Peršokti prie turinio


407 HDI 2,0 EGR voztuvas ir oro sklende


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1 Svečias_gertik_*

Svečias_gertik_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 08 - 11:19

Labas visiems, turiu klausima apie EGR ir oro sklende, reikia keist juos, bet niekur daugiau nerandu isskirus Zibinte,bet ten kaina labai jau ziauri :blink: Gal kas zino kur galima nusipirkt uz realius pinigus :hmm: ?
  • 0

#2 Dooshele

Dooshele
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 vasario 08 - 12:31

Pabandyk "Meharis" (Kaune)
  • 0

#3 spekulentas

spekulentas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 220
  • Automobilis:keli << ir s2k

Parašyta 2010 vasario 08 - 12:34

Labas visiems, turiu klausima apie EGR ir oro sklende, reikia keist juos, bet niekur daugiau nerandu isskirus Zibinte,bet ten kaina labai jau ziauri :blink:
Gal kas zino kur galima nusipirkt uz realius pinigus :hmm: ?

pas mane naudotas egr 200 pinigu, masina begus 65 k myliu, taip kad turi but dar puikiai veikiantis, turesiu ir oro sklende, tik reik foto kokios tau reik kad pasakyciau kaina
  • 0
Parduodami PSA dalimis:
ardomi automobiliai
Kaunas 8677 544 penki 0

#4 Sigis6

Sigis6
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Automobilis:peugeot 206 1.9d

Parašyta 2010 vasario 08 - 21:04

Labas visiems, turiu klausima apie EGR ir oro sklende, reikia keist juos, bet niekur daugiau nerandu isskirus Zibinte,bet ten kaina labai jau ziauri :blink: 
  Gal kas zino kur galima nusipirkt uz realius pinigus :hmm: ?

pas mane naudotas egr 200 pinigu, masina begus 65 k myliu, taip kad turi but dar puikiai veikiantis, turesiu ir oro sklende, tik reik foto kokios tau reik kad pasakyciau kaina

406 -pirkau ta voztuva ,tai zibinte mokejau 156lt....,bet jauciu ten kitokie....be to tas voztuvas nepadejo,liga buvo kitur...
  • 0
Peugeot 206 1.9d 2002m.

#5 arthuras

arthuras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 539
  • Vieta:Marijos žemė
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI SW+Citroen C3 1.4 i

Parašyta 2010 vasario 08 - 21:47

Labas visiems, turiu klausima apie EGR ir oro sklende, reikia keist juos, bet niekur daugiau nerandu isskirus Zibinte,bet ten kaina labai jau ziauri :blink: 
   Gal kas zino kur galima nusipirkt uz realius pinigus :hmm: ?

pas mane naudotas egr 200 pinigu, masina begus 65 k myliu, taip kad turi but dar puikiai veikiantis, turesiu ir oro sklende, tik reik foto kokios tau reik kad pasakyciau kaina

406 -pirkau ta voztuva ,tai zibinte mokejau 156lt....,bet jauciu ten kitokie....be to tas voztuvas nepadejo,liga buvo kitur...

Gal sklendę ... :ax:
  • 0
arthuras

Nuotrauka

#6 spekulentas

spekulentas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 220
  • Automobilis:keli << ir s2k

Parašyta 2010 vasario 08 - 21:55

Labas visiems, turiu klausima apie EGR ir oro sklende, reikia keist juos, bet niekur daugiau nerandu isskirus Zibinte,bet ten kaina labai jau ziauri :blink: 
   Gal kas zino kur galima nusipirkt uz realius pinigus :hmm: ?

pas mane naudotas egr 200 pinigu, masina begus 65 k myliu, taip kad turi but dar puikiai veikiantis, turesiu ir oro sklende, tik reik foto kokios tau reik kad pasakyciau kaina

406 -pirkau ta voztuva ,tai zibinte mokejau 156lt....,bet jauciu ten kitokie....be to tas voztuvas nepadejo,liga buvo kitur...

