Aprašymas apie juos:
Su pavydu žvelgiame į žmones, kurie aiškiai regi savo tikslą ir siekia jo bet kokia kaina. Tokie yra ir du mums žinomi ir mūsų palaikomi Paulius Gintalas ir Domas Dragelis. Nuo mažų dienų degę aistra kelio dulkėms (tačiau neturėdami brangiam sportui reikalingos paramos) jie nepamiršo savo svajonių. Jau dirbdami „rimtuose“ darbuose jie suvienijo jėgas ir 2007 metais grįžo į sportą. Visi, linkintys jiems sėkmės ir norintys palaikyti ne tik mintimis bet ir veiksmais – jungiamės į šį klubą.
Paulius Gintalas pradėjo kelią sportinio Olimpo link dar tūkstantmečio pradžioje – 2000aisiais metais. Drauge su kitais entuziastais įkūrė Sportinio Vairavimo Centrą (kuris klesti ir šiandien) ir savomis rankomis surinko pirmąjį sportinį automobilį – senutėlį „Žiguliuką“. Jo sportinį talentą ugdė treneriai: Egidijus Bernotas, Dalius Bernotas, Nikolajus Vorobjovas, Arūnas Petrovas.
Trejus metus startavęs varžybose galiausiai pasinėrė į logistikos vandenis ir ralio šalmą paliko dulkėti iki 2007-ųjų.
Netikėtai susitikęs panašią viziją turintį Domą Dragelį, sutarė, jog taps komanda, jei ras tinkamą mašiną. Taip jų gretas papildė Peugeot 306 GTI 6 Rallye.
Startuodami tik antrus metus jau yra pasiekę neblogų rezultatų. Nepajudinama Domo ramybė ir Pauliaus užsidegimas veda komandą į šviesų rytojų, tačiau iki A lygos dar liko šiokia tokia kelio atkarpėlė. Tam būtina ne tik praktika, technika ir entuziazmas, bet ir mūsų visų palaikymas Tad visi, kas nori būti kažko didžio dalimi, junkimės ir džiaukimės
O štai čia – progreso rodikliai:
2002 m.
SVC automobilių slalomo varžybų daugkartinis prizininkas
MŠSK (Mato Šalčio Sporto Klubas) automobilių slalomo varžybų “Viltis” daugkartinis prizininkas
2003 m.
SVC automobilių slalomo varžybų daugkartinis prizininkas
MŠSK (Mato Šalčio sporto Klubas) automobilių slalomo varžybų “Viltis” daugkartinis prizininkas
VGTU organizuotas renginys - geriausias studentas vairuotojas
“Transmechanika 2003” - 1 vietos laimėtojas
2004 m.
VGTU organizuotas renginys geriausias studentas vairuotojas
“Transmechanika 2004” 2 vietos laimėtojas
2007 m. Ralio karjeros pradžia. Pirmas startas Aukštaitija 2007 (“nulinukais”)
2008 m. Lietuvos automobilių "B" lygos ralio čempionato įskaita klasė
M2. Klasėje – 9tas iš 30. Absoliučioje įskaitoje 15tas iš 54.
Paskutiniuose etapuose M2 klasėje buvo 5ti, o absoliučioje įskaitoje patekdavo į 10tuka.
Tema apie Pauliuko333 dalyvavimą įvairiose varžybose