Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Galinis tiltas reloaded!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 33

#1 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2004 kovo 15 - 11:19

Na va pinktadeni susitvarkiau galini tilta savo bolido. Kaip ir daugelis jau isbande buvau nuvares i Taurage, ispudi paliko tikrai gera... Vien jau servisiuko tvarka ir svara palyginus su PA tai vos ne diena ir naktis. Na gal tipo PA neapsisuka su darbasi ir ten viskas aplinks ismetyta ir pan. Tiek to ne esme... Susitares buvau pries savaite tai zmones neskubedami paruose nauja tilta ir atvaziavus tiesiog pakeite. Kiek teko stebet darba tikrai kruopstus ir atsakingas, kiekviena varzteli susukant sutepdavo ir dukart patikrindavo isukes ^_^ Per 5 val. viskas buvo baigta ir pajudejau namu link. Vaziavimas is karto pasijaute kad stabilesnis galas, anksciau to ir nepastebedavau, matyty jau buvau iprates. o vairuotojo puses galinis ratas dabar zymiai tiesiau stovi. be to naujame tilte sudeti tepimo taskai ir tie rusiski platesni guoliai, sukasi kaip laikrodis ;) Aisku dabar reiks ieskot preikiniu spyruokliu, nes gala truputi pakele, tai reikes ir preiki kilstelt prei progos. Del spyruokliu tai va norejau paklaust gal kas prei progos galetu pamatuot su mierka kokia koks atstumas nuo zemes iki sparno pradzios virs rato, na ta prasme per visa rata iki kol prasideda sparnas. Cia reiktu paklaust ir dedes Dewgono kaip ten aukstos po idejimo spyruokliu nuo 309? Ir reiktu suzinot koks aukstis su originaliom, tada nuspresiu kokias det. Beje Dewgonas ten labai sunku paciam tas spyruokles ir amortikus pasikeist? Gal prei progos kas padet galetu, nes garaziuko pats kaip ir neturiu :ph34r: Tai va tokios naujienos po ilgesnio savaitgalio B)
  • 0

#2 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2004 kovo 15 - 11:32

Vizualiai 309 spyros pazemino nedaug - 1-2 cm. Kad palygint, kaip dabar atrodo mano ir tavo pezhu auksciai, reikia tiksliai zinot padangu dydzius. tada bus galima matuot auksti nuo sparno briaunos.
  • 0

206


#3 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2004 kovo 15 - 11:38

Pas manen 14-kines padungos, berods 175, kitu parametru nelaba ir pamenu
  • 0

#4 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 15 - 11:40

siaip 175 siuo atveju nedaug sako...cia reikia dar ir kito skaiciuko t.y.175/xx tai tu xx reikia ;)
  • 0

#5 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 kovo 15 - 11:44

Maciau srote kirtimuos 405 standartines spyruokles. 80 Lt prase.
  • 0
406 2.1 TD

#6 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2004 kovo 15 - 12:15

2 Cibulis da Boles gali paprasyt esamu 405 priekio aukscio ismatu (...laugh...:)). Pas ji buvusios mano originalios minkstos aukstos P405 spyros. Tada turetum bendra vaizda.
  • 0

206


#7 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2004 kovo 15 - 13:32

Paziuresiu paskui padangas tiksliau. na man "ismatu" nereik :lol: Sep ar tiesa kad po kurio laiko siek tiek pats galas dar paseda po remonto, cia taip meistras sake, idomu kaip is tikro, ar ten pastebimai paseda ar nelabai? Is idejos ten nebutu kam pasest, nes tarkim torsionai ten tia nuo naudotos paimti tai jie jau turetu but pasilankste kiek reikia... nors gal... :unsure:
  • 0

#8 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 kovo 15 - 13:40

Paziuresiu paskui padangas tiksliau. na man "ismatu" nereik :lol:
Sep ar tiesa kad po kurio laiko siek tiek pats galas dar paseda po remonto, cia taip meistras sake, idomu kaip is tikro, ar ten pastebimai paseda ar nelabai? Is idejos ten nebutu kam pasest, nes tarkim torsionai ten tia nuo naudotos paimti tai jie jau turetu but pasilankste kiek reikia... nors gal... :unsure:

Marazmas. Man irgi subine ishkele ir sake, kad po to turetu nusesti, bet niekas ten nenusedo.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#9 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 kovo 15 - 13:45

Pasėst gali, bet nebūtinai, priklauso kiek tas senas tiltas laiko stovėjo nuimtas, kitaip tariant kiek laiko "ilsėjosi" torsionai. Be tempimo torsionai šiek tiek bando grįžt į savo vietą, juk jų veikimo principas - sukimas. Va brolis pirko 309 tiltą, irgi kai tik įdėjo, buvo žiauriai pakilęs, bet po poros savaičių pažemėjo ryškiai. Tai normalu.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#10 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2004 kovo 15 - 13:46

Marazmas. Man irgi subine ishkele ir sake, kad po to turetu nusesti, bet niekas ten nenusedo.

