Peršokti prie turinio


propouzalas klubui


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

#1 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 13:05

ce kazkaip vaikiskumo protrukis apeme beklausant reklamos del balandzio 30 d. ijungtu lempu. galvojau, kokias jas reikia uzdegti, kad ryskiau butu :blush: tada sugalvojau, kad galima neapsviestoj vietoj uzdegti masinos lempas. daug lempu. -aaa? realiai tai butu nesunku padaryti vilnoj, kownoj, klaipedoj, panvezej... organizacijos daug nereik: susitikimo koordinates ir laikas. galima tai derinti su bendravimo palaikymu, fotosesija ir siusti zibintasui :blush:
  • 0

#2 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 13:18

Šiaip smagu būtų... Beje su fotosesija za odno ir Žibinto foto konkursą laimėtumėm, klubas savo fotoaparatą įgytų... :rolleyes: :D
  • 0

#3 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2004 balandžio 22 - 13:24

As uz B) Tokia proga ne kasdien gi pasitaiko :)
  • 0

#4 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 13:29

palaikau. ideja jungti visiems vienu metu namu lempas man neimponuoja. bijau, kad kita nakti Lietuva nebutu pati tamsiausia salis Europoj :) o va masineles faras ijungciau.
  • 0

#5 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 balandžio 22 - 13:30

Tai gal padarom siupriza zibintui - apstojam ratu ju pastata ukmerges g. ir graziai ilgom apsvieciam? ;)
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#6 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 13:36

vo, galvojau apie koki kartodroma... bet su zibintu gal irgi juokinga butu... :rolleyes:
  • 0

#7 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 13:39

Būtų neblogai susirast vietą, kur visą tą reikalą galima būtų iš viršaus/iš aukštai nufotografuot...
  • 0

#8 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 balandžio 22 - 13:41

Shaip tai reiktu susirasti koki dydeli griovi, kad lempom i virshu galetumem shviesti. ;)
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#9 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 balandžio 22 - 13:45

Dalyvaujam, butinai :D
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#10 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 balandžio 22 - 13:49

Jee! puiku, tik pas mane su Lietuvos geografija silpna! ^_^
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#11 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 13:53

Europos parkas/centras? Kaip ten su reljefu?
  • 0

#12 cibulis

cibulis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 366
  • Vieta:Vln.
  • Automobilis:Volvo V70 2.4D 2004. Ex. Peugeot 406 2.0 HDi, 1999

Parašyta 2004 balandžio 22 - 14:00

Europos parkas/centras? Kaip ten su reljefu?

Na jei netiks, pritaikysim. P.S. visiems pasiimti po kastuva ar kita zeme rausiancai technika! :lol:
  • 0

#13 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 balandžio 22 - 14:01

Galima Trakuose toj kelių lygių aikštelėj, kur rudenį rinkomės, ten iš aukščiau/žemiau fotkyty galima. Bet vistiek reik kažkokį siužetą nuotraukoms sugalvot, nes kitaip bus nykios :blush:
  • 0

#14 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 14:09

Galima Trakuose toj kelių lygių aikštelėj, kur rudenį rinkomės, ten iš aukščiau/žemiau fotkyty galima.
Bet vistiek reik kažkokį siužetą nuotraukoms sugalvot, nes kitaip bus nykios :blush:

Galim nufotkint, kaip chebra muša mooną, nes ... Na netgi ir nesvarbu kodėl jį muša, vistiek nuotraukoje matysis tik veiksmas, o ne priežastis

Stogas važiuoja. Kas nori mano magistrinį pabaigti rašyti? :blush:
  • 0

#15 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 14:12

kad nebutu nykios, reiktu lengvai apsviestoj vietoj. ce, pvz. zibinto atvejis tinka. kad pasiekti geresni efekta, reiktu neapsviestoj vietoj brandinu dar viena minti: plytines kartodromas - ten yra ir vietinis pasvietimas, ir vieta siaip tamsi. manau, jonusis pasirasytu. gal net ir patriuxmauti apie save proga asirastu... aha - bole - man tris kursinius... :ph34r:
  • 0

#16 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 balandžio 22 - 14:16

Butu gerai lempom shviesti tiesiai i palidova ish kokios tamsios vietos. Paskui galetumem shviesiausioj shali shviesiausia peugeot klubo tashka pazhymeti. :) O gal kas super dydeli ishgaubta veidrodi turit? :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#17 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 14:16

aha - bole - man tris kursinius... :ph34r:

Kuršinius? :lol:
  • 0

#18 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 14:20

kad nebutu nykios, reiktu lengvai apsviestoj vietoj. ce, pvz. zibinto atvejis tinka.

kad pasiekti geresni efekta, reiktu neapsviestoj vietoj

brandinu dar viena minti: plytines kartodromas - ten yra ir vietinis pasvietimas, ir vieta siaip tamsi. manau, jonusis pasirasytu. gal net ir patriuxmauti apie save proga asirastu...

aha - bole - man tris kursinius... :ph34r:

o leistu jis su kibiarais i trasa ? xux cia buvo alio gimdienis, darbovietes tai draginom su kartais (me uzeme grabinga paskutine vieta, bo apsisuko tam virs 90 posukyje ir visi, kas netingejo, padus parode, xex - gorjaciaja finskaja krov ) patiko svarstem ta galimybe,- vat jei su savu kibiru prasinesti
  • 0

#19 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 14:27

gal ir leistu- ce dar tik fantazuoju, bet apie laxtyma kalbos nebutu. manau, kad tik labai labai kontroliuojamas ir santurus judejimas. reik mums apsispresti del galimu vietu. tada galima pasiklausineti del leidimu. daba sugalvojau kelias vietas Vilnoj: Plytines kartodromas Zibinto salonas (acidal sugalvojo :blush: ) Baltupiu aixtynas (tamsu- bet apsvietima galima organizuoti savitarpio pagalba) Traku aixtele (tas pac) siulykite. btw, kiti miesteliai irgi gali susigalvoti vietas. p.s. manes tikrai niekas nesieja su Nsajunga ;]
  • 0

#20 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 balandžio 22 - 14:32

baltupiai gal net geriau - kone centras, dar sako yra vieta kad galima privaziuoti tiesiai uz aerousto pakilimo tako - labai ciekava: lektuviukai tik kyla, mazu kox nukris (sorry man ir moxlai vakar suzinojau kad jau mokausi nuo pirmadienio tai irgi kursiniai itemptame rezime)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0