Peršokti prie turinio


307 (2002) 2.0 hdi siemens purkstukai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 19

#1 Svečias_Biilekaz_*

Svečias_Biilekaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 11 - 12:21

Sveiki, pasidalinkit patirtim apie sio gamintojo purkstukus, remontuojami - neremontuojami... kur ir kiek (lt) .. naujo - deveto kaina (lt)
  • 0

#2 zinantis

zinantis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 257
  • Automobilis:pezo 307 hdi

Parašyta 2010 gruodžio 11 - 18:54

Sveiki,

pasidalinkit patirtim apie sio gamintojo purkstukus, remontuojami - neremontuojami... kur ir kiek (lt) ..

naujo - deveto kaina (lt)

o ka cia dalintis nueik i srota ir nupirksi na uz kiek susitarsi aisku bet kad pigus tai nebus :hmm: neparasai kas tau iviko tiems purkstukams ka itari
  • 0

#3 zinantis

zinantis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 257
  • Automobilis:pezo 307 hdi

Parašyta 2010 gruodžio 11 - 18:59

Sveiki,

pasidalinkit patirtim apie sio gamintojo purkstukus, remontuojami - neremontuojami... kur ir kiek (lt) ..

naujo - deveto kaina (lt)

siemens sistema nekokia tai siurblei lenkiasi ir aplamai hujova :hmm: :hmm:
  • 0

#4 Svečias_Biilekaz_*

Svečias_Biilekaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 11 - 21:01

problema - sunkei kuriasi atvesus (is po nakties). Meta melyna duma kuriantis, taip pat melyna duma meta ir silta jei ilgiau palaikai uzkeltas apsukas iki 2k. po keliu diagnostiku nuspresta keisti kurio slegio davikli esanti ant vadinamos liaudyje "liniuotes", kompas rode neistrinama klaida ir tas gali itakoti cilindru darba. Kadangi nevienodas cilindru darbas, 1 su 2 cilindru darbas apie 90-100%, 3 ir 4 parodymai 107% ir 125%. pakeitus davikli situacija tapati, cilindru darbas nepasikeite. Sekantis rekomenduojami veiksmai - tikrinti kompresija, kompresija patikrinta visuose cilindruose vienoda. Purkstukai tikrinti buvo pries 3 men. sake ir geri, bet gerumas turbut tame kad purskia o kiek ir kaip nemanau kad buvo tikrinta :) taigi planuoju pasikeisti 3 ir 4 purkstukus. nes apie remontavima ju geru atsiliepimu ar kokiu rekomendaciju nerandu.
  • 0

#5 liudelis

liudelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 61
  • Automobilis:peugeot 307sw

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 12:54

Seip pas spakena nuvaryk simens purkstukai ir per kompa reguliojasi , bent jis man taip sake :wh:
  • 0

#6 Svečias_Biilekaz_*

Svečias_Biilekaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 16:34

Seip pas spakena nuvaryk simens purkstukai ir per kompa reguliojasi , bent jis man taip sake :wh:

kontaktus jo gal gali duoti ir kuriam mieste,

beje nugirdes buvau kazkada kad nebutina viso purkstuko keisti, galima pasikeisti tik jo antgalius. Galima teisybe ?
  • 0

#7 liudelis

liudelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 61
  • Automobilis:peugeot 307sw

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 19:00

Seip Spakenas jo nikas sitam klube gali rasti jo duomenis .O antgaliai keiciami kai purkstukas jau mizcioja o nepurskia
  • 0

#8 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 20:28

Seip pas spakena nuvaryk simens purkstukai ir per kompa reguliojasi , bent jis man taip sake :wh:

aga,atsuktuvu reguliuojasi kaip korbiuratorius benzinufkes :lol: nemaisyk korekcijos cilindruose nuo "reguliavimo" per kompa..
nie vienas purkstukas nesireguliuoja kompu,buna tik koduojasi purkstukai,cia visai kitas reiklas ir nieko bendro su tai neturi... :wh:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#9 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 20:34

purkstuko keisti, galima pasikeisti tik jo antgalius. Galima teisybe ?

turi pinigu nu keisk tuos antgalius ir ka..!?,o gi pasirodis kad nepadejo nieko :clap: Patikrinus stendu nustatomas tikslus gedimas purkstuko,zinoma,buna isimciu kai pareguliavimas padeda bet tik stendo pagalba tai daroma ;]
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#10 Svečias_Biilekaz_*

