Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ar pritartumėte siūlymui nepatyrusiems vairuotojam


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 62

Apklausa: Ar pritartumėte siūlymui nepatyrusiems vairuotojam (61 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar pritartumėte siūlymui nepatyrusiems vairuotojam

  1. Taip (33 balsai(-ų) [55.93%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 55.93%

  2. Ne (20 balsai(-ų) [33.90%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 33.90%

  3. Man vienodai šviečia (6 balsai(-ų) [10.17%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 10.17%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#41 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 29 - 15:02

kol kas dar susitvarkau su emocijom uz vairo :blush: :ax: to jimmy vieni draudikai vienaip ziuri, kiti kitaip. Bet bent jau kur as draudziuosi aktualu 5 metu stazas arba 23 metu amzius.
  • 0
kažkaip.....

#42 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2010 sausio 29 - 15:08

... Va siemet perkopiau ta amziaus riba kai draudimas atpigo 2,5 kartus... 

Sorry, kad biškį ne į temą, bet : ar 5 metų stažo reik, ar 25 metų amžiaus? Vieni taip šneka, kiti kitaip... :unsure:

Lauriukste gal placiua apie atskiras kompanijas galetu ishpasakot :hmm:
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#43 justis

justis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 199
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 406 hdi

Parašyta 2010 sausio 29 - 18:11

manau veiksminga priemone "kanadieciam" butu; nusizengei taisyklems sumoki bauda,gauni bala(pagal nuopelnus) ir mars i saugaus vairavimo kursus tarkim porai uzsiemimu..bet.. instruktorius turetu but irgi atsakingas uz mokini,ir galetu spres leist ji i gatve,ar dar pakartot kursa.ir instruktoriai turetu but reitinguojami,kuo daugiau gryzo mokiniu 2,3 karta tuo reitingas mazesnis,manau nauji mokiniai pas prastus reitingus turinti instruktoriu nelabai versis mokytit tuo paciu ir vairavimo mokyklos pasitemtu. o dabar eina kaip konvejeris,kas menesi nauja banda avinu i gatves paleidzia,ir jokios atsakomybes...(nevisi avinai,yra ir sumanaus,protingo jaunimo..)
  • 0

#44 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2010 sausio 29 - 18:55

Sorry, kad biškį ne į temą, bet : ar 5 metų stažo reik, ar 25 metų amžiaus? Vieni taip šneka, kiti kitaip... :unsure:

tik LD reikalauja 25 m amziaus. Kitur reikia ir 2-ju metu, o kitose kompanijose ir 5 per maza kad kaina numusti. As daugumai is jusu, kuie pas mane draudetes ir saket, kad nevazines niekas s mazu stazu del kainos mazinimo idejau ir 10+ metu staza. Iki siu metu dejau ir sau, bet si rudeni mano ,,pupa" teises issilaike tai draudimas pabrango kone dvigubai. Nu bet tokios taisykles.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#45 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 30 - 17:10

Jei kopūstas ant galvos, tai... -_-
  • 0

#46 skipper

skipper
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 20
  • Vieta:LAndonas
  • Automobilis:Peugeot 405, Style

Parašyta 2010 sausio 30 - 18:35

nesutinku su rybojimais vien delto kad seimoje ar pas draugus yra masinos, kurias kart nuo karto reikia vairuoti,
atsakykite sau, kaip gerai zinot KET ir ju laikotes(tuom neabejuoju) :ax: visur teisingai kertate sankryzas, taisingai persirikiuojate, neuzvazuojan ant istiesiniu liniju, nekeikiat vairotojo tik pamate kliavo lapa ar moters uz vairo, nemanau kad daug noro turite aiskinti pareigunams kad vairavot gerai ir uz klaidas moketi baudas,
manau reikia mazinti korupcija, kad negalima butu nusipirkti teisiu, mokyklos, daugiau praktikos vairavimo mokyklose, kas be ko dar reikia mokintis kulturos

P.S.....30 km/h vaziuoja ir telefonu kalba...

tokiu situaciju labiausiai nekenciu

Šį pranešimą redagavo skipper: 2010 sausio 30 - 18:37

  • 0
[dėdė skipper buvo čia]

#47 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 sausio 30 - 19:35

Kadaise teko per pusmeti 6 balus susirinkt tai oi oi oi kaip vaziavimo stilius pasikeite...

