Peršokti prie turinio


Nuotrauka

407 2.0 hdi tamposi vaziuojant


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 35

#21 Svečias_DVK_*

Svečias_DVK_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 29 - 09:31

buvau vel ilindes po sedyne, nuemiaiu dangteli ta o ta zieda kazkoks erodas tai uzsukes , visas rankas apsidauziu ten priejimas tai ziaurus niekaip neatsukau :doh:

bandziau ir as atsukti
bet ten po geru pietu ir pilnas jegos mechanioras yra uzsukes :)

siaip atsukti galima su filtru atsukimo irankiu

yra tokie su dirzu ir dedasi ant terksles

arba jei nera galimybes atsukti ,o reikia isitikinti ar problema del uzsitersusio sietelio

reikia nuimti visas zarneles ir i kiekviena papusti is kompresoriaus

tik atsargiai ir pasiruosti koki inda nes is kitu pradeda begti saliaria :)
  • 0

#22 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Parašyta 2010 rugpjūčio 29 - 21:44

jei bimbe tai gerai.del regeneracijos:fapui reikalingas pastovus greitis ir spaudimas,tai kad mieste vaziuojant 50 km/h nevyks,pezo serviso atstovai rekomenduoja pralekti autostrada .
ne apie pezo,bet apie fapa.pas audi dyzeline mieste fapas neisijungia,reikia vaziuot i trasa,greitis ne maziau 110km/h ir pravaziuot tokiu greiciu keleta kilometru(tiksliai nepamenu kazkur nuo5 iki10) ir tik tada prasideda regeneracija.mieste nepatersi-das is ekologija

O bet taciau ka daryt, jei vazineji daug mieste ir retai isvaziuoji i uzmiesti? Nes tikrai buna taip eksploatuojamu automobiliu. Keist auto i paprastesne? Del fap problemu but pastoviu lankytoju servise?

ismesti FAP is sistemos,programiskai panaikinti,ir problemos baigsis amzinai :pug:

Cia labai jau "lietuviskas" sprendimo budas :ph34r: ..o jei pvz auto garantinis?
  • 0

#23 XtremE

XtremE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Vilnius LTU
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0HDI

Parašyta 2010 rugpjūčio 30 - 11:15

Pas mane irgi pries pora menesiu taip tampesi 407...net nezinojau ka daryt...trukciojo ir trasoj ir mieste...nuvaziavau padariau diagnostika ir servise pasake kad FAPas uzsikimses ant 87%...tada ilgai galvojau ar mest ji lauk ar plauti...ir taip primeciau kad ispjauti visada spesiu...tad praploviau...ir poto trukciojimas baigesi...jau pora menesiu ir vaziuoja "plavnai"...beje pirma menesi vaziuojant ant laisvos pavaros apsukos sokinejo nuo 0.8 iki 1...bet dabar jau pastebiu kad normaliai laikosi kaip ir stovint apie 0.8...tad siulyciau pasidaryti diagnostika ir atkreipt demesi i FAPo praleidimo procenta... P.S. diagnostika dariau pas MEISTERIS...jis ir praplove...
  • 0

#24 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 30 - 13:00

jei bimbe tai gerai.del regeneracijos:fapui reikalingas pastovus greitis ir spaudimas,tai kad mieste vaziuojant 50 km/h nevyks,pezo serviso atstovai rekomenduoja pralekti autostrada .
ne apie pezo,bet apie fapa.pas audi dyzeline mieste fapas neisijungia,reikia vaziuot i trasa,greitis ne maziau 110km/h ir pravaziuot tokiu greiciu keleta kilometru(tiksliai nepamenu kazkur nuo5 iki10) ir tik tada prasideda regeneracija.mieste nepatersi-das is ekologija

O bet taciau ka daryt, jei vazineji daug mieste ir retai isvaziuoji i uzmiesti? Nes tikrai buna taip eksploatuojamu automobiliu. Keist auto i paprastesne? Del fap problemu but pastoviu lankytoju servise?

ismesti FAP is sistemos,programiskai panaikinti,ir problemos baigsis amzinai :pug:

Cia labai jau "lietuviskas" sprendimo budas :ph34r: ..o jei pvz auto garantinis?

tada nieko nedaryti,o varyti kad sutvarkytu,garantinis :pug:
  • 0

#25 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 30 - 13:04

Pas mane irgi pries pora menesiu taip tampesi 407...net nezinojau ka daryt...trukciojo ir trasoj ir mieste...nuvaziavau padariau diagnostika ir servise pasake kad FAPas uzsikimses ant 87%...tada ilgai galvojau ar mest ji lauk ar plauti...ir taip primeciau kad ispjauti visada spesiu...tad praploviau...ir poto trukciojimas baigesi...jau pora menesiu ir vaziuoja "plavnai"...beje pirma menesi vaziuojant ant laisvos pavaros apsukos sokinejo nuo 0.8 iki 1...bet dabar jau pastebiu kad normaliai laikosi kaip ir stovint apie 0.8...tad siulyciau pasidaryti diagnostika ir atkreipt demesi i FAPo praleidimo procenta...
P.S. diagnostika dariau pas MEISTERIS...jis ir praplove...

