Peršokti prie turinio


Kaip pasikraunam adrenalino?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

Apklausa: Kaip pasikraunam adrenalino? (37 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kaip pasikraunam adrenalino?

  1. Extreem vairavimas (13 balsai(-ų) [39.39%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 39.39%

  2. Parašiutizmas (1 balsai(-ų) [3.03%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.03%

  3. Dažasvydis (1 balsai(-ų) [3.03%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.03%

  4. Bungy-Jumping'as (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.00%

  5. Kaime sprogdinu II-o Pasaulinio sviedinius (3 balsai(-ų) [9.09%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 9.09%

  6. Uošviai (1 balsai(-ų) [3.03%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.03%

  7. Rusiška ruletė (2 balsai(-ų) [6.06%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 6.06%

  8. Kita (5 balsai(-ų) [15.15%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 15.15%

  9. Esu ramus žmogus (7 balsai(-ų) [21.21%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 21.21%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#1 Svečias_Henris_*

Svečias_Henris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 07 - 22:21

Sveiki, gal atsirastu norinciu sestadieni praleisti akis ismeigus dangun gerintis parasiutininkais beigi po 3val. mokslu kartu sokt su parasiutu? Esu keleta kartu sokes ir balandzio 17d. busiu Pociunuose idant vel pajusciau svaigu adrenalino antpludi. Butu galima susiorganizuoti bureliui is klubo.. as dar paklausiu del nuolaidu grupei ir po balandzio 17d. sekmingo suolio :D papasakosiu..jei niekas nepasikeite, tai pirmas suolis- 100Lt. ir pirma karta reikia isklausyti ~3val. praktine paskaita. Veliau sulig kiekvienu suoliu atpinga po 10Lt. ir taip iki 40Lt. Anksciau jei susidaro 10 grupele, arba jei kartu soka jau ne pirma karta sokantis, nuo kainos galima atmesi 10Lt. Jei kas sumastytumet ir atvarytumet ta sestadieni- tai rastumet ten mane ir mano puga..o jei ka, tai veliau galetume labai smagiai susiorganizuot... nerealus jausmas!!! Ir ypac skaniai :beer: po viskam geriasi!....
  • 0

#2 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 balandžio 07 - 22:44

Va as tai ramaus budo zmogus... Ir savaitgali siulau ne parasiutais sokti, o kiausinius paridenti... Nors sako retkarciais parasiutu isokus kiausinius uz keliu metru paridentus randa :D
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#3 Svečias_foxboundas_*

Svečias_foxboundas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 07 - 23:00

Velnias, ir kodel as taip toli gyvenu...??? <_<
  • 0

#4 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2004 balandžio 08 - 01:28

Bijau aukščio :wacko: ir šiaip esu ramaus būdo žmogus -_-
  • 0
205

#5 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 balandžio 08 - 01:54

O koks parshiutas, kad net iki 40Lt atpinga? Ar tik ne kupolas? :blink: To tai bijau kaip velnias kryzhiaus, o su sparnu, gal dar ir surizikuotchiau.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#6 Svečias_Henris_*

Svečias_Henris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 08 - 09:33

joo...parasiutas kupolas..valdomas trimis kryptimis- kaire,desine,zemyn ;] sokama is 800m aukscio.. i toli tie metrai atrodo visai nedaug, bet is virsaus gan normaliai..juolab labai grazus vaizdai ten- Nemunas vingi daro... na ir siaip, sakau, pasikrauni zmogus dar kelioms dienoms!
  • 0

#7 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 balandžio 08 - 09:38

Šokinėju šiaip parašiutais, ir Pociūnų chebrą gerai pažįstu... bet daba nuogas basas sėdžiu, tai gal kada vėliau... :) O kaina tai skaičiuojama ten teip - už pirmašuolio galvą gauni 10lt... :lol: Suprask jei atsivedi naujoką, tai tau 10lt šuolis pigiau... Pvz jei būna 5 naujokai, tai po šuolio gali tuos 50lt kartu :beer: ...
  • 0

#8 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2004 balandžio 08 - 13:01

O as megstu bombas. Tiksliau megau kol susiprogdinau :D ir kaimynus i traumatologini bei mikrochirurgijos centrus paguldziau :). Po to laiko megstu po kalnus laipiot, na ir su parasiutu butu neprosal kada, tik reik svorio numest, nes kojas sulauzysiu :lol:
  • 0
chūinja

#9 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 balandžio 08 - 13:45

joo...parasiutas kupolas..valdomas trimis kryptimis- kaire,desine,zemyn ;] sokama is 800m aukscio.. i toli tie metrai atrodo visai nedaug, bet is virsaus gan normaliai..juolab labai grazus vaizdai ten- Nemunas vingi daro... na ir siaip, sakau, pasikrauni zmogus dar kelioms dienoms!