Svečias_Biilekaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 21:27

kiek bepaklausi ko remontuoja bosh purkstukus, siemens'u neapsiema, ir tuos pacius bosch'o kalba kad nevisus sutvarko. meginsiu rytoj devetus kitus isidet, bus matyti rezultatas.
  • 0

#11 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2010 gruodžio 13 - 22:09

As buvau naudotus pasikeites tai :good: Antagalio keitimas apie 60lt
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#12 Svečias_Biilekaz_*

Svečias_Biilekaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 16 - 11:20

pasikeiciau purkstukus, kuriasi geriau :)
  • 0

#13 Svečias_Pytaz_*

Svečias_Pytaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 12:52

pasikeiciau purkstukus, kuriasi geriau :)

tai pacius purkstukus keiteis ar kaip rasei tik tuos antgalius? tai tikrai padejo? kiek visa tai kainavo? ;)nes itariu, kad pas mane ta pati beda
  • 0

#14 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 16:59

tai pacius purkstukus keiteis ar kaip rasei tik tuos antgalius? tai tikrai padejo? kiek visa tai kainavo? ;)nes itariu, kad pas mane ta pati beda

na matau kad parase geriau kuriasi,,,bet matyt nevisai gerai :rolleyes:
  • 0

#15 mindasas

mindasas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A8 2006m. 171kW:)

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 17:26

Bus per salcius vel tas pats
  • 0
Žemės ūkio technika- www.agrosistemos.lt

#16

  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 12 - 09:41

Kazkada turejau ir as toki automobili tai pakeiciau visus 4 naujus purkstukus(nesigilinant i kitas (ne)pigias smulkmenas) naujo kaina tada buvo apie 1100 lt. nors blogi buvo tik 2 bet nuvaziaves apie 1000 km.supratau kad tai ne mano automobilis 2 nujemiau ir superdyzelauto307peza pardaviau o du apynaujus purkstukus turiu kaip atsiminima(labai brangu atsiminima apie siuos automobilius) taigi jei kas pageidaus galiu tuos 2 atsiminimus ir parduoti aisku ne uz 50 litu kaip daug kas isivaizduoja :ph34r:
  • 0

#17 pauliusiskauno

pauliusiskauno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2011 gruodžio 09 - 11:25

sveiki, gal kas galetumet padeti, peugeot 307 2002 m 79kw dyzelis, netrauke visai masina, turbina neisijungdavo, pakeite turbinos vakumini solenoida, pradejo traukti kaip bitute, bet kol saltas variklis vel tas pats, i kalna kaip su traktorium 50 max, po to isila ir vel viskas gerai. Ar cia gali buti kazkas su solenoidu blogai?bet kiek zinau jis arba veikia arba neveikia, negali siltas sudaryti vakuma, o saltas ne. Gal cia purkstukai? Kur reiktu kreiptis?aciu
  • 0

#18 SGV 2.0 TD

SGV 2.0 TD
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 9
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Suzuki Grand Vitara 2.0 TD RHW 2004m.

Parašyta 2011 gruodžio 09 - 16:58

Kaip atpazinti kokie pas mano RHW 2004m. purkstukai /Bosh ar Siemens/? Aciu.
  • 0

#19 spekulentas

spekulentas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 220
  • Automobilis:keli << ir s2k

Parašyta 2011 gruodžio 09 - 18:09

Kaip atpazinti kokie pas mano RHW 2004m. purkstukai /Bosh ar Siemens/? Aciu.

rhw buna tik bosh, jei nori pirkt - skambink
  • 0
Parduodami PSA dalimis:
ardomi automobiliai
Kaunas 8677 544 penki 0

#20 Svečias_aricardas_*

Svečias_aricardas_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 10 - 19:32

sveiki, gal kas galetumet padeti, peugeot 307 2002 m 79kw dyzelis, netrauke visai masina, turbina neisijungdavo, pakeite turbinos vakumini solenoida, pradejo traukti kaip bitute, bet kol saltas variklis vel tas pats, i kalna kaip su traktorium 50 max, po to isila ir vel viskas gerai. Ar cia gali buti kazkas su solenoidu blogai?bet kiek zinau jis arba veikia arba neveikia, negali siltas sudaryti vakuma, o saltas ne. Gal cia purkstukai? Kur reiktu kreiptis?aciu

reiktu kontrolini vaziavima daryti prilek paziuresiu kol dar esu lietuvoje
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0