Jump to content


Photo

Vaziuojant spustelejus, uzdusta


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2010 September 10 - 15:56

Tai va., kaip jau buvau minejes, man ja nusipirkus, 5pav, paspaudus 130 staiga imdavo ir uzdusdavo., jei nuspaustum ta akimirka sankaba iskart uzgestum ir jei sustotujus, gaudavau pumpuot saliarka valanda laiko..taciau as nespausdavau tos sankabos, o su pavara dar riededavau ir is tos inercijos ji saliarka siaip ne taip pati parsitraukdavo ir juodais dumais pildamasi uzsikurdavo. Siandien jau nesekmingai buvo :angry: dusau, dusau, ir nudusau pakeliui gryzdamas namo is darbo..... atsidarau kapota, o saliarkos pompike visa i vidu susitraukusi... :wacko: issciulpe visa gyvasti kiek pajege partraukt saliarka.. dar kaip tycia neturejau jokio yrankio nei atsuktuvo nieko. skambinau uosviui parveze mane namo, pasiemiau atsuktuva, reples, sekau i zmonos Mone ir islekiau prie saviskio Piezo., pradzioi maniau kad pats filtras uzsikiso ar pati pompike, nusukau pareinama slangute , o ji visiskai sausa... per burna bandau is bako partraukt saliarka, ne per kur, siaip ne taip raudonuodamas partaukiau.., uzmoviau tiesiai nuo bako slangute ant siurblio ir siaip ne taip uzkuriau, minute laiko ant gazo laikiau kol prasidirbo, pyles dumais, o paskiau jau pramuso atsigavo.. palindus po masina pamaciau kad pareinamoji slangute suplakta .., matyt pries tai buves savininkas buvo kur pakibes su masina ar dugnais per kazka persliauzes, nes slangutes viena atkarpa koks 5cm suspausta :doh: tai kogero per ta vieta man ir kemsasi :hmm: .. NORECIAU PATARIMO, kaip ta vieta pataisyti.., ar nukirpti ta vieta ir sujungti chamutais su gumine slangele? ar nebus blogai, netrauks oro? kaip darytumete jus? su tuo dar nesusiduriau, to dar netvarkiau. esu vienoj masinoj mates, buvo sudurimas gumine slangute. dekoju uz busimus atsakymus, komentarus, patarimus. ;]
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#2 Padrele

Padrele
  • Senbuviai
  • posts 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Posted 2010 September 10 - 16:30

Dedi gumine su chamutais ir jokiu problemu,bet pirmiausia issiimi galine sedyne ir lendi i bako plude ir valai sieteli bei visa baka ir :lyzht: Sekmes
  • 0

#3 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • posts 1,985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Posted 2010 September 10 - 16:33

NORECIAU PATARIMO, kaip ta vieta pataisyti.., ar nukirpti ta vieta ir sujungti chamutais su gumine slangele? ar nebus blogai, netrauks oro?
kaip darytumete jus? su tuo dar nesusiduriau, to dar netvarkiau. esu vienoj masinoj mates, buvo sudurimas gumine slangute.
dekoju uz busimus atsakymus, komentarus, patarimus. ;]

nupjauk vamzdelius ir sujung tvirtesne slangute(geriau butu auksto spaudimo)ir pora hamutu(as saviskei keturis camutus uzdejau).ant Coswortho taip sulipdes buvau.laike puikiai.
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#4 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • posts 1,935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Posted 2010 September 10 - 16:44

nukirpti ta vieta ir sujungti chamutais su gumine slangele?

Pats paklausei ir pats atsakei, jei gerai sujungsi - blogai nebus, Tik, kaip Kenis minejo, imk slegine zarnele, nes ji turi "korda" ir yra kurkas "kietesne" uz paprasta zarna.
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#5 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2010 September 10 - 16:59

O gumine zarnele kad ir ta auksto spaudimo neprades tirpti nuo saliarkos? turiu pamastymu, reikes is pradziu pabandyt atspaust su replem dabartine sustumta zarnele :D kazi kaip gausis... apie bake esanti sieteli ir as taip galvojau kad issilupt reiketu ir prasivalyti., ateis ziema pasals ir bus bedu kitaip :wacko: , noreciau iskart susitvarkyt kaip reikiant, nes vazinet ilgai dar zadu su ja ..
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#6 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • posts 1,985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Posted 2010 September 10 - 18:28

O gumine zarnele kad ir ta auksto spaudimo neprades tirpti nuo saliarkos?

o tai abratkes is ko pagamintos???
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#7 Padrele

Padrele
  • Senbuviai
  • posts 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Posted 2010 September 10 - 19:37

Imi paprasciausia kuro zarnele pagal diametra ir vualia.
  • 0

#8 zinantis

zinantis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 257
  • Automobilis:pezo 307 hdi

