Peršokti prie turinio


Pasiulymas!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 38

#1 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 29 - 19:48

Kadangi bresta toks reikalas, jog mazai tikru klubieciu ir apskritai kaip naujus pritraukti, tai siulyciau padaryti tokia anketa, kuria, kas kaip ir kur gali, pamates stovincia masina peugeot, uzkistu uz valytuvu ar panasiai. lai zmogus susidomi ar nesusidomi musu klubu. Tas anketas galime tureti bet kas. Manau taip vienas is budu kaip pritraukti naujus narius. :rolleyes: :rolleyes: Ka manote??????? Tik nemuskite per lupas. :D :D :D Aisku, tai reikia aptarti konkreciau per meet'us ar kaip... :blush: :beer: :beer:
  • 0

#2 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 29 - 19:54

Kiek zinau alfos buvo tokius pasidare... Alfu mazai, jiem reikejo vieniems apie kitus suzinot, bet pezu daug, ar tikrai verta - tiek reklamos mieste vazineja. P.S. Maciau pora pezu, labai gailejausi kad neturiu kokiu skrajuciu, busiau tikrai palikes (pvz. ant 505 sedano, ant vysninio mi16).
  • 0

#3 TVY'xas

TVY'xas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: Renault Laguna

Parašyta 2004 kovo 29 - 19:58

Kam anketos? Iskarto lipduka ant siknos ir baigta :blush:
  • 0

#4 Svečias_Henris_*

Svečias_Henris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 29 - 20:43

:) as kaip tik dabar grizdamas ir ziuredamas i kazkieno stovinti peza buvau sugalvojes gal apklausa kokia padaryt ar daug pas jumi kiemuose pezu veisiasi... :D .... gera Remio ideja..... :beer:
  • 0

#5 Svečias_LaKilleR_*

Svečias_LaKilleR_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 29 - 22:04

Wisai nebloga ideja uz tai galima ir :beer: :beer:
  • 0

#6 RAIMA

RAIMA
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 947
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:20C5

Parašyta 2004 kovo 29 - 22:04

Kadangi bresta toks reikalas, jog mazai tikru klubieciu ir apskritai kaip naujus pritraukti, tai siulyciau padaryti tokia anketa, kuria, kas kaip ir kur gali, pamates stovincia masina peugeot, uzkistu uz valytuvu ar panasiai. lai zmogus susidomi ar nesusidomi musu klubu. Tas anketas galime tureti bet kas. Manau taip vienas is budu kaip pritraukti naujus narius. :rolleyes: :rolleyes:

Ka manote???????
Tik nemuskite per lupas. :D :D :D

Aisku, tai reikia aptarti konkreciau per meet'us ar kaip... :blush: :beer: :beer:

Pritariu.......Kuo daugiau tuo linksmiau..... B) B) B)
  • 0
Napugali kata sasiskoi...
Jeigu pas Jus namie yra graužikų, išmuškit dantis jie bus čiulpikai.

MO pinhole camera

#7 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2004 kovo 29 - 22:28

Gal ir galima kazka panasaus padaryt, bet tikrai nebutina ant kiekvieno pezo det skrajukes, nebent tai butu tikrai isskirtinis peugeotas.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#8 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 29 - 23:26

Kam anketos? Iskarto lipduka ant siknos ir baigta :blush:

Ne per brangu butu.?................... :blush: :beer: :beer: :D
  • 0

#9 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 29 - 23:27

Gal ir galima kazka panasaus padaryt, bet tikrai nebutina ant kiekvieno pezo det skrajukes, nebent tai butu tikrai isskirtinis peugeotas.

Kodel gi ne. Kas atsitiktu jei pakalbintume savotiskai. :blink: B) :D :beer: :beer:
  • 0

#10

  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 30 - 00:04

nebloga ideja.tika man atroo,kad nariu tikrai ne mazeja o daugeja.ziurit kaip ziuresi,juk ne viskas ateina iskarto.bet galima ir taip.kodel ne.
  • 0

#11 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 kovo 30 - 10:02

Ideja tai nebloga :beer: tik reiktu vieningas skrajutes padaryti.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#12 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 kovo 30 - 10:18

Kam anketos? Iskarto lipduka ant siknos ir baigta :blush:

