Jump to content


Photo

406 2.0ltr kartais uzgesta


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Martchius

Martchius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 48
  • Automobilis:'00 P406 2.016V

Posted 2010 February 11 - 17:03

Speju, kad diskusiju buvo daug ta tema, bet gal labai nebarsit. Kartais nei is sio nei is to atleidus greicio pedala variklis bum ir uzgesta. Tiesiog vaziuoji normaliai, arteji kur prie sankryzos, atleidi greicio pedala, ismini sankaba - bum ir uzgeso. Uzsikuri ir toliau nuvaziuoji. Va ir siandien ryte greitis apie 40 km/h buvo tik laisva imeciau ir uzduso. Uzkuriau iskarto, be jokiu bedu. Ir dar prie to paties. Rudeni per lietu buvo iskilus tokia beda - trauka sumazejus ir jei ant lenkimo eini, tai trukcioja. Lyg kuro nepaduotu. Buvau diagnostikai nuvares, tai nieko nerado. Pasiule purkstukus prasivalyt, nes kai ilgiau pastovi ant laisvu, neva uzriebina misini. Pergazavus misinys susinormalizuodavo. Bet as speju, kad beda ne purkstukuose, nes visa vasara nieko panasaus nebuvo. Gal ta vadinama babina trukus viduje? Kas ja tvarket ar nebandet dangteli uzdedami hermetiku apipust aplik?

Edited by Martchius, 2010 February 11 - 17:05.

  • 0

#2 Svečias_Bondas_007_*

Svečias_Bondas_007_*
  • Svečiai

Posted 2010 February 12 - 18:52

Jei babina bus trukusi, jos tu nesutaisysi jokiais hermetikais, deja. Babina ne kas kita kaip rite, ir jei jai chana tai chana, nepervyniosi kaip seno elektros variklio :) Del tavo simtomu, paklausiu is mandagumo ar vazineji benzinu ne dujomis? Toliau sekantys dalykai, zvakes kada keistos? Ar nemeta kompas klaidu? Ar yra katalizatorius pas tave dar ar ispjautas jau? (gal pasikises) Ar keisti filtrai tiek oro tiek kuro?
  • 0

#3 penislovas

penislovas
  • Forumo naujokai
  • posts 32
  • Vieta:Sakiai
  • Automobilis:'99m 406 2.016v LPG

Posted 2010 February 13 - 08:46

pas mene su tuo uzgesimu netiketu irgi taspats....buna,kad nieko,o buna kad keliskart per pusdieny...tik netrukcioja pas mane,o isvis netraukia :lol: irgi 2.0l 16v benzas. o diagnostika rodo ok viska :dntknw:
  • 0

#4 Martchius

Martchius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 48
  • Automobilis:'00 P406 2.016V

Posted 2010 February 13 - 21:29

Na, skaiciau siame forume, kad zmones tvarko. Nezinau ar tas daiktas babina vadinasi ar dar kaip, bet jis dedasi ant zvakiu ir prisisuka keliais varztais. Rase, kad ten epoksidine derva truksta ir isfrezavus trukio vieta bei ja vel uzpildzius derva galima ta itaisa sutvarkyt. Tai va. Cia jau ne pats issigalvojau. Vazineju benzinu, jokiu duju nera ir niekada nebuvo. Katalizatorius ten, kur jam ir priklauso. Siaip lyg nebarska, tai nezinau ar jau gali kistis. Visi filtrai ir t.t. keisti pries gerus 5 tukst. km. Zvakes susuktos NGK daug maz pries 20 - 25 tukst. km. su paladziu ar tai kokiu velniu. Zinau, kad nepigiai mokejau. Ka dar galiu pasakyt? Kaip ir minejau. Diagnostika dariau rudeni, tai nieko neparode. Nors tie simptomai jau reiskesi ir tada. Beje. Varilis, berods, turetu but DEW10J4, nors kai kur raso, kad EW10J4. Siaip 99kw tai nezinau tiksliai kuris cia variantas.

Edited by Martchius, 2010 February 13 - 21:31.