taip as irgi maniau ,taip ir padariau,tik po puses metu uzsikiso galutinai ,gerai kad netoli namu,tad supikes,kad vel reiks kisti bapkes,iskastravau ,ir FAP bedos baigesi :pug:
  • 0

#26 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2010 rugpjūčio 30 - 17:26

Pas mane irgi pries pora menesiu taip tampesi 407...net nezinojau ka daryt...trukciojo ir trasoj ir mieste...nuvaziavau padariau diagnostika ir servise pasake kad FAPas uzsikimses ant 87%...tada ilgai galvojau ar mest ji lauk ar plauti...ir taip primeciau kad ispjauti visada spesiu...tad praploviau...ir poto trukciojimas baigesi...jau pora menesiu ir vaziuoja "plavnai"...beje pirma menesi vaziuojant ant laisvos pavaros apsukos sokinejo nuo 0.8 iki 1...bet dabar jau pastebiu kad normaliai laikosi kaip ir stovint apie 0.8...tad siulyciau pasidaryti diagnostika ir atkreipt demesi i FAPo praleidimo procenta... P.S. diagnostika dariau pas MEISTERIS...jis ir praplove...

o kiek tavo pugas beges buvo kai uzsikimso? jo cia labai tiketinas variantas , kad ir mano kemsasi fap, bet as cia paskaiciau apie dpfe sensoriu manau bandysiu pirma ji pakeist, o jei nepades reiks keisti fap :doh: My Webpage jei idomu paziurek cia apie tuos sensorius raso.

Šį pranešimą redagavo civke: 2010 rugpjūčio 30 - 17:27

  • 0

#27 XtremE

XtremE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Vilnius LTU
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0HDI

Parašyta 2010 rugpjūčio 31 - 11:38

o kiek tavo pugas beges buvo kai uzsikimso? jo cia labai tiketinas variantas , kad ir mano kemsasi fap, bet as cia paskaiciau apie dpfe sensoriu manau bandysiu pirma ji pakeist, o jei nepades reiks keisti fap :doh: My Webpage jei idomu paziurek cia apie tuos sensorius raso.

Mano pugas jau 190 tukst prabego... bet nezinau ar anksciau buvo keistas/plautas...pirkau is zmogaus is KLP ir turiu automobilio aptarnavimo lapa...viskas buvo daryta Peugeot servisuose...beje paziurejus "Peugeot servise box" matau "Removing - refitting : particle filter" tai speju kad karta jau buvo keistas...paziuresiu ar ilgam dabar...jei kaip rase ARMONDS kad po puses metu vel uzsikimso tai pjausiu net negalvojant...beje gal kas zino ar 407 galima EGR'a uzgushinti?
  • 0

#28 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 31 - 12:47

Mano pugas jau 190 tukst prabego... bet nezinau ar anksciau buvo keistas/plautas...pirkau is zmogaus is KLP ir turiu automobilio aptarnavimo lapa...viskas buvo daryta Peugeot servisuose...beje paziurejus "Peugeot servise box" matau "Removing - refitting : particle filter" tai speju kad karta jau buvo keistas...paziuresiu ar ilgam dabar...jei kaip rase ARMONDS kad po puses metu vel uzsikimso tai pjausiu net negalvojant...beje gal kas zino ar 407 galima EGR'a uzgushinti?

:pug: nezinau kaip 407 ,bet as bandau visaip,ir vakumo zarnele uzglusinau,ir pati recirkuliacini vamzdi uzglusinus ,meta defektyve,ir klaida mazas duju recirkuliavimas.siaip pas mane jis veikia,bet visokio brudo i varykli varo
  • 0

#29 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 rugpjūčio 31 - 13:55

regeneracija atliekama visada, kada ji reikalinga, tai nepriklauso ar mieste ar uzmiestija ir be to kai ji vyksta as net nejauciu ,man kai tampesi tai bake siurbliuko sietelis buvo uzsineses :pug:

nera pas 407 jokiu siurbliu bake tamsta,be butinybes nera ko ten ir lysti i baka(lauzyti uzverzimo ziedus),visa tai nustatyti yra savi metodai...
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#30 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 rugpjūčio 31 - 14:00

:pug: nezinau kaip 407 ,bet as bandau visaip,ir vakumo zarnele uzglusinau,ir pati recirkuliacini vamzdi uzglusinus ,meta defektyve,ir klaida mazas duju recirkuliavimas.siaip pas mane jis veikia,bet visokio brudo i varykli varo