Kiek ten ta kupola pavaldysi? Skrendi kur vejas nesha ir nukrenti po minutes ant zhemes. Efektas kaip ish 2-3 aukshto ishsokus. Smugis i zheme irgi toks pat. :lol:
Sparnas kitas reikalas. Kiek jis kainuoja?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#10 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 balandžio 08 - 13:58

Kiek ten ta kupola pavaldysi? Skrendi kur vejas nesha ir nukrenti po minutes ant zhemes. Efektas kaip ish 2-3 aukshto ishsokus. Smugis i zheme irgi toks pat. :lol:
Sparnas kitas reikalas. Kiek jis kainuoja?

Pociūnuose tau su sparnu niex neleis šokt - pas juos griežtai - vat atlixi kokius 10 šuolių su kupolu ir jei matys, kad jau orientuojiesi tadu leis ... ;) Nors viskas nuo tavęs priklauso...

O šiaip 160 Lt su sparnu kainuotų...

Dėl kupolo > smūgis kojom nedidesnis nei per apmokymus nuo 1-1,5m aukščio šokinėjant... čia aišq jei teisingai prieš vėją leidiesi su teisingai palenktom kojom...
  • 0

#11 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 balandžio 08 - 14:01

Kiek ten ta kupola pavaldysi? Skrendi kur vejas nesha ir nukrenti po minutes ant zhemes. Efektas kaip ish 2-3 aukshto ishsokus. Smugis i zheme irgi toks pat.  :lol:
Sparnas kitas reikalas. Kiek jis kainuoja?

Pociūnuose tau su sparnu niex neleis šokt - pas juos griežtai - vat atlixi kokius 10 šuolių su kupolu ir jei matys, kad jau orientuojiesi tadu leis ... ;) Nors viskas nuo tavęs priklauso...

O šiaip 160 Lt su sparnu kainuotų...

Dėl kupolo > smūgis kojom nedidesnis nei per apmokymus nuo 1-1,5m aukščio šokinėjant... čia aišq jei teisingai prieš vėją leidiesi su teisingai palenktom kojom...

Idomiai? Taigi su sparnu dar lengviau. Bent Kivishkese tai man leido be problemu. Kainavo 140Lt.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#12 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 balandžio 08 - 14:07

Kiek ten ta kupola pavaldysi? Skrendi kur vejas nesha ir nukrenti po minutes ant zhemes. Efektas kaip ish 2-3 aukshto ishsokus. Smugis i zheme irgi toks pat.  :lol:
Sparnas kitas reikalas. Kiek jis kainuoja?

Pociūnuose tau su sparnu niex neleis šokt - pas juos griežtai - vat atlixi kokius 10 šuolių su kupolu ir jei matys, kad jau orientuojiesi tadu leis ... ;) Nors viskas nuo tavęs priklauso...

O šiaip 160 Lt su sparnu kainuotų...

Dėl kupolo > smūgis kojom nedidesnis nei per apmokymus nuo 1-1,5m aukščio šokinėjant... čia aišq jei teisingai prieš vėją leidiesi su teisingai palenktom kojom...

Idomiai? Taigi su sparnu dar lengviau. Bent Kivishkese tai man leido be problemu. Kainavo 140Lt.

Kyviškėse tikiuosi girdėjai kas įvyko... :( Negerai taip aišq kalbėt, bet įvyko tai kas kažkada turėjo įvykt, nes ne viens parašiutistas minėjo, kad baisiai jau ten pro pirštus žiūri... <_<

Tavo atveju kupolas aišq po sparno jau nekas, bet juk galima ir su kupolu viską palaipsniui patirt : paprastas šuolis iš 800, po to paprastas šuolis priesh srauta, paprastas su medūza iš 1000, ... ir t.t. veliau ir sparno laikas ateina - po jo ish 4km...
  • 0

#13 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 balandžio 08 - 14:23

Kyviškėse tikiuosi girdėjai kas įvyko... :( Negerai taip aišq kalbėt, bet įvyko tai kas kažkada turėjo įvykt, nes ne viens parašiutistas minėjo, kad baisiai jau ten pro pirštus žiūri... <_<

Tavo atveju kupolas aišq po sparno jau nekas, bet juk galima ir su kupolu viską palaipsniui patirt : paprastas šuolis iš 800, po to paprastas šuolis priesh srauta, paprastas su medūza iš 1000, ... ir t.t. veliau ir sparno laikas ateina - po jo ish 4km...