6 dar norma-turejau 9 balus :D ir vos be teisiu nelikau. :D dabar tai juokas ima,o tada :lol:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#48 Svečias_Tomuk@s_*

Svečias_Tomuk@s_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 30 - 22:16

Viskas priklauso nuo zmogaus, jei galvoje tuscia tai jis ir su 1kw sugebes prisiploti ar kita priploti :D
  • 0

#49 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2010 sausio 31 - 15:00

Tikrai nepritarciau tokiam siulymui. Efektyviausias budas butu visiems CAD priristi ne prie automobilio, bet prie vairuotojo pazymejimo
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#50 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2010 sausio 31 - 15:52

Tikrai nepritarciau tokiam siulymui. Efektyviausias budas butu visiems CAD priristi ne prie automobilio, bet prie vairuotojo pazymejimo

Va kartais ir pilotui pritarti galima. Elementari logika butu vien del to, kad turiu trys masinas, bet gi niekada vienu metu su visom nevaziuoju... Ir rizikos sukeliu tiek pat kiek zmogus turintis viena masina...
  • 0
kažkaip.....

#51 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 31 - 15:56

Visiskai nepritariu, prisiziuriu visokiu su klevo lapais :doh:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#52 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2010 sausio 31 - 16:09

Va kartais ir pilotui pritarti galima. Elementari logika butu vien del to, kad turiu trys masinas, bet gi niekada vienu metu su visom nevaziuoju... Ir rizikos sukeliu tiek pat kiek zmogus turintis viena masina...

O kaip tokiu atveju, kai šeimoje vienas auto ir du vairuotojai? Kiekviena po CAD pirkt? Irgi nesąmonė ;] Arba kaip pvz mano sesuo studenčiokė. Savo mašinos neturi, bet kartais mane girtą reikia pavežti arba tėvų auto 2x per metus pavadelioja...
Aukso vidurio nerasi, nebus visiems gerai.
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#53 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Parašyta 2010 sausio 31 - 16:34

O kaip tokiu atveju, kai šeimoje vienas auto ir du vairuotojai? Kiekviena po CAD pirkt? Irgi nesąmonė ;] Arba kaip pvz mano sesuo studenčiokė. Savo mašinos neturi, bet kartais mane girtą reikia pavežti arba tėvų auto 2x per metus pavadelioja...
Aukso vidurio nerasi, nebus visiems gerai.

Tai nera ko gerti ;) Viskas normaliai ^_^
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#54 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2010 sausio 31 - 18:20

O kaip tokiu atveju, kai šeimoje vienas auto ir du vairuotojai? Kiekviena po CAD pirkt? Irgi nesąmonė ;] Arba kaip pvz mano sesuo studenčiokė. Savo mašinos neturi, bet kartais mane girtą reikia pavežti arba tėvų auto 2x per metus pavadelioja...
Aukso vidurio nerasi, nebus visiems gerai.

Nieko nedaryti, panasiai kaip ir stopui kurio garaze trys auto ir du vairuojantys asmenys. O mano mintis labai paprasta, nes tarkim asmuo sukeles auto ivyki, automatiskai metus laiko jis nedraus automobilio nes neapsimokes, o paprasys uz tai padaryti kito asmens. O kai CAD bus priristas prie vairuotojo pazymejimo, tokiu kuriozu pavyks isvengti, nes su svetimom teisem nevazinesi.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#55 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2010 sausio 31 - 18:47

O kaip tokiu atveju, kai šeimoje vienas auto ir du vairuotojai? Kiekviena po CAD pirkt? Irgi nesąmonė  ;] Arba kaip pvz mano sesuo studenčiokė. Savo mašinos neturi, bet kartais mane girtą reikia pavežti arba tėvų auto 2x per metus pavadelioja...
Aukso vidurio nerasi, nebus visiems gerai.

