Jump to content


Photo

EGR voztuvas užglušinti ar ne?


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • posts 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Posted 2010 September 09 - 12:28

Ka gi kolegos užsinorėjau sužinoti jūsų nuomones apie EGR vožtuvo atjungima ir naudojima. Vieni sako kad jis tik teršia variklį ir nieko gero daugiau neduoda, kiti teigia kad hdi varikliams EGR voztuvo atjungimas kenkia ir negalima naujesniems dyzeliams jo atjunginet. Tai kaipgi yra iš tikrųjų ? Paporinkit prašau. :rolleyes:
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#2 rimas2009

rimas2009
  • Senbuviai
  • posts 76
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2010 September 09 - 13:38

na siaip jis turi buti prijungtas jeigu jis toks idetas :)
  • 0

#3 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • posts 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Posted 2010 September 09 - 13:48

Esme tame kad pas mane is vakuminio vaztuvelio iseinancia i egr slangute uzglusinus pagereja trauka o neglusinta netaip traukia, Fap'o pas mane jau nebera
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#4 rimas2009

rimas2009
  • Senbuviai
  • posts 76
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2010 September 09 - 14:30

Esme tame kad pas mane is vakuminio vaztuvelio iseinancia i egr slangute uzglusinus pagereja trauka o neglusinta netaip traukia, Fap'o pas mane jau nebera

kiek pas tave tu voztuveliu yra?
  • 0

#5 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • posts 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Posted 2010 September 09 - 14:34

3 kaip ir pas visus 607 dyzelius ir ne tik 607
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#6 rimas2009

rimas2009
  • Senbuviai
  • posts 76
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2010 September 09 - 14:38

tai gal uzsikises suodziais egr voztuvas
  • 0

#7 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 September 09 - 16:11

Ka gi kolegos užsinorėjau sužinoti jūsų nuomones apie EGR vožtuvo atjungima ir naudojima. Vieni sako kad jis tik teršia variklį ir nieko gero daugiau neduoda, kiti teigia kad hdi varikliams EGR voztuvo atjungimas kenkia ir negalima naujesniems dyzeliams jo atjunginet.
Tai kaipgi yra iš tikrųjų ? Paporinkit prašau. :rolleyes:

sveikas,kiek gyrdejau ji galima programiskai atjungti,o uzglusinus ,defektyve ismeta ,na bent jau pas mane,o ar gerai kad jis isjungtas,net nezinau,aisku varo atgal visa bruda i degimo kamera :pug:
  • 0

#8 Padrele

Padrele
  • Senbuviai
  • posts 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Posted 2010 September 09 - 17:03

Ka gi kolegos užsinorėjau sužinoti jūsų nuomones apie EGR vožtuvo atjungima ir naudojima. Vieni sako kad jis tik teršia variklį ir nieko gero daugiau neduoda, kiti teigia kad hdi varikliams EGR voztuvo atjungimas kenkia ir negalima naujesniems dyzeliams jo atjunginet.
Tai kaipgi yra iš tikrųjų ? Paporinkit prašau. :rolleyes:

Viskas galima.Atjunk ir nesuk sau galvos.Nebent litu neturi kolega kur deti. :)
  • 0

#9 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • posts 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Posted 2010 September 09 - 18:02

Man kaip tik užglušinus EGR pablogėja trauka. Su veikiančiu EGR nuo žemesnių apsukų jaučiama geresnė trauka, mažesnis lagas.
  • 0

I <3 HATERS


#10 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • posts 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Posted 2010 September 09 - 18:38

Na pas mane jis arba blogai veikia arba neveikia nes jei uzglusinu klaidos nemeta ir trauka pagereja ^_^ Kolega sake jei uzglusinti tai oro srauto matuokle blogus parametrus duoda tik ar tai tiesa ar ne nzn anyway tema yra tame kad kiekvienas issako savo nuomone apie EGR atjungima tai geris ar blogis varikliui ?

Edited by xzibit, 2010 September 10 - 09:01.

