Peršokti prie turinio


Nuotrauka

407 2.0 hdi tamposi vaziuojant


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#1 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2010 rugpjūčio 24 - 22:28

sveiki, esu cia naujokas , bet tikiuosi nepaliksit bedoj ir sulauksiu patarimu. pezas vaziuojan 120km/h tamposi.kartais sutrukcioja ir mieste permetus begi. :unsure: gal kas turi kokiu minciu? is anksto dekoju :good:

Šį pranešimą redagavo civke: 2010 rugpjūčio 24 - 22:53

  • 0

#2 Padrele

Padrele
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2010 rugpjūčio 25 - 05:26

Tai kad tose naujos kartos auto daug nepribursi.Manau kad pirmiausia tau reiketu pasidaryt diagnostika. :hmm:
  • 0

#3 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 25 - 12:38

sveiki, esu cia naujokas , bet tikiuosi nepaliksit bedoj ir sulauksiu patarimu. pezas vaziuojan 120km/h tamposi.kartais sutrukcioja ir mieste permetus begi. :unsure: gal kas turi kokiu minciu? is anksto dekoju :good:

naudokis paieska ,apie tai jau prisneketair persneketa ,jau taip per daug tokiupat temu
:pug:
  • 0

#4 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2010 rugpjūčio 25 - 21:41

dariau diagnostika, jokiu klaidu nerodo :( tamposi nepastoviai kartais biski, kartais stiprei kartais isvis nesitampo. EGR irgi ziurejau ir vakumus kitus buvau idejes , vistiek tas pats. :o jo temos kelios buvo apie tai , jo radau padilusius oro sklede valdancius begelius , juos pakeiciau ir vistiek tas pats.

Šį pranešimą redagavo civke: 2010 rugpjūčio 25 - 21:46

  • 0

#5 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 00:44

dariau diagnostika, jokiu klaidu nerodo :(  tamposi nepastoviai kartais biski, kartais stiprei kartais isvis nesitampo. EGR irgi ziurejau ir vakumus kitus buvau idejes , vistiek tas pats. :o jo temos kelios buvo apie tai , jo radau  padilusius oro sklede valdancius begelius , juos pakeiciau ir vistiek tas pats.

darant diagnostika reikejo ziureti visus gyvus duomenis,ilysk dar i baka,gal ten brudu uzsikiso kuro paemimo sietelis ,pogaline sedine desineja puseja atsidaro plasmasinis dangtelis ,tenisrauk lauk ir pamatysi :pug:

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2010 rugpjūčio 26 - 00:46

  • 0

#6 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 20:36

ziurejo visus gyvus duomenis (vaziuojat, tada kaip tik tampesi), tipo sake kad kazkokia slende uzdaro ar atidaro iki galo tuo metu , kaip jau minejau ziurejo egr voztuva, ir kitus vakumus buvau idejes tie kur virs kodicionieriaus 2 stovi. manau ta sklede viena is tu kur prie isiurbimo kolektoriaus yra. kas jas dar valdo? :hmm:
  • 0

#7 lmacys

lmacys
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Vilnius, Kaunas
  • Automobilis:P307sw 1.6HDi 04' 80kW

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 21:49

Man tamposi kai daro FAPo regeneracija...
  • 0

#8 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 22:06

bet man mieste irgi tamposi,o regeneracijos mieste lyg fap neatlieka :hmm:
  • 0

#9 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 26 - 23:53

bet man mieste irgi tamposi,o regeneracijos mieste lyg fap neatlieka :hmm:

regeneracija atliekama visada, kada ji reikalinga, tai nepriklauso ar mieste ar uzmiestija ir be to kai ji vyksta as net nejauciu ,man kai tampesi tai bake siurbliuko sietelis buvo uzsineses :pug:
  • 0

#10 lmacys

lmacys
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Vilnius, Kaunas
  • Automobilis:P307sw 1.6HDi 04' 80kW

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 18:12

Ventiliatorius sustojus neisijungia?

Šį pranešimą redagavo lmacys: 2010 rugpjūčio 27 - 18:12

  • 0

#11 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 20:17

nelabai supratau koks ventiliatorius neissijungia?
  • 0

#12 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 20:27

regeneracija atliekama visada, kada ji reikalinga, tai nepriklauso ar mieste ar uzmiestija ir be to kai ji vyksta as net nejauciu ,man kai tampesi tai bake siurbliuko sietelis buvo uzsineses peugeot.jpg

bandziau as ten israuti po sedyne, bet pabijojau sulauzyti, ten gal pasukt reik ar tik raut ir vsio?is tikro nelabai tikiu kad del to tamposi , nes jeigu duodi gazo tai jokio tampymosi nera.gal koks fap mano jau atgyveno savo :hmm:

