#18 justis

justis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 199
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 406 hdi

Parašyta 2010 kovo 29 - 18:04

Prie to pacio, vazinejantis - nesvarbu ar letai ar greitai - temp buna apie 79c
stovint su ijungtu varikliu pakyla iki 110c ir per kelias sekundes nukrenta iki vel tu paciu ~79 (kai isijungia ventiliatorius)
normalu?
ar cia ir bus kaip justis sako?

stovint tusciom apsukom sukyla temperatura..? tvarkingas dyzeliukas stovedamas ant tusciu tikrai neturi kilt temp,atvirksciai,krist turetu,ce ne termostato beda... tikrink temperaturinius daviklius..
  • 0

#19 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 kovo 29 - 18:05

tai kad ne dyzelis pasmane...
  • 0

#20 justis

justis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 199
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 406 hdi

Parašyta 2010 kovo 29 - 18:12

tai ka tu ce veiki diz varikliu skilty...? :lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0