  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#11 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2010 September 10 - 09:43

Na pas mane jis arba blogai veikia arba neveikia nes jei uzglusinu klaidos nemeta ir trauka pagereja ^_^

Kolega sake jei uzglusinti tai oro srauto matuokle blogus parametrus duoda tik ar tai tiesa ar ne nzn

anyway tema yra tame kad kiekvienas issako savo nuomone apie EGR atjungima tai geris ar blogis varikliui ?

Kolega blogai sakė. Ar užglušinsi ar ne tą EGR vožtuvą, matuoklė vistiek rodys kiek reikia. Logika šito viso yra gan paprasta. Oras varikliui paduodamas per dvi vietas, tai šviežias praeinantis pro matuoklę ir pro EGR vožtuvą. Egr vožtuvas duoda pastovų kiekį, t.y. tieiog paskaičiuota, kad jis atsidaręs praleidžia tam tikrą kiekį, atitinkamai tokiu kiekiu mažiau praeina pro matuoklę, kompas kalkuliuoja viską. Kai EGR uždarytas, atitinkamai daugiau praeina pro matuoklę. Problemos paprastai ir kyla, kai kompas duoda signalą EGR atsidaryt, o pro oro srauto matuoklę vistiek praeina tas pats oro kiekis, pradedama interpretuot, kad arba EGR neveikia, arba matuoklė. Nieko stebuklingo ten kaip ir nėra, tereikia žinoti kokie oro kiekiai turi praeit pro matuoklę prie tam tikrų apsukų ir viskas.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#12 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • posts 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Posted 2010 September 10 - 09:53

Na pas mane jis arba blogai veikia arba neveikia nes jei uzglusinu klaidos nemeta ir trauka pagereja  ^_^

Kolega sake jei uzglusinti tai oro srauto matuokle blogus parametrus duoda tik ar tai tiesa ar ne nzn

anyway tema yra tame kad kiekvienas issako savo nuomone apie EGR atjungima tai geris ar blogis varikliui ?

Kolega blogai sakė. Ar užglušinsi ar ne tą EGR vožtuvą, matuoklė vistiek rodys kiek reikia. Logika šito viso yra gan paprasta. Oras varikliui paduodamas per dvi vietas, tai šviežias praeinantis pro matuoklę ir pro EGR vožtuvą. Egr vožtuvas duoda pastovų kiekį, t.y. tieiog paskaičiuota, kad jis atsidaręs praleidžia tam tikrą kiekį, atitinkamai tokiu kiekiu mažiau praeina pro matuoklę, kompas kalkuliuoja viską. Kai EGR uždarytas, atitinkamai daugiau praeina pro matuoklę. Problemos paprastai ir kyla, kai kompas duoda signalą EGR atsidaryt, o pro oro srauto matuoklę vistiek praeina tas pats oro kiekis, pradedama interpretuot, kad arba EGR neveikia, arba matuoklė. Nieko stebuklingo ten kaip ir nėra, tereikia žinoti kokie oro kiekiai turi praeit pro matuoklę prie tam tikrų apsukų ir viskas.

Tai kolega tavo nuomone uzglusinti yra nelabai gerai ?
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#13 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 September 10 - 17:04

Na pas mane jis arba blogai veikia arba neveikia nes jei uzglusinu klaidos nemeta ir trauka pagereja  ^_^

Kolega sake jei uzglusinti tai oro srauto matuokle blogus parametrus duoda tik ar tai tiesa ar ne nzn

anyway tema yra tame kad kiekvienas issako savo nuomone apie EGR atjungima tai geris ar blogis varikliui ?

