Peršokti prie turinio


Prapute tarpine P406 1,8 16v 96m


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 Svečias_MASK_rally25_*

Svečias_MASK_rally25_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 02 - 21:26

Sveiki,noreciau patarimu gauti ka daryti man,atsitiko tokia beda kad tarpine ispute po galva,buo atliktas galvos remontas meistrui dedant galva prasisuko vienas bloke varstas,kaip meistras sake supuves sriegis nes bego y ten vanduo gal galit patart ka daryt kito bloko nelabi norisi pirkti zinant kad maniskis buvo geras. laukiu patarimu,aciu :)
  • 0

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2011 sausio 02 - 21:36

...kaip meistras sake supuves sriegis nes bego y ten vanduo ...

... ko tik nepriburiama klientui... :doh:
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 Svečias_MASK_rally25_*

Svečias_MASK_rally25_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 02 - 21:43

nezinau priburia ar nepriburia ryt vaziuosiu pats ir ziuresiu jis man tik per telefona sake kad reik bloko kito :(
  • 0

#4 Svečias_meškiai_*

Svečias_meškiai_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 02 - 21:44

prasuko sriegi ir tiek ,o po to jau makaronai ant ausu,paaiskink man durnam kaip vanduo gali begti i vidu jei ten varztas isuktas plius blokas aliuminis!ir siaip ar pas tave antifrizas ar vanduo sistemoje?
  • 0

#5 Svečias_MASK_rally25_*

Svečias_MASK_rally25_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 02 - 21:48

aisku antifrizas.kaip ir pas visus :pug: :)
  • 0

#6 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2011 sausio 03 - 09:39

Aš pasiūlyčiau tam meistrui galvą pelenais pasibarstyt ir susirinkt makaronus. Nu blemba dar neteko matyt bloke prasuktų varžtų. Jeigu anas gudrus ir sugebėjo prieš sukdamas varžtus pripilt į skyles skysčio, o teisingiau pasakius jo iš ten neišvalė, nes galvą nukėlinėjant gali ten pribėgt, tai tegul dabar pats ir ieško to bloko.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#7 Svečias_meškiai_*

Svečias_meškiai_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 03 - 20:45

nu tarkim kad ir sriegi prasuko ,nu tada per viena matmeni didinti reikia jei varztas pvz. M10 daryt reikia M12,ir viskas ok!bet jei jis bloka pasprogdino o tada tai ja? :hmm:
  • 0

#8 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 sausio 03 - 21:14

Na teko matyti prasuktus sriegius bloke,taciau Renault klijonkeje..Zinoma,jei "sila est uma nina"tai ir pasuks bet koki sriegi,matomai galva ne viena karta buvo kelta(sriegis susitryne)...Siaip varztus butina sutepineti pries uzverziant galva solidolu...
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0