  • 0

#5 Martchius

Martchius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 48
  • Automobilis:'00 P406 2.016V

Posted 2010 February 13 - 21:36

pas mene su tuo uzgesimu netiketu irgi taspats....buna,kad nieko,o buna kad keliskart per pusdieny...tik netrukcioja pas mane,o isvis netraukia :lol: irgi 2.0l 16v benzas. o diagnostika rodo ok viska :dntknw:

O tu nebandei ziuret ten ta babina, ar kaip pavadint. Zodziu uzdegimo blokas, kur ant zvakiu montuojasi? Gal jame beda. Nes man kazkaip kyla itarimas, kad pas mane ten beda bus. Visa vasara viskas buvo OK, tik atveso oras ir lietus prasidejo - pradejo trukciot ir trauka sumazejo. Sakau, gal kibirksties netenka, kai dregmes gauna. Butu laidai, tai pirmoj vietoj juos ziureciau. O dabar nebent ardyt ten ta bloka. Del to ir klausiau kas ardes, ar nebande uzdedami dangteli dar papildomai hemetizuot. Ko gero reiks ta klausima tiesiai i ta tema uzduot. :)
  • 0

#6 Martchius

Martchius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 48
  • Automobilis:'00 P406 2.016V

Posted 2010 February 13 - 21:56

Va ta tema apie remonta babinos/aukstos itampos plokstes/uzdegimo bloko (kaip ta daikta tiksliai pavadint) Cia
  • 0

#7 Svečias_Bondas_007_*

Svečias_Bondas_007_*
  • Svečiai

Posted 2010 February 14 - 11:12

o jei surastum koki kolega kuris vzineja tokiu varikliu ir trumpam sutiktu paskolinti ta babinos bloka manau issprestum keleta klaustuku, nemanai?
  • 0

#8 Martchius

Martchius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 48
  • Automobilis:'00 P406 2.016V

Posted 2010 February 14 - 13:43

o jei surastum koki kolega kuris vzineja tokiu varikliu ir trumpam sutiktu paskolinti ta babinos bloka manau issprestum keleta klaustuku, nemanai?

Matai, cia jau reikia gaudyt, kada masina prades "kvailiot". Tas netiketas uzgesimas pasireiskia karta ar 2 i menesi. Gali ir isvis kuri laika neuzgest. Su trukciojimu ir traukos dingimu - tas pats. Nuo gruodzio pradzios gal kokius 3 ar 4 kartus buvo pradejus trukciot. Taip viena diena. Kita - jau normaliai vaziuoja. Uzgesus gal irgi kokius 3 kartus buvo. Bet uzgesimas ir trukciojimas nesusije. Zodziu, speju, vazinesiu, kol kazkas rimtesnio islys... Nelabai cia kas ka gali patart tuo klausimu. Kadangi diagnostika nieko nerodo, tai turiu mintyse uzdegimo bloka. Kada nors, kai atsils orai, reiks juo uzsiimt. Bent jau atsidaryt ir paziuret ar nesutrukes.

Edited by Martchius, 2010 February 14 - 13:44.

  • 0

#9 penislovas

penislovas
  • Forumo naujokai
  • posts 32
  • Vieta:Sakiai
  • Automobilis:'99m 406 2.016v LPG

Posted 2010 February 15 - 19:38

marchius>>> keiciau as babinu bloka,ir viisai ne cia beda.buvau sukeites su draugo 206(identiskas variklis),ir nieko.del uzgesinejimu tai tikrai ne ji kalta.nebent ''yspudingoji'' prancuzu elektronika.bet nzn.db 2000km be uzgesimu nuvazevau.ateis pavasaris,reix pasikrapstyt daugiau,nes dar ir trauka ydomi pas mane.niekat su kitutokiu nevazevau,tai ir nzn kaip turetu but.
  • 0

#10 Martchius

Martchius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 48
  • Automobilis:'00 P406 2.016V

Posted 2010 February 17 - 17:16

penislovas o tai kaip issprendei uzgesinejimo problema? Ar tiesiog dingo ta beda savaime?
  • 0

#11 penislovas

penislovas
  • Forumo naujokai
  • posts 32
  • Vieta:Sakiai
  • Automobilis:'99m 406 2.016v LPG

Posted 2010 February 17 - 20:35

dingo savaime.seniai jau buvo.ch*i parisi kas cia..... :dntknw: cia turbut kaip ir viskas peze,kartais veikia,kartais ne,kai pasala :lol: realiai tai nzn. db man aktualu de dingusio staigumo problema atrast.
  • 0

#12 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • posts 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Posted 2010 February 17 - 23:25

Man ta pati beda, greiciausiai del gesimu bus kaltas MAP daviklis, bandysiu susirast koki ir pasikeist, ale tingiu nagus kist kai salta..
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#13 Martchius

Martchius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 48
  • Automobilis:'00 P406 2.016V

Posted 2010 February 18 - 15:43

Man ta pati beda, greiciausiai del gesimu bus kaltas MAP daviklis, bandysiu susirast koki ir pasikeist, ale tingiu nagus kist kai salta..