Man nepatiktu, jei kas be mano zinios lipdukus ant mano Pugo kabinetu (nemegstu lipduku) :wacko:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#13 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 kovo 30 - 10:33

Man tik idomu kam daugiau nariu jei ir taip pakanka(be to buris pastoviai dideja), ir 2 dalikas ar mes ieskom potencialia valdyba, kad uzsiregistruoti? :)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#14 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2004 kovo 30 - 10:56

Man tik idomu kam daugiau nariu jei ir taip pakanka(be to buris pastoviai dideja), ir 2 dalikas ar mes ieskom potencialia valdyba, kad uzsiregistruoti? :)

Pritariu. Kam per prievarta kazkam siulyti. Tie kas nori ir patys susiranda.
Be to kad kazka ygyvendinti vien i foruma ideja pamesti ir "pritariu" isgirsti nepakanka ;)
O pradziai gal vistik atsiras kas nors kas prisiims vadovauti klubo branduoliui ir pades yregistruotu kluba oficialiai ?
  • 0
chūinja

#15 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 kovo 30 - 11:08

O aš va vakar iš vieno bičiuko ratlankius nupirkau, tai anas su 205 GTi važinėja, bet pas jį buvo 1,6, bet persidėjo 1,9 ir planuoja sugrūst po kapotu 3 litrų. Sako jau viską pamatavo ir telpa. Žodžiu bičiukas irgi su teisingom rankom, tai aš jam apie klubą pagudelinau, apie tai, kad yra su 205 Mi16, tai sakė būtinai atsiras, tuo labiau kad su inetu ne problema. Beje, jis panevėžietis, bet dirba ar mokosi vilniuj, tai būna ir ten ir ten :) Aš visada stengiuosi sutiktus įdomesnius žmones ir kurie neabejingi pugams pakalbint. ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#16 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 30 - 11:21

hm nu ant kievieno tai ne, bet kartais idomu mesteleti ant kokia 1 - kito pvz man aplinkiniuose kiemouose (savam su 1 pezu ir taip pasikalbu, bet jis kluba nenori 306d) bei metosi gretimam kieme 309 kur jaunas biciukas vairuoja - tas manau galetu susdometu, nepagaunu jo nu dar taip yra 605/405 - bet klausimas, kiek jie ten noretu ir dometusi ir aisku atskiri atvejai, kai pamatai 505/504 koki :rolleyes: ty gal tokiu ir reiketu ne lipduku o kokiu tai flyeriu, bet kad ne masisikai jie butu naudojami, o tik tam tikrais atvejais
  • 0

#17 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 kovo 30 - 11:28

Pabukit kas nors kopyraiteriais - t.y. sukurkit teksta, sumaketuosiu, pakabinsim aptarimui.
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#18 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 kovo 30 - 11:37

Aš visada stengiuosi sutiktus įdomesnius žmones ir kurie neabejingi pugams pakalbint. ;)

Pamiršote paminėti, kad toks metodas yr žymei pigesnis negu kaišiot šiukšles už valytuvų ir efektingesnis.
  • 0

#19 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 kovo 30 - 12:21

Iš savo patirties galiu pasakyti tiek, radęs už valytuvo šiukšlę baisiai susinerviju ir net neskaitęs išmetu. Na užknisa tie agentai :) Nors kartais gal ir gerų dalykų būna, bet aš neskaitau vistiek :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#20 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 30 - 14:11

Pritariu. Kam per prievarta kazkam siulyti. Tie kas nori ir patys susiranda.
Be to kad kazka ygyvendinti vien i foruma ideja pamesti ir "pritariu" isgirsti nepakanka ;)
O pradziai gal vistik atsiras kas nors kas prisiims vadovauti klubo branduoliui ir pades yregistruotu kluba oficialiai ?

Ne per prievarta, o nariu reikai,kad normaliai atrodytume. nesakau kad nenormaliai, bet zvelkime GILIAU!!!!! ;)
reikia kluba daryti toki, kad jis atspindetu visuomeneje ne tik lipdukais..... Manau kad mazai kas zino apie musu kluba. Uz tai ir Zibintas kreivai ziuri i mus. Na reikia vis tik aptarti viska susedus ir nepritarciau tai nuomonei, jog tai nebutina, nes ir taip augam ant mieliu. :wacko: ;] :beer:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0