Peršokti prie turinio


Bedos po pagrindinio dirzo keitimo 406 2hdi 2000m


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Svečias_egidijus70_*

Svečias_egidijus70_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 03 - 15:00

Sveiki visi iskilo bedu nuvariau pezuka i servisa ir man pakeite pagrindini dirza, vandens pompa ir rolikus viskas buvo ciki bet ant kitos dienos pradejo kaskas zlegeti varikli ir dar prie to pacio kai atidarau tepalo dankteli tasko tepala i virsu ko angsciau nebuvo mas kam jau taip buvo ir galetu patarti ka daryt
  • 0

#2 Dzeni406

Dzeni406
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2010 kovo 03 - 15:46

man panasiai buvo po dirzo ir guoliu keitimo atsirado keistas garsas, pasirodo itempeja netoki pardave... :angry: siaip jie identiski pagal ismatavimus tik vienas metalinis kitas plasmasinis 2hdi ir 2.2hdi (bent taip man aiskino) nuo to itempejo po kazkiek apsisukimu dirzas slysdavo i sona ir remdamasis i apsauga del to buvo ten bildejimas, deja laiku nepaziurejau tai teko varikli neblogai pasiremontuoti, is pagrindinio dirzo siuksliu kruvele buvo likusi :(
  • 0

#3 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 kovo 03 - 15:47

Sveiki visi iskilo bedu nuvariau pezuka i servisa ir man pakeite pagrindini dirza, vandens pompa ir rolikus viskas buvo ciki bet ant kitos dienos pradejo kaskas zlegeti varikli ir dar prie to pacio kai atidarau tepalo dankteli tasko tepala i virsu ko angsciau nebuvo mas kam jau taip buvo ir galetu patarti ka daryt

geriausias patarimas, varyk atgal kas keite dirza :pug:
  • 0

#4 austre

austre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2010 kovo 03 - 15:53

Sveiki visi iskilo bedu nuvariau pezuka i servisa ir man pakeite pagrindini dirza, vandens pompa ir rolikus viskas buvo ciki bet ant kitos dienos pradejo kaskas zlegeti varikli ir dar prie to pacio kai atidarau tepalo dankteli tasko tepala i virsu ko angsciau nebuvo mas kam jau taip buvo ir galetu patarti ka daryt

Kiek mokejai uz pakeitima su detalem? Kur keiteisi?
  • 0

Skoda Felicia 1.3 "98 White (sold)

Volkswagen Passat 1.8 CL 66kW ''92 Mint (sold)

Peugeot 406 Break 2.0 HDI 79kW "02 Silver (sold)

Fiat Bravo 1.6 16V 76kW ''98 (sold)

Fiat Punto 1.3 16V CRDi 51kW ''05 (sold)

Peugeot 307SW 1,6 HDI 80kW "08 Al Grey


#5 Svečias_egidijus70_*

Svečias_egidijus70_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 03 - 16:06

buvau nuvaris ten kur keite aiskina kad kompentsatorei parejo bet kaskaip nelabai tikis kad ji o mokejau 250svaru su visom dalim cia ne Lietuvoje
  • 0

#6 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2010 kovo 03 - 16:34

Pas mane po pagrindinio diržo keitimo, po savitės pradėjo tarškėti irgi ties ta vieta kur keistas diržas, ir kai užkuri auto, matosi kaip truputi vibruoja vienas iš voliuku, ten itempejas ar kaip ten vadinas.. na jis truputi sokineja.. tai nejau vel ten reiks keisti kazka??
  • 0

#7 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 kovo 03 - 16:52

buvau nuvaris ten kur keite aiskina kad kompentsatorei parejo bet kaskaip nelabai tikis kad ji o mokejau 250svaru su visom dalim cia ne Lietuvoje

:pug: kazkokia nesamone ,pries dirzo keitima kompensatoriai buvo tvarkingi,po dirzo keitimo sugedo kompensatoriai,tai gal idejo blogesnius ,pasiime tavuosius,cia nera logikos,prie ko kompensatoriai ir dirzas
  • 0

#8 Svečias_egidijus70_*

Svečias_egidijus70_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 03 - 17:01

:pug: kazkokia nesamone ,pries dirzo keitima kompensatoriai buvo tvarkingi,po dirzo keitimo sugedo kompensatoriai,tai gal idejo blogesnius ,pasiime tavuosius,cia nera logikos,prie ko kompensatoriai ir dirzas

tai vat ir as ta pati mastau kaip gali buti dirza keicia ir sugenda kompentsatorei
  • 0

#9 Wyycka

Wyycka
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1999 2.0HDI

Parašyta 2010 kovo 03 - 23:25

o kalbant apie ta tavo menama keista garsa.. o alkuninio skyvo nekeite? mazum tas po nuiminejimu barsketi pradejo?
  • 0

#10 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 kovo 04 - 18:02

o kalbant apie ta tavo menama keista garsa.. o alkuninio skyvo nekeite? mazum tas po nuiminejimu barsketi pradejo?

nu tai kokie cia meistrai,pasiziurejo ir pasake kompensatoriai,kalbant apie tai jog ,negirdi ar skyvas ar kompensatoriai,vis tik man kazko galvoi kad kazko jie ten prigribavo su kompensatoriais,gerus issiime o sudejo dar veikiancius,kitokiu variantu neismastau,nuvaryciau ir sakyciau kad grazintu manuosius,nes pries keitima dirza buvo viskasgerai ,kompensatoriai del dirzo keitimo tikrai nesusigadina,aisku jai cia tikrai jie tarska,isgirsciau garsa is kart pasakyciau,ar ju beda,arba nuvaryti pas kitus meistrus ,ka jie sakys :pug:
  • 0

#11 Svečias_egidijus70_*

Svečias_egidijus70_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 13 - 19:52

Beda surasta kaleno skyvas :beer:
  • 0

#12 lako

lako
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 247
  • Vieta:KAUNAS
  • Automobilis:peugeot 407

Parašyta 2010 kovo 14 - 21:38

bent 407 uz pakeitima sumokejau 600 cia per pazystamus bet keite viska
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0