Kolega blogai sakė. Ar užglušinsi ar ne tą EGR vožtuvą, matuoklė vistiek rodys kiek reikia. Logika šito viso yra gan paprasta. Oras varikliui paduodamas per dvi vietas, tai šviežias praeinantis pro matuoklę ir pro EGR vožtuvą. Egr vožtuvas duoda pastovų kiekį, t.y. tieiog paskaičiuota, kad jis atsidaręs praleidžia tam tikrą kiekį, atitinkamai tokiu kiekiu mažiau praeina pro matuoklę, kompas kalkuliuoja viską. Kai EGR uždarytas, atitinkamai daugiau praeina pro matuoklę. Problemos paprastai ir kyla, kai kompas duoda signalą EGR atsidaryt, o pro oro srauto matuoklę vistiek praeina tas pats oro kiekis, pradedama interpretuot, kad arba EGR neveikia, arba matuoklė. Nieko stebuklingo ten kaip ir nėra, tereikia žinoti kokie oro kiekiai turi praeit pro matuoklę prie tam tikrų apsukų ir viskas.

Tai kolega tavo nuomone uzglusinti yra nelabai gerai ?

idomu pasidare,,,,kokie tavo auto oro srauto matuokles parodimai,kiek proc rodo ant tusciu apsuku :pug:
  • 0

#14 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • posts 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Posted 2010 September 11 - 14:16

Nu ka issiardes si savaitgali buvau visa oro padavimo isiurbimo sistema taipogi nusiemes ir EGR kuris pasirodo pas mane veikiantis :rolleyes: taigi radau sistemoj pora skyliu jas uztaisiau plius atjungiau EGR ir trauka zymiai pagerejo :good:
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#15 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2010 September 11 - 14:49

Nu ka issiardes si savaitgali buvau visa oro padavimo isiurbimo sistema taipogi nusiemes ir EGR kuris pasirodo pas mane veikiantis :rolleyes: taigi radau sistemoj pora skyliu jas uztaisiau plius atjungiau EGR ir trauka zymiai pagerejo :good:

keista ,kaip nemeta defektyve,man is kart meta defektyve,uzglusinus :ax:
  • 0

#16 melrag

melrag
  • Senbuviai
  • posts 30
  • Automobilis:peugeot 807 2.0hdi exkliusiv

Posted 2010 September 12 - 22:10

man presh 3 menesius EGR voztuvas prota knisdavo, klaidu konpas ne mete, 2 kartus diagnostikoi buvau ir nieko narado, kol pats puse masinos ne perrinkau...atjungiau vakumine slangute einanti i egr po vakuminio voztovo ir viskas ciki... iki siol vazineju ... :good:
  • 0

#17 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Posted 2011 March 30 - 15:21

man presh 3 menesius EGR voztuvas prota knisdavo, klaidu konpas ne mete, 2 kartus diagnostikoi buvau ir nieko narado, kol pats puse masinos ne perrinkau...atjungiau vakumine slangute einanti i egr po vakuminio voztovo ir viskas ciki... iki siol vazineju ... :good:

O kas darosi atjungus ta slangute? Ar gali kas atsitikti varikliui? as buvau atjunges lig ir geriau traukia, toligiai iki 4k/rpm, su ijungta slangute nuo 3.2k rpm iki 4K nera traukos. :dntknw:
  • 0

#18 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • posts 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Posted 2011 March 30 - 16:09

O kas darosi atjungus ta slangute? Ar gali kas atsitikti varikliui? as buvau atjunges lig ir geriau traukia, toligiai iki 4k/rpm, su ijungta slangute nuo 3.2k rpm iki 4K nera traukos. :dntknw:

Kai pirkau masina, tai jau ji pas mane is uzusienio grizo su atjungta slangute. Pabandem prijungti atgal, tai netrauke ir kuro rijo pusantro karto daugiau, todel atjungem ir vel - matyt EGR uzsikises :blink:

Man irgi dilema, ar bandyt list prie jo ir bandyt valyt ar keist nauju, ar geriau nekist nagu? Masina klaidu nemeto, vaziuoja kuo puikiausiai.
  • 0

#19 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Posted 2011 March 30 - 16:21

Posted Image



:dntknw:

Edited by Shamas, 2011 March 30 - 16:21.

  • 0

#20 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • posts 1,398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td &quot;97

Posted 2011 March 30 - 16:39

pas tave to voztuvelio isvis nera kiek matau
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users