Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Bangavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 07:00

Laba, ar kam nors yra taip buvę, o gal ir yra? ar žinot? pasidalinkit informacija :mellow: Žodžiu, užvedus :pug: toks keistas variklio garso "bangavimas" prasideda...įšilus varikliui dingsta. :dntknw:
  • 0

#2 caipa

caipa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Telšiai/Kristiansand Norway
  • Automobilis:peugeot 607 2.2 HDI 2000m.

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 13:29

pas mane irgi tas bangavimas yra,bet tik kartais ir tiek saltam tiek siltam.kazin kame cia saknys?
  • 0

#3 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 13:59

pas mane irgi tas bangavimas yra,bet tik kartais ir tiek saltam tiek siltam.kazin kame cia saknys?

o siltas nepradeda sunkiau kurtis? pulsavimas, sunkus kurimasis ant silto yra pirmi pozymiai kad arteja naujas siurblys.

  Parašyta Aug 27 2010, 07:00 AM Laba,

ar kam nors yra taip buvę, o gal ir yra? ar žinot? pasidalinkit informacija mellow.gif

Žodžiu, užvedus peugeot.jpg toks keistas variklio garso "bangavimas" prasideda...įšilus varikliui dingsta.

th_-dntknw-.gif


sunku pasakyt tiksliai kai isilus varikliui dingsta, bet as pirmu taikymu kaltinciau zvakes.


Ir siaip vyrai ne karve diagnostika kainuoja.
  • 0

#4 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 19:15

Tai cia dyzeliai, prie ko cia tos zvakes? :blink:
  • 0

#5 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 19:39

ne apie uzdegimo zvakes kalba eina o apie pakaitinimo.
  • 0

#6 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 20:36

ne  apie uzdegimo zvakes kalba eina o apie pakaitinimo.

HDI varikliam vasaros metu beveik nereikalingos kaitinimo zvakes ,,tikrai ne del ju banguoja,gali buti del slegio reguliatoriaus ,saltam tai pasireiskia,o pasilus viskas tvarkoi :pug:

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2010 rugpjūčio 27 - 20:38

  • 0

#7 Svečias_Hawkey_*

Svečias_Hawkey_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 21:25

HDI varikliam vasaros metu beveik nereikalingos kaitinimo zvakes ,,tikrai ne del ju banguoja,gali buti del slegio reguliatoriaus ,saltam tai pasireiskia,o pasilus viskas tvarkoi :pug:

Na pas mane atvirksciai , ant salto dyrba graziai , susilus pulsuoja, idejau is draugo 307 slegio reguliatoriu , tas pats , dyzelistai pertikrino purkstukus , viena pakeite , vistiek tas pats , tai tie tuo ir sustojau , nzn ka bedaryt :D beje , pas mane 406 2.0 hdi :) diagnostika tukstanty kartu dariausi , nieko nerodo :)

Šį pranešimą redagavo Hawkey: 2010 rugpjūčio 27 - 21:25

  • 0

#8 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 21:31

Na pas mane atvirksciai , ant salto dyrba graziai , susilus pulsuoja, idejau is draugo 307 slegio reguliatoriu , tas pats , dyzelistai pertikrino purkstukus , viena pakeite , vistiek tas pats , tai tie tuo ir sustojau , nzn ka bedaryt :D beje , pas mane 406 2.0 hdi :) diagnostika tukstanty kartu dariausi , nieko nerodo :)

pas tave galimas dalykas kad recirkuliacinis voztuvas puliuoja,,kai pradeda pulsuoti pabandyk numauti vakumo zarnele nuo EGR voztuvo :pug:
  • 0

#9 Svečias_Hawkey_*

Svečias_Hawkey_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 27 - 21:36

pas tave galimas dalykas kad recirkuliacinis voztuvas puliuoja,,kai pradeda pulsuoti pabandyk numauti vakumo zarnele nuo EGR voztuvo :pug:

Butinai rytoj pabandysim jei pades liksiu skoloj ! :beer: :good:
  • 0

#10 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2010 rugpjūčio 28 - 07:08

HDI varikliam vasaros metu beveik nereikalingos kaitinimo zvakes ,,tikrai ne del ju banguoja,gali buti del slegio reguliatoriaus ,saltam tai pasireiskia,o pasilus viskas tvarkoi :pug:

Manau šis atsakymas arčiausiai tiesos. Ačiū :clap:
  • 0

#11 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 rugpjūčio 28 - 12:18

Manau šis atsakymas arčiausiai tiesos. Ačiū  :clap:

matai tu atsakimu gali buti daug,nes per intika nematau ir negirdziu as to variklio,tad tik gaunasi speliojimai :pug:

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2010 rugpjūčio 28 - 12:19

  • 0

#12 Svečias_Andree_*

Svečias_Andree_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 rugpjūčio 28 - 17:23

Manau šis atsakymas arčiausiai tiesos. Ačiū :clap:

turejau ir aš šią problemą. išpradžių banguodavo užvedus ant šalto, vėliau banguodavo jau ir užvedus šiltą variklį tol kol nepergazuoji. Tas bangavimas turetu jaustis ir vaziuojant, ypač su kondiške.
Kakeitus REGULIATORIŲ, nes joks valymas ultragaru nepadejo, viskas susitvarkė ir dabar lakia jomajo :clap:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0