Peršokti prie turinio


sokineja apsukos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 Svečias_Donciawas_*

Svečias_Donciawas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 09:19

Sweiki, pas mane Peugeot 406, 1996m, 1,8 benzas-dujos, norejau paklausti, gal kam yra panasiai buve su apsukomis. zodziu ant vietos dirbant masinai ar benzu ar dujom nesvarbu apsukos tolygios-nesokineja, taciau vaziuojant (pasylus varikliui), imetus laisva begi pradeda stipriai sokineti, mazdaug nuo 1200-1800rpm, bet ne visada, kita syki tiesiog apie 1300-1400 pasilaiko ir nukrenta. O tarkim kai pulsuoja apsukos, as sustoju ir tada apsukos nusistovi iki 8-900rpm... kas cia gali buti, daviklis kazkuris?

Šį pranešimą redagavo Donciawas: 2010 gruodžio 22 - 09:53

  • 0

#2 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 09:49

Gal laisvos eigos varikliuko skylė užsinešus arba jis pats nelabai vaikšto?
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#3 Svečias_Donciawas_*

Svečias_Donciawas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 09:52

t.y. 8-900rpm :) cia prie gazo machanizmo randasi laisvos ejgos voztuvas?as ji buvau praploves, bet vis vien nieko...
  • 0

#4 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 10:06

t.y. 8-900rpm :) cia prie gazo machanizmo randasi laisvos ejgos voztuvas?as ji buvau praploves, bet vis vien nieko...

Visiškai prie pat droselinės sklendės: virš jos yra kokio 1 cm diametro skylė, kurioje slankioja to varikliuko ašis. Diagnostika gali patikrint ar tas varikliukas veikiantis. Mano buvo užstrigęs vienoje vietoje. Mašina važiavo, ant laisvų neužgesdavo, bet variklio darbas nebūdavo tolygus.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#5 Svečias_Donciawas_*

Svečias_Donciawas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 10:25

vaziuot ir pas mane vaziuoja neblogai, bet tos apsukos tai jau nervina stipriai, sian taip uzpjoviau, kad net tasolas ir kazkur pasirode
  • 0

#6 Svečias_strikaz_*

Svečias_strikaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 17:20

t.y. 8-900rpm :) cia prie gazo machanizmo randasi laisvos ejgos voztuvas?as ji buvau praploves, bet vis vien nieko...

bandyk oro srauto matuokle atjunkti uzkurtai ir paziurek ar kas pasikeis :) beja dujom ir benzu taip daros ? jeij tik dujom vaziuojant tai siulyciau pabandyt iki meistru nuvaziuot.
  • 0

#7 Svečias_strikaz_*

Svečias_strikaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 22 - 17:21

vaziuot ir pas mane vaziuoja neblogai, bet tos apsukos tai jau nervina stipriai, sian taip uzpjoviau, kad net tasolas ir kazkur pasirode

gali but ir laisvos eigos voztuvas seip reiktu diagnostika padaryti
  • 0

#8 Svečias_Donciawas_*

Svečias_Donciawas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 08:28

kur rasti oro srauto matuokle? bet matai ant vietos stovint dirba lygiai, jokiu pulsavimu, nebent atjungt ir bandyt pravaziuot,sakau gal dar ir liamda lazdavoja... reiks kuria diena i diagnostika nuvaziuot, vis nerandu laiko. o beje gal zinot ka reiskia, kai uzsidega geltona lempute su K raide? pas mane gan daznokai ji tai uzsidega tai uzgesta
  • 0

#9 Svečias_Donciawas_*

Svečias_Donciawas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 08:32

siaip dujom labiau durniuoja apsukos, bet ir benzu buna... dujas buvau nuvares reguliuot, jie ten ir map sensoriu pakeite ir purkstukus reguliavo, na zodziu kaip ir patvarke, po kiek laiko uzejo tie apsuku sokinejimai, tai vel nuvariau, pasijunge jie, sako viskas gerai, visas kreives gerai rodo ir t.t. bet kad pas mane ant vietos ir dirba gerai... vazuojant i laisva begi ijungus pradeda sokinet, bet ne visada...
  • 0

#10 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 09:14

Pas tave oro srauto matuokles nera, yra tik map sensorius, kuris gali grybauti, gali ir tuscios eigos motoriukas grybauti..ir, jei uzsidegineja lempute, nuvaryk automobili, kad bent jau klaidas nuskaitytu, tai bent uzuomina bus kas gali buti, nes is kavos tirsciu burimas tai neduos daug naudos..
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#11 Svečias_Donciawas_*

Svečias_Donciawas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 14:23

tai reiks, tik kad vis neprisiruosiu. o map sensorius tai tik dujom skirtas?bent jau dujininkai taip sake
  • 0

#12 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2010 gruodžio 23 - 15:42

o map sensorius tai tik dujom skirtas?bent jau dujininkai taip sake

Blogai pasakė. MAP (manifold absolute pressure) - kolektoriaus slėgio daviklis. Standartiškai yra.
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0