Posted 2010 September 10 - 20:46

Tai va., kaip jau buvau minejes, man ja nusipirkus, 5pav, paspaudus 130 staiga imdavo ir uzdusdavo., jei nuspaustum ta akimirka sankaba iskart uzgestum ir jei sustotujus, gaudavau pumpuot saliarka valanda laiko..taciau as nespausdavau tos sankabos, o su pavara dar riededavau ir is tos inercijos ji saliarka siaip ne taip pati parsitraukdavo ir juodais dumais pildamasi uzsikurdavo. Siandien jau nesekmingai buvo :angry: dusau, dusau, ir nudusau pakeliui gryzdamas namo is darbo..... atsidarau kapota, o saliarkos pompike visa i vidu susitraukusi... :wacko: issciulpe visa gyvasti kiek pajege partraukt saliarka.. dar kaip tycia neturejau jokio yrankio nei atsuktuvo nieko. skambinau uosviui parveze mane namo, pasiemiau atsuktuva, reples, sekau i zmonos Mone ir islekiau prie saviskio Piezo.,
pradzioi maniau kad pats filtras uzsikiso ar pati pompike, nusukau pareinama slangute , o ji visiskai sausa... per burna bandau is bako partraukt saliarka, ne per kur, siaip ne taip raudonuodamas partaukiau.., uzmoviau tiesiai nuo bako slangute ant siurblio ir siaip ne taip uzkuriau, minute laiko ant gazo laikiau kol prasidirbo, pyles dumais, o paskiau jau pramuso atsigavo.. palindus po masina pamaciau kad pareinamoji slangute suplakta .., matyt pries tai buves savininkas buvo kur pakibes su masina ar dugnais per kazka persliauzes, nes slangutes viena atkarpa koks 5cm suspausta :doh: tai kogero per ta vieta man ir kemsasi :hmm: ..
NORECIAU PATARIMO, kaip ta vieta pataisyti.., ar nukirpti ta vieta ir sujungti chamutais su gumine slangele? ar nebus blogai, netrauks oro?
kaip darytumete jus? su tuo dar nesusiduriau, to dar netvarkiau. esu vienoj masinoj mates, buvo sudurimas gumine slangute.
dekoju uz busimus atsakymus, komentarus, patarimus. ;]

nanau bake sudo daug issivalik filtrus pasikeisk ir vaziuosi :beer:
  • 0

#9 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • posts 1,935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Posted 2010 September 10 - 21:02

auksto spaudimo neprades tirpti nuo saliarkos? turiu pamastymu, reikes is pradziu pabandyt atspaust su replem

Tai pas tave ten speju ne zarnele, o vamzdukas turbu jei po dugnu.
O del zarnos nesuk galvos - imk ir dek.
Galu gale gali i kokius senius uzvaziuot ir autoskyriuje paimt gabaliuka autozarnos, beje, tokiu atrodo ir Statoile buna, ar buvo - nzn db senokai nesilankiau.
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#10 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2010 September 11 - 10:33

tai kogero, kad taip ir reiks daryt. eina paprastas vamzdukas, o sujungima is slangutes padarysiu :pug:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#11 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2010 September 11 - 14:16

Tai va., kaip jau buvau minejes, man ja nusipirkus, 5pav, paspaudus 130 staiga imdavo ir uzdusdavo., jei nuspaustum ta akimirka sankaba iskart uzgestum ir jei sustotujus, gaudavau pumpuot saliarka valanda laiko..taciau as nespausdavau tos sankabos, o su pavara dar riededavau ir is tos inercijos ji saliarka siaip ne taip pati parsitraukdavo ir juodais dumais pildamasi uzsikurdavo. Siandien jau nesekmingai buvo  :angry: dusau, dusau, ir nudusau pakeliui gryzdamas namo is darbo..... atsidarau kapota, o saliarkos pompike visa i vidu susitraukusi...  :wacko: issciulpe visa gyvasti kiek pajege partraukt saliarka.. dar kaip tycia neturejau jokio yrankio nei atsuktuvo nieko. skambinau uosviui parveze mane namo, pasiemiau atsuktuva, reples, sekau i zmonos Mone ir islekiau prie saviskio Piezo.,
pradzioi maniau kad pats filtras uzsikiso ar pati pompike, nusukau pareinama slangute , o ji visiskai sausa... per burna bandau is bako partraukt saliarka, ne per kur, siaip ne taip raudonuodamas partaukiau.., uzmoviau tiesiai nuo bako slangute ant siurblio ir siaip  ne taip uzkuriau, minute laiko ant gazo laikiau kol prasidirbo, pyles dumais, o paskiau jau pramuso atsigavo.. palindus po masina pamaciau kad pareinamoji slangute suplakta .., matyt pries tai buves savininkas buvo kur pakibes su masina ar dugnais per kazka persliauzes, nes slangutes viena atkarpa koks 5cm suspausta  :doh:  tai kogero per ta vieta man ir kemsasi  :hmm: ..
NORECIAU PATARIMO, kaip ta vieta pataisyti.., ar nukirpti ta vieta ir sujungti chamutais su gumine slangele? ar nebus blogai, netrauks oro?
kaip darytumete jus? su tuo dar nesusiduriau, to dar netvarkiau. esu vienoj masinoj mates, buvo sudurimas gumine slangute.
dekoju uz busimus atsakymus, komentarus, patarimus.  ;]

nanau bake sudo daug issivalik filtrus pasikeisk ir vaziuosi :beer:

o jus tamsta visiskai teisus... zarnele nera taip uzspausta, kad nepraeitu kuras.. atsijungiau visus galus, issiemiau kuro bako plude su filtriuku. o vaizdas tai siaubingas... net tam vamzdelyje is bako iki filtro priejes purvu, net pats voztuviukas kur neleidzia nubekti kurui uzsikimses buvo., issiardziau ir ta pati praploviau... praploviau ir pludes filtriuka esanti bake. prakimsau viska kiek galejau. ir sedau prabandyt., viskas jokio dusimo, nieko, paspaudziau pabandymui iki 160kmh jokio dusimo nieko nebeliko. dabar kita savaite pasikeisiu filtrus ir palauksiu kol bus biski tustesnis bakas., dabar dar neploviau, nes nezinojau kaip saliarka isleisti...
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users