Hmm.. nu ir gerai tada, nes paskui pagalvojau pasikelsiu prieki, o jei galas dar nusileis po kiek laiko :wacko: vel bus negerai ;)
  • 0

#11 Svečias_olo_*

Svečias_olo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 15 - 13:54

Dar klausimelis apie tilta Kap daug kastavo visas malonumas ?
  • 0

#12 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2004 kovo 15 - 14:02

dar 2 Cibulis montavimui butinai reikia spyruokliu suspaudeju ir stipriai rekomenduojamas sharnyru syomnikas..
  • 0

206


#13 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 15 - 14:24

Ka sveikinu susitvarkius kiek pamenu is klubieciu dabar trise tuos rusiskus guolius turim ir savo ratus Taurages auksarankiu patikeje buvom ;) A man su uzpakaliu problemu nera pakele ir man ji bet kai mano duju balionas 90litru tai uzsipyles pilna dar puse benzo uzpilu ir viskas atsistato normaliai :)
  • 0

#14 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2004 kovo 15 - 14:29

Dar klausimelis apie tilta

Kap daug kastavo visas malonumas ?

400 lt viskas neskaitant keliones, sakyciau visai normaliai ;)
  • 0

#15 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 kovo 15 - 15:09

Dar klausimelis apie tilta

Kap daug kastavo visas malonumas ?

400 lt viskas neskaitant keliones, sakyciau visai normaliai ;)

Ašis keitei? Yra ką veikt tenuis? :rolleyes: Alubaris ta prasme kox yra? :blush:
  • 0

#16 Mike

Mike
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.747
  • Vieta:PaneWėžys
  • Automobilis:Peugeot 405SRi

Parašyta 2004 kovo 15 - 15:29

Alubaris ta prasme kox yra?

Bijau, kad po 5 valandų alubaryje paskui tektų tauragėj nakvot

400 lt viskas neskaitant keliones

Tai nusileido biski - man kategoriškai pareiškė 450 ir taškas. pigiau jam neapsimoka. Bet man jis minėjo kad deda vokiškus guolius o ne rusiškus.
  • 0
Mike, Peugeot 405 SRi/LPG '87, 1.9l + Peugoet 306 Break '02, 1.6l

#17 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2004 kovo 15 - 15:48

Tai nusileido biski - man kategoriškai pareiškė 450 ir taškas. pigiau jam neapsimoka. Bet man jis minėjo kad deda vokiškus guolius o ne rusiškus.

Hmmm... a tiesa paskui tep ir nepsitikslinau ar ten rusiski ar kokei guoliai ;) Kai maciau ant ju nebuvo nieko parasyta.

Ašis keitei? Yra ką veikt tenuis?  Alubaris ta prasme kox yra?

Keite man visa tilta, paskambinau pries savaite pasakiau kad norec susitvaryt, OK sako po savaiteles nepilnos pasiskambink pasakysim ar suspejom paruost viska, paskambinau sako OK laukiam. Na ir viskas, nuvariau nueme mano tilta uzdejo kita ji surinko ir viskas...
Na i miesteli ten gali pasokt, yra Media, kaboku taipogi yra as manau, tiesa pasakius neiskojau, is pradziu buvau porai valandu isejes, na bet vienas ka ten beprisibastysi, o ir i kaoka tokiu metu nelabai kas turbut ir sedi, na turiu omeny kad moterisko pakabint ar pan. Pasitryniau biskuti gatvemis susipazinau su teritorija o paskui grizua, tingejosi valkiotis ilgiau. Galiausiai salia paziurejau kaip zmones graziai dirba, susipazinau su tilto kontrukcija, paklausinejau apie veikima kaip reguliuojasi ir pan. ^_^
  • 0

#18 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2004 kovo 15 - 16:12

siaip 175 siuo atveju nedaug sako...cia reikia dar ir kito skaiciuko t.y.175/xx tai tu xx reikia ;)

Na taip, va paziurejau per pertraukele padunges tai pas mane 175/70 R14
Gal kas gales pamieruot prie progos kiek mazdaug pas ka yra, nes tada zinociau kokias imt geriau ar originalias ar kaip dewgonas nuo 309 :)
  • 0

#19 Svečias_driweris_*

Svečias_driweris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 15 - 23:08

NU sakyciau brangoka 400 uz ta restauracija. Va tete 205 savo pries 3 metus srote nusipirko naudota tilta ir dabar vazineja ir vargo emtao. Dar ne nesimato, kad ratai butu pasvire.
  • 0

#20 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 kovo 16 - 09:47

NU sakyciau brangoka 400 uz ta restauracija. Va tete 205 savo pries 3 metus srote nusipirko naudota tilta ir dabar vazineja ir vargo emtao. Dar ne nesimato, kad ratai butu pasvire.

kiek tiltas kainuoja šrote?

šiaip normaliam servise tilto reloadas nuo 800lt - tai nemanau, kad 400lt yra brangu...

ps: 3 metai su vienu ir dar šrotiniu tiltu? :blink: Tiltas reikalauja reloado kas 80k jei neklįstu... Na nebent pasisekė jį naują nuspirkt... arba kasmet 20k neviršyt... :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0