Šį pranešimą redagavo civke: 2010 rugpjūčio 27 - 20:29

  • 0

#13 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 20:33

bandziau as ten israuti po sedyne, bet pabijojau sulauzyti, ten gal pasukt reik ar tik raut ir vsio?is tikro nelabai tikiu kad del to tamposi , nes jeigu duodi gazo tai jokio tampymosi nera.gal koks fap mano jau atgyveno savo :hmm:

ten nusiima plasmasinis dangtelis ,po to atsisuka plasmasinis ziedas ir issitraukiasiurbliukas ant kurio yra sietelis,,,na man tai del to tampesi,pas tave nezinau :pug:
  • 0

#14 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 20:43

ten nusiima plasmasinis dangtelis ,po to atsisuka plasmasinis ziedas ir issitraukiasiurbliukas ant kurio yra sietelis,,,na man tai del to tampesi,pas tave nezinau peugeot.jpg

rytoj bandysiu as ji ten paziuret , dekuj uz info :good:
  • 0

#15 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 21:37

Ventiliatorius sustojus neisijungia?

As esu kazkada pastebejes, kad mieste sustojus ir uzgesinus bimbe ventiliatorius :hmm: Cia gal pries sustojant kaip tik ir vyko fap regeneracija? <_<
  • 0

#16 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 22:09

As esu kazkada pastebejes, kad mieste sustojus ir uzgesinus bimbe ventiliatorius :hmm: Cia gal pries sustojant kaip tik ir vyko fap regeneracija? <_<

jei bimbe tai gerai.del regeneracijos:fapui reikalingas pastovus greitis ir spaudimas,tai kad mieste vaziuojant 50 km/h nevyks,pezo serviso atstovai rekomenduoja pralekti autostrada .
ne apie pezo,bet apie fapa.pas audi dyzeline mieste fapas neisijungia,reikia vaziuot i trasa,greitis ne maziau 110km/h ir pravaziuot tokiu greiciu keleta kilometru(tiksliai nepamenu kazkur nuo5 iki10) ir tik tada prasideda regeneracija.mieste nepatersi-das is ekologija
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#17 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Parašyta 2010 rugpjūčio 28 - 11:02

jei bimbe tai gerai.del regeneracijos:fapui reikalingas pastovus greitis ir spaudimas,tai kad mieste vaziuojant 50 km/h nevyks,pezo serviso atstovai rekomenduoja pralekti autostrada .
ne apie pezo,bet apie fapa.pas audi dyzeline mieste fapas neisijungia,reikia vaziuot i trasa,greitis ne maziau 110km/h ir pravaziuot tokiu greiciu keleta kilometru(tiksliai nepamenu kazkur nuo5 iki10) ir tik tada prasideda regeneracija.mieste nepatersi-das is ekologija

O bet taciau ka daryt, jei vazineji daug mieste ir retai isvaziuoji i uzmiesti? Nes tikrai buna taip eksploatuojamu automobiliu. Keist auto i paprastesne? Del fap problemu but pastoviu lankytoju servise?
  • 0

#18 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 28 - 12:15

jei bimbe tai gerai.del regeneracijos:fapui reikalingas pastovus greitis ir spaudimas,tai kad mieste vaziuojant 50 km/h nevyks,pezo serviso atstovai rekomenduoja pralekti autostrada .
ne apie pezo,bet apie fapa.pas audi dyzeline mieste fapas neisijungia,reikia vaziuot i trasa,greitis ne maziau 110km/h ir pravaziuot tokiu greiciu keleta kilometru(tiksliai nepamenu kazkur nuo5 iki10) ir tik tada prasideda regeneracija.mieste nepatersi-das is ekologija

O bet taciau ka daryt, jei vazineji daug mieste ir retai isvaziuoji i uzmiesti? Nes tikrai buna taip eksploatuojamu automobiliu. Keist auto i paprastesne? Del fap problemu but pastoviu lankytoju servise?

ismesti FAP is sistemos,programiskai panaikinti,ir problemos baigsis amzinai :pug:
  • 0

#19 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2010 rugpjūčio 28 - 18:17

ten nusiima plasmasinis dangtelis ,po to atsisuka plasmasinis ziedas ir issitraukiasiurbliukas ant kurio yra sietelis,,,na man tai del to tampesi,pas tave nezinau peugeot.jpg

buvau vel ilindes po sedyne, nuemiaiu dangteli ta o ta zieda kazkoks erodas tai uzsukes , visas rankas apsidauziu ten priejimas tai ziaurus niekaip neatsukau :doh:
  • 0

#20 lmacys

lmacys
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 164
  • Vieta:Vilnius, Kaunas
  • Automobilis:P307sw 1.6HDi 04' 80kW

Parašyta 2010 rugpjūčio 28 - 20:58

Cia jau reikia dvieju zmoniu, pasiimat medinius pagalius, plaktukus ir abu dauzot skirtingose pusese vienu metu kad atsisuktu. Arba vienas uzkisat atsuktuva taip kad ta zieda suktu atsisukimo kryptimi, o kitas dauzo. Nes vienam tai daryt labai jau ilgas procesas...

Šį pranešimą redagavo lmacys: 2010 rugpjūčio 28 - 20:59

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0