Nieko nedaryti, panasiai kaip ir stopui kurio garaze trys auto ir du vairuojantys asmenys. O mano mintis labai paprasta, nes tarkim asmuo sukeles auto ivyki, automatiskai metus laiko jis nedraus automobilio nes neapsimokes, o paprasys uz tai padaryti kito asmens. O kai CAD bus priristas prie vairuotojo pazymejimo, tokiu kuriozu pavyks isvengti, nes su svetimom teisem nevazinesi.

Kažin kuriam pasaulio krašte tai įgyvendinta ir veikia? :hmm:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#56 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2010 sausio 31 - 18:53

O kaip tokiu atveju, kai šeimoje vienas auto ir du vairuotojai? Kiekviena po CAD pirkt? Irgi nesąmonė  ;] Arba kaip pvz mano sesuo studenčiokė. Savo mašinos neturi, bet kartais mane girtą reikia pavežti arba tėvų auto 2x per metus pavadelioja...
Aukso vidurio nerasi, nebus visiems gerai.

Nieko nedaryti, panasiai kaip ir stopui kurio garaze trys auto ir du vairuojantys asmenys. O mano mintis labai paprasta, nes tarkim asmuo sukeles auto ivyki, automatiskai metus laiko jis nedraus automobilio nes neapsimokes, o paprasys uz tai padaryti kito asmens. O kai CAD bus priristas prie vairuotojo pazymejimo, tokiu kuriozu pavyks isvengti, nes su svetimom teisem nevazinesi.

ok, tarkime padaro draudima teisems, kokiais kriterijais remsis ir draus? ar visiems inp.. max. ir nors traukini vairuok.... man ta teorija utopine.. ir atspekit kas pasiule? :D
o kaip butu tiems, kurie turi ne viena kategorija? moketu uzh visas transporto priemones atskirai? o jei nevairuos? beviltishkas tas reikalas teises draust, ir ner chia ko plestis

Šį pranešimą redagavo Alba: 2010 sausio 31 - 19:04

  • 0

#57 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2010 sausio 31 - 21:42

ok, tarkime padaro draudima teisems, kokiais kriterijais remsis ir draus? ar visiems inp.. max. ir nors traukini vairuok.... man ta teorija utopine.. ir atspekit kas pasiule? :D
o kaip butu tiems, kurie turi ne viena kategorija? moketu uzh visas transporto priemones atskirai? o jei nevairuos? beviltishkas tas reikalas teises draust, ir ner chia ko plestis

O kokiais dabar kriterijais remiasi, stazas, turejai neturejai avariju ir amzius, kai kas gudresnis dar paziuri i auto kubatura. Idomus pas jus mastymas, kas bus jei bus, jum pateiki pasiulyma o jus puolat i isterija. Toksai pasiulymas kai kuriu draudimo bendroviu nuskambejo dar 2008m ir nieko cia nematau naujo.
Ai pamirsau jei neklystu ukininkam uztenka vieno draudimo poliso keliom transporto rusim, ir ten nekyla problemu.
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#58 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2010 sausio 31 - 21:47

tu man apie kategorijas papasakok geriau, jei ash turechiau kokias 4, kaip draustu? kaip traktorista, ar mataciklista?

Šį pranešimą redagavo Alba: 2010 sausio 31 - 21:47

  • 0

#59 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2010 vasario 01 - 12:55

tu man apie kategorijas papasakok geriau, jei ash turechiau kokias 4, kaip draustu? kaip traktorista, ar mataciklista?

O koks skirumas, kaina pakoreguotu CAD ir tiktu visom kategorijom
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#60 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2010 vasario 01 - 15:23

Biski ne apie tai turet but kalba cia Apie Klevukus, o ne draudimus, CAD, CA ir t.t. Kalbam apie naujai ishkeptus vairuotojus :ax:
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0