Peršokti prie turinio


P406 starterio nuėmimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 lapkričio 07 - 22:50

Sveiki, Prabėgęs per paieškas, taip ir nesusiradau info apie tai, kaip patogiausia išimt starterį iš šios auto. Yra bėda su starteriu, tai reik trauti jį lauk. Pasižiūrėjau, kad jis stovi tiesiai po kolektoriumi ir iš viršaus sunkiai matomas. Pažiūrėjus iš apačios, kaip ir prieitum, bet ar pavyks man jį per ten ištraukti ir prieiti atsukt, nes plyšys nėra jau toks platus? Gal visgi patogesnis kelias jį imti per viršų, nusiimant kolektorių, oro filtro dežę ir t.t.? Pasidalinkit info, kokia eiga imt starterį, kas tai darėt tokiai mašinai, žinosiu ar užteks man garažo be duobės ar visgi reiks ieškoti duobės ir traukt jį per apačią. Dėkui iš anksto :)
  • 0

#2 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 lapkričio 08 - 07:54

zinau tik tiek,kad man uz jo isemima ir idejima paeme 80lt plius dar remontas 80 irgi. priejimas bjaurus ten
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#3 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 lapkričio 08 - 07:56

zinau tik tiek,kad man uz jo isemima ir idejima paeme 80lt plius dar remontas 80 irgi. priejimas bjaurus ten
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#4 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 lapkričio 08 - 12:41

Tai pagal nuėmimo darbų kainą panašu, kad starterį visgi per viršų traukia. Gal dar kas ką nors žinot šia tema?
  • 0

#5 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 lapkričio 08 - 19:42

kazko manau kad per apacia
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#6 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 lapkričio 08 - 20:14

kazko manau kad per apacia

Bet žiūrint per apačią, jis niekaip netilps išsitraukt. Kažkaip panašiausiai atrodo nusiemus oro filtro dėžė ir atjungus abi aušinimo šlangas nuo variklio, priėjimas būtų kaip ant delno. Kažkaip keista, negi niekas netraukė pats? Nu nebus atsakymų, išgalvosiu kažką, tik nesinori labai sugaišt laiko bereikalingiems darbams :) Ryt vakare imsiu jau kaip išmanydamas, bet iki tol gal kas mestels kokia protingą mintį :)
  • 0

#7 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2010 lapkričio 09 - 07:52

nu nzn.tik mates kad labai indeniskai buwo imta.batsiuwiai bln
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#8 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 lapkričio 10 - 09:15

Nu jei visgi kam įdomu, starterį išsiėmiau :clap: . Darbo pirmą kart dariusiam ~2 val. Taigi pradžiai nusiėmiau oro filtro dėžę ir tada gaunasi labai lengvas priėjimas prie starterio varžtų. Laiko 3 varžtai, vienas iš jų minusui. Tas minusinis atsisuka paprastu raktų, kiti du su šešiakampiu. Kai starteris liko laisvas, mėginau per apačią ištraukt. Šansų jokių, nelenda niekaip. Tada nusileidau antifriza ir atjungiau abi šlangas nuo variklio bloko. Taip lengvai buvo galima įkišt rankas bei atsukt pliuso bei spynelės laidą. Ir pro viršuje atsiradusią skylę (nuėmus šlangas) starteris labai nesunkiai išsiėmė. Šiaip jei iškart darant viską tokia eiga, nebandat, neiškant kitų kelių, manau ir per 1 val susisukt galima. Kiek pasiklausiau kitų nuomonių, jei nenuimant šlangų, reiktų leist žemyn balkį. Bet tai man pasirodė žymiai sudėtingiau :) Tai tiek, gal kam pravers, kaip nusiima starteris
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0