Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Automeisteris


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 rugsėjo 15 - 09:48

Gal kas is kauniecius ibande sy serviza, kuris berods dar visai sviezias...

http://www.automeist....php/pageid/470

Reikia stabdzius ir vaziuokle remontuoti ir neisirenku kur tai butu geriausia atlikti (del stabdziu - be stendo i jokius garazus nenoriu daugiau vaziuoti)
  • 0
Roots to roots

#2 Sampas

Sampas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Mes prie Nemuno užaugę
  • Automobilis:Peugeot 407 1.8 16v

Parašyta 2008 spalio 03 - 14:11

Gal kas is kauniecius ibande sy serviza, kuris berods dar visai sviezias...

http://www.automeist....php/pageid/470

Reikia stabdzius ir vaziuokle remontuoti ir neisirenku kur tai butu geriausia atlikti (del stabdziu - be stendo i jokius garazus nenoriu daugiau vaziuoti)

Sveikas, ar ką remontavaisi? Kokie atsiliepimai? Man irgi reiktų ir rankinį paveržt ir be suvedimo turbūt neapsieisiu. Varyčiau į Meharį, bet truputį pakraupęs aš nuo jų detalių kainų, galinius satbilizatorius žiemą keisti reikėjo (tos traukutės kur stačiai stovi ir originale plastmasinės būna). Viskas tvarkoj, turėjo metalines, po 100Lt vnt + darbas. Velnias mane griebė pro "Robetą" važiuojant paklaust kiek pas juos tokios kainuoja - pasirodo po 60 lt vnt, skirtumas sakyčiau kraupokas :ph34r: . Parašykit kur kas važiuoklę remontuojatės?
  • 0
Kas gali - daro. Kas negali - moko. Kas negali mokyti - vadovauja.

#3 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 22 - 16:33

sendie cia tikrinausi vaziuokle ir stabdzius (turi stenda):
http://www.automeist....php/pageid/470

siaip patiko aptarnavimas ir pati ju aplinka. Kaina uz patikrinima - 30 Lt. reikia keisti sailentblokus ir stabilizatorius. Sutariau del laiko. Paskaciavo kaina. Pagalvojau, kad reiktu pasidomet kiek Mehary butu. Blyn - pigiau detales gaunasi (plius klubine nuolaida). Uzvaziavau dar karta pas juos. Sakau - o jeigu detales savo atsivezu, bo turbut po tiek jus man nepasiulysit. Meistras sako - ok. tik jeigu persigalvosi ir su pakeitimo - bent jau pranesk... Zodziu visgi keisiuos pas juos - gal bus siek tiek ir brangiau nei Mehary, bet pati aptarnavimo kultura patiko (o tas irgi yra svarbu labai) B)

P.S. Dalis jau nusipirkau Mehary :beer:

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 spalio 22 - 16:34

  • 0
Roots to roots

#4 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 spalio 24 - 19:07

sendie susitvarkiau vaziuokle tame servize kur auksciau minejau. Aisku uz nugros nestovejau, bo neturejau laiko (palikau auto visai dienai). Taciau likau patenkintas rezultatu (vaziuokle kaip ikalta) + kaina uz visu sailentbloku ir stabilizatoriu pakeitima 180 Lt. sakyciau gan normali (30 Lt. uz vieneta). Kita karta vel cia vaziuosiu B)

Šį pranešimą redagavo Cr: 2008 spalio 24 - 19:07

  • 0
Roots to roots




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0