Jump to content


karšta neužsiveda


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Svečias_Kriauklė_*

Svečias_Kriauklė_*
  • Svečiai

Posted 2010 May 22 - 15:31

sveiki gal kas galetu padeti. esme tokia, turiu peugeot 106 1,4 ipurskimas. salta vedasi puikiai. nuvaziuoji kokiu 10 km, sustoji nueini i parde pusvalandziui ir atejes negali uzvesti, reikia sukti starteriu ilgai tada uzsiveda. kai uzvedi gali gesinti ir vel vesti be problemu uzsiveda, tik kai karsta pastovi. bandziau keisti impulsu ar dar vadinamas sukimo daznio daviklis
http://www.edeta.lt/...UFUICYgRE9SSUE=
taciau nepadedA, KAS GALETU BUTI? zvakes laidai ok. kompas nieko nemeta. dar reikia droselio sklendes padeties daviklio gal kas turit?
aciu uz pagalba:)
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2010 May 24 - 08:42

Negeras įtarimas, kad purkštukai per daug sysioja.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 Roccas

Roccas
  • Senbuviai
  • posts 1,757
  • Vieta:Far away
  • Automobilis:"Skateboard"

Posted 2010 May 24 - 13:41

Temperaturinis daviklis? :ax:
  • 0
P406 2.0 16v XU10J4R.The fastest one after full engine rebuilt...Rides on bioethanol E85

#4 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2010 May 24 - 15:24

Temperaturinis daviklis? :ax:

Na gali būti, bet man užkliuvo tai, kad karštą užgesinus ir iš karto kuriant būna gerai, bet va nors kažkiek pastovėjus gaunasi užpakalis. Tokis jausmas, kad per tą laiką prilaša benzo ir užsiurbia.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#5 Svečias_Kriauklė_*

Svečias_Kriauklė_*
  • Svečiai

Posted 2010 June 01 - 15:20

o tai kodel uzsikuria kai ilgiau pastovi? kazkur kai uzgesini po 20 min jau neuzkursi is karto, o po kokiu 2-3val kuriasi gerai.??
  • 0

#6 Senas

Senas
  • Senbuviai
  • posts 443
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 807

Posted 2010 June 02 - 08:48

Temperatūrinis įtakos užkurimui nadaro, o va, kaip Darka rašė -purkštukai, arba indukcinė ritė (jei apvijos netvarkoje) durniuoja. Taip pat ir indukcinių jutiklių (netvarkingų) signalas "plaukioja", esant didesnei nei 40 C temperatūrai. Tiksliau kalbant - smarkiai kaitaliojasi jų varža.
  • 0

Ne viskas taip baisu, kaip mes čia rašome...
Automobilio mechanizmų ir sistemų diagnostika ir remontas
SKYPE: Senas69
tel.: 8-612-63215
 


#7 lako

lako
  • Senbuviai
  • posts 247
  • Vieta:KAUNAS
  • Automobilis:peugeot 407

Posted 2010 June 02 - 11:22

man panasiai budavo kai bmw turejau saltas iskart siltas ne per kur reikejo vargti vargti kol uzsukdavo, gasdino visokiom bedom, bet pasirodo buvo beda su starteriu, taip vargau kol starteris numiro poto susitaisiau ir baigesi sita beda p.s. nesakau kad beda starteri ar kazkur kitur sakau kaip man buvo
  • 0

#8 Svečias_meškiai_*

Svečias_meškiai_*
  • Svečiai

Posted 2010 June 02 - 15:40

kazkaip nesigaudau prie ko starteris ir nesikuria,jei jis suka tai ir turi kurtis o jei nesikuria beda gal degime ar siaip sistemoj?
  • 0

#9 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • posts 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Posted 2010 June 02 - 17:14

o holo daviklis kaip ? pas mane pastebejau kai isvis tik ikistas buvo bet nei varzto nei nieko buvo taip. Uzkuriu masina salta tarkim paukst uzgesta ir kuriu vel staigiai tai rukyk antanai kaip sakant nei uzkursi nei uztempsi palauki koki 10 min viskas ok . galva kai emiau lauk pastebejau kad taip yra isukau varzta ir db graziausiai kada nori kurias . na bent jau man taip :blush:
  • 0

#10 pookis

pookis
  • Forumo naujokai
  • posts 5
  • Automobilis:peugeot 406c

Posted 2010 June 16 - 15:52

as ir turiu tokia pat proble su 406 coupe 3.0l varikliu. Radot beda gal? :)
  • 0

#11 Svečias_giedriuks_*

Svečias_giedriuks_*
  • Svečiai

Posted 2011 July 20 - 15:15

pas mane beda buvo su 206 peugeot, karsta nesikurdavo lygiai puse valandos, tai metus laiko vargau kol beda nustate, ir ko tik man nenustatinejo...o beda buvo kompo rele nuejus, pasikeiciau ir kaip ranka nueme...
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users