Nu bet jei butu MAP'as kaltas, tai diagnostika parodytu gal? Cia skaitineju nebe pirma diena foruma. Jau ne vienas susidure su gesinejimais ir trukciojimais. Pasikeite MAP po diagnostikos ir viskas. Bet pas juos simptomai ziaurus buvo. O pas mane (kaip suprantu ne tik pas mane) vaziuot galima be didesniu problemu.
penislovas pas mane siandien ryte su trauka beda buvo. Pavazinejau, kol visus isveziojau po darbus - susitvarke viskas. Ziuresiu, kaip po darbo bus. Dienos begyje nekurta stovi, jei del dregmes - vel pridregs ir vel turetu but beda. :wacko:
  • 0

#14 penislovas

penislovas
  • Forumo naujokai
  • posts 32
  • Vieta:Sakiai
  • Automobilis:'99m 406 2.016v LPG

Posted 2010 February 18 - 17:36

o pas mane ar siktas,ar saltas,ir nesvarbu kiek km nuvaziuociau,viskas vienodai...bukas ir tiek. <_<
  • 0

#15 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • posts 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Posted 2010 February 18 - 21:32

Nu bet jei butu MAP'as kaltas, tai diagnostika parodytu gal?

Jei diagnostas tik klaidas nuskaito, tai gali ir neparodyti. Matot, keletas variantu, kaip atsiranda klaidos kompe: Is EVB (ECU) i jutiklius "paduodamas" signalas (tam tikro dydzio srove). Na ir tas signalas is jutikliu turi grizti i EVB, kad butu galima apskaiciuoti duomenis. Jeigu jutiklis blogas, arba nera su juo kontakto, tai Tas EVB ir simta metu gali laukti to signalo-jo nebus. Na tai va, kai nera griztamojo signalo, EVB ir ismeta klaida - mol, brolyti, blogas tas ir tas jutiklis arba uztrumpinta grandine. Kitas klaidos atsiradimo budas: kiekvieno jutiklio signalas turi savo taip vadinama "koridoriu" (virsutine ir apatine ribas). Ir kol signalas neiseina is "koridoriaus" ribu, EVB supranta, kad jutiklis geras ir nera ko prie jo kabinetis. Kai signalas kerta "koridoriaus" riba, EVB vel ismeta klaida (neteisingas matavimas, blogas jutiklis ir pan.). Aisku klaidabus irasyta tik tuo atveju, jei signalas kirs ta riba pagal EVB mikruskeje nustatyta algoritma. Tesiu toliau: bet jei jutiklis ne visai nudvises, o tik pradeda nudvesineti ir dar nekerta to "koridoriaus" (pvz. "plaukioja" prie virsutines ar apatines ribos), EVB skaito ji kaip gera ir naudoja jo duomenis kitu parametru apdirbimui. Tad tokiu atveju klaidos nebus, o masiniukas normaliai nedirbs. ir tai galioja ne tik MAP, MAF, bet visiems kitieks jutikliams (sensoriams). Tai tiek tos mano rasliavos
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#16 Martchius

Martchius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 48
  • Automobilis:'00 P406 2.016V

Posted 2010 February 19 - 17:04

Zodziu vakar vakare viskas buvo tvarkoje. Kaip ir siandien ryte. Gal istikruju daviklis grybauja bet dar ne visai numires. Tik kaip tai nustatyt? Bandziau autodatoj ziuret. Tai neuzkurtam varikliui fyskej turetu rodyt 5V itampa. Uzkurtam prie laisvu apsuku - 1,3V, uzgazavus - 4,4V. Reiks gal bandyt matuot kuria diena...
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users