406 paprastas vakuminis egr, 2,0 hdi 100kw elektrinis, naujo kaina ~ 2 k lt :P vadinas pas mane apie 10 kartu pigiau
  • 0
Parduodami PSA dalimis:
ardomi automobiliai
Kaunas 8677 544 penki 0

#7 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2011 liepos 15 - 11:48

Pas mane 407 2.0HDI ne iki galo atsidaro (o gal ne iki galo užsidaro) vožtuvas kuris stovi prieš turbiną. Gal šita detalė vadinasi EGR ar oro sklendė? Gali būti kad tas vožtuvas geras, bet tik šiūkšlių prilindę ir tas šiūkšles išpurtyt reikia. Bet kaip supratau nėra labai paprasta iki to vožtuvo prieiti, reik daug nuardyti kad pasiekti. O gal nors kas ardęs žino kaip prieiti neardžius?
  • 0

#8 sauliusv

sauliusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:KLAIPEDA
  • Automobilis:Chevrolet volt

Parašyta 2011 liepos 15 - 18:40

As buvau isemes, pirma kart buvo sunkiai, dabar per kokia 15min isimciau. Nusirankioji visus vamzdzius ir is galo yra du desimties varztai ir vienas is apacios lygtai penkiu sesiakampis.

Šį pranešimą redagavo sauliusv: 2011 liepos 15 - 18:41

  • 0

#9 Svečias_nerutis0921_*

Svečias_nerutis0921_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 liepos 15 - 19:16

Labas visiems, turiu klausima apie EGR ir oro sklende, reikia keist juos, bet niekur daugiau nerandu isskirus Zibinte,bet ten kaina labai jau ziauri :blink: 
   Gal kas zino kur galima nusipirkt uz realius pinigus :hmm: ?

pas mane naudotas egr 200 pinigu, masina begus 65 k myliu, taip kad turi but dar puikiai veikiantis, turesiu ir oro sklende, tik reik foto kokios tau reik kad pasakyciau kaina

406 -pirkau ta voztuva ,tai zibinte mokejau 156lt....,bet jauciu ten kitokie....be to tas voztuvas nepadejo,liga buvo kitur...

406 paprastas vakuminis egr, 2,0 hdi 100kw elektrinis, naujo kaina ~ 2 k lt :P vadinas pas mane apie 10 kartu pigiau

2000?????!!!!!!!! is kurio turgaus tokias kainas istraukei :fool:
  • 0

#10 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2011 liepos 15 - 22:13

Pas mane 407 2.0HDI ne iki galo atsidaro (o gal ne iki galo užsidaro) vožtuvas kuris stovi prieš turbiną. Gal šita detalė vadinasi EGR ar oro sklendė?
Gali būti kad tas vožtuvas geras, bet tik šiūkšlių prilindę ir tas šiūkšles išpurtyt reikia. Bet kaip supratau nėra labai paprasta iki to vožtuvo prieiti, reik daug nuardyti kad pasiekti.
O gal nors kas ardęs žino kaip prieiti neardžius?

EGR oro sklende? kodel ne masinos oro sklende?
jei rimtai ,tai darant diagnostika net nepatyres meistras turetu pasakyti tiksliai-EGR voztuvas(VALVE),ar EGR (TROTLE). Pas 2.0 HDI 100kw yra jos abi,"trotle" valdymo elektrovakuminis voztuvas.Tai kainos siu daliu-pagal aprasyma EGR valve~ 1100lt, (trotlas negenda-nezinau), elektrovakuminis voztuvas~140lt.
taip kad rasykite tiksliai-tai skirtingos detles is labai skirtingos kainos. :pug:
  • 0
spakenas@gmail .com

#11 vytaaas

vytaaas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 37
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2l hdi

Parašyta 2011 liepos 19 - 19:11

issiimk ta egr voztuva ir praplauk greiciausiai gali buti kepurele nulekus tai su kempu taska uzdesi privirinsi ir fsio, suodzius nuvales kad lengvai vaikscotu atgal surinksi, nes dazniausiai ju kepurele nulekia uzpresuotos ant plonos aseles.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0