Jo girdejau. :(
Kad ten balaganas man irgi i akis krito, na bet chebra linksma.
O shiaip perdaug nesusizhavejau parashiutizmu.
Va dave lektuveliu paskraidyti, tai buvo 3.14zdiec. Buvau jau uzhsisvaiges ir piloto licenzija gauti, ir lektuvui taupyti. :lol: Po shiai dienai reikia berniukui shturvalo. :lol:
Kaifas unreal, bet kolkas, deja, ne mano kyshenei. :(
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#14 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 balandžio 08 - 14:30

Aplamai visi "oro" sportai bais kainuoja... :unsure: Ech... -_- O idėja susiorganizuot šuoliui - tikrai gera ;) reiktų ~13 klubiečių surinkt (panašiai į kūkūrūznyką telpa) - kad visiem kartu žemelę pasiekt... :rolleyes: tik gal kai šiltesni orai ateis ... :blush:
  • 0

#15 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 balandžio 08 - 16:20

Sveiki,
gal atsirastu norinciu sestadieni praleisti akis ismeigus dangun gerintis parasiutininkais beigi po 3val. mokslu kartu sokt su parasiutu?

Dar pagyvent noriu :lol: beje man kazkaip baisiai si sporto saka atrodo :huh: neisdrisciau turbut issokti is lektuvo :wacko:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#16 Svečias_Henris_*

Svečias_Henris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 08 - 23:14


Kyviškėse tikiuosi girdėjai kas įvyko...  :(  Negerai taip aišq kalbėt, bet įvyko tai kas kažkada turėjo įvykt, nes ne viens parašiutistas minėjo, kad baisiai jau ten pro pirštus žiūri...  <_<

Tavo atveju kupolas aišq po sparno jau nekas, bet juk galima ir su kupolu viską palaipsniui patirt : paprastas šuolis iš 800, po to paprastas šuolis priesh srauta, paprastas su medūza iš 1000, ... ir t.t. veliau ir sparno laikas ateina - po jo ish 4km...

Jo girdejau. :(
Kad ten balaganas man irgi i akis krito, na bet chebra linksma.
O shiaip perdaug nesusizhavejau parashiutizmu.
Va dave lektuveliu paskraidyti, tai buvo 3.14zdiec. Buvau jau uzhsisvaiges ir piloto licenzija gauti, ir lektuvui taupyti. :lol: Po shiai dienai reikia berniukui shturvalo. :lol:
Kaifas unreal, bet kolkas, deja, ne mano kyshenei. :(

jooo...lektuveliu tai tik isivaizduoti galiu, kad nerealus kaifas...bandziau ir as dometis licenzijom..tai jo#$%t kainos..ir dar ribotas laikas per kuri tu viska turi iseiti, beigi ilgai neskraidant ta licenzija atnaujint reikia...eeechhh...gal kada uzdirbsim visi daugiau ar atpigs.. -_- ...
siaip pigiau nei parasiutizmas yra dazasvydis...ten irgi kaifas ir nerealiai adrenalino..ypac kai lieki vienas prie puse kitos komandos- sukala kaip obuoli, o po to grizes kai kam nors parodai melynes, tai tie kas mato buna linke verciau su parasiutu sokt :D ..va jei atsirastu pasisaudyt megeju burelis, galetume ne tik tarpu saves surengt "zudynes", bet ir "iszudyt" Citrinu ar koki kita kluba :) kai (jei )susirinks komanda bent 10zmoniu, galesim mesti pirstine kitam klubui... tada ir pasklistu kalbos apie nepalauziama Peugeot kluba!!!!!! :beer:
  • 0

#17 Svečias_foxboundas_*

Svečias_foxboundas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 08 - 23:35

Nu ka galiu pasakyti... ^_^ As ruosiuosi studijuoti aviacija :P , tik dar tixlaii nezinau kokia krypti: elektronika ar pilotavima... Lektuvai man pirmoji meile :wub: (po to peugeot :D ) Apie lektuvus tai tiesa, kad brangiai kainuoja licenzijos ir pns, bet kodel nieks neuzsimena apie sklandytuvus... Tai dar geriau uz lektuvus... jokio pasalinio garso tik tu vejas ir erdve... Kaifas :D ... Del parasiutu tai gera ideja :beer: ... But gerai atlekt ir pabandyt... Tik istikruju reiketu silteniu oru palaukti... Su mielu noru prisijungsiu jei nereikes laikyti kokios iskaitos ar egzu <_<
  • 0

#18 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 09 - 13:22

Šiaip tai keista, kad iš tokio kiekio klubiečių BEVEIK niekas nekultivuoja dviračių motorinių transporto priemonių...
O gal tiesiog niekas nesigiria... B)
  • 0

#19 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2004 balandžio 09 - 15:22

O ka jei parasiutas neissiskleis? :(
  • 0
Nuotrauka

#20 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 balandžio 09 - 15:28

O ka jei parasiutas neissiskleis? :(

Tada konstatuosim, kad shytas sportas ne tau. :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0