Gali nevargti su vakumo vamzdeliais ;] o pas 407 juo labiau nepraina "glusinimas egr" :P vienintelis budas-programiskas atjungimas egr...
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#31 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 rugpjūčio 31 - 14:05

As esu kazkada pastebejes, kad mieste sustojus ir uzgesinus bimbe ventiliatorius :hmm: Cia gal pries sustojant kaip tik ir vyko fap regeneracija? <_<

pilnai galimas dalykas,ir esant regeneracijai visada pasileidzia automatiskai stiklu sildymas ir pan...
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#32 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Parašyta 2010 rugpjūčio 31 - 15:29

pilnai galimas dalykas,ir esant regeneracijai visada pasileidzia automatiskai stiklu sildymas ir pan...

Cha cha :blush:

Auksciau kazkas bande susiet ventiliatorių su fap regeneracija, tai ir pasirode idomu :wh:
  • 0

#33 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2010 rugpjūčio 31 - 19:09

Pas mane irgi pries pora menesiu taip tampesi 407...net nezinojau ka daryt...trukciojo ir trasoj ir mieste...nuvaziavau padariau diagnostika ir servise pasake kad FAPas uzsikimses ant 87%...tada ilgai galvojau ar mest ji lauk ar plauti...ir taip primeciau kad ispjauti visada spesiu...tad praploviau...ir poto trukciojimas baigesi...jau pora menesiu ir vaziuoja "plavnai"...beje pirma menesi vaziuojant ant laisvos pavaros apsukos sokinejo nuo 0.8 iki 1...bet dabar jau pastebiu kad normaliai laikosi kaip ir stovint apie 0.8...tad siulyciau pasidaryti diagnostika ir atkreipt demesi i FAPo praleidimo procenta... P.S. diagnostika dariau pas MEISTERIS...jis ir praplove...

o kai pas tave buvo uzsikimses fap , kompas nerode (depoliution system foulty) ar ( particular fillter reganerate urgent) ka nors ar rase? pas mane kartais uzsidega (depoliution system foulty) bet savaime po to uzgesta. :hmm: gerbemieji gal kas nors zinot, kas parodo kiek fap % uzsikises . turiu galvoj kai pasijungi prie kompo rodo% ,kas jus matuoja yra koks datcikas ar kas? :ax:
  • 0

#34 XtremE

XtremE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Vilnius LTU
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0HDI

Parašyta 2010 rugsėjo 01 - 10:03

o kai pas tave buvo uzsikimses fap , kompas nerode (depoliution system foulty) ar ( particular fillter reganerate urgent) ka nors ar rase? pas mane kartais uzsidega (depoliution system foulty) bet savaime po to uzgesta. :hmm: gerbemieji gal kas nors zinot, kas parodo kiek fap % uzsikises . turiu galvoj kai pasijungi prie kompo rodo% ,kas jus matuoja yra koks datcikas ar kas? :ax:

Man nei karto nebuvo ismete tos klaidos...nes manau kad ta klaida meta kai mazai eolio yra ir negali regeneracija padaryti (gal klystu)...bet diagnostika parode uzsikimsimo %...kaip paaiskino servise tai ten matuoja kiek pries filtra eina ismetamuju duju ir po filtro...ir turint tuos duomenys kompas skaiciuoja %...
  • 0

#35 XtremE

XtremE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Vilnius LTU
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0HDI

Parašyta 2010 rugsėjo 01 - 10:06

Gali nevargti su vakumo vamzdeliais ;] o pas 407 juo labiau nepraina "glusinimas egr" :P vienintelis budas-programiskas atjungimas egr...

O programiskai atjungus mechaniskai nereikia jo uzkimsti? pas drauga audi a4 tai dejo tokia plokstele ir vakuuma atjunginejo...
  • 0

#36 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2010 rugsėjo 01 - 11:19

Man nei karto nebuvo ismete tos klaidos...nes manau kad ta klaida meta kai mazai eolio yra ir negali regeneracija padaryti (gal klystu)...bet diagnostika parode uzsikimsimo %...kaip paaiskino servise tai ten matuoja kiek pries filtra eina ismetamuju duju ir po filtro...ir turint tuos duomenys kompas skaiciuoja %...

kai truksta eolio meta klaida (particular fillter aditive to low) man jau teko jo dapilt viena karta, o tau turejo mesti kazkokia klaida , as ir noriu suzinot kas juos% ten matuoja , nes itariu kad ir pas mane taip gali buti ta pati beda filtras uzsikises , o nemeta klaidos. nes jau beges 205000, o su filtru dar nieko nedaryta. :hmm:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0