Peršokti prie turinio


ESP/ASR not function Antipolution fault


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1 Svečias_saulyys_*

Svečias_saulyys_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 09 - 20:46

Tai va iskilo tokia beda vaziuojant greiciau nei 100km/h ismeta klaida ESP/ASR not function ir iskart antipolution fault. Mano galva kaip ir nesusije sitie dalykai. padariau diegnostika tai parode tokias klaidas P1435 P1442 P0235 Kiek domejausi nei viena klaida su ESP/ASR nera susijusi. Gal buvo kam panasiu bedu ir galit ka patart?
  • 0

#2 Svečias_Pezo607_*

Svečias_Pezo607_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 rugsėjo 01 - 13:34

O gal kas zinote, kur yra P0235 klaidos jungtis? ta prasme kur rasti?
  • 0

#3 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 rugsėjo 01 - 13:47

Nuvaryk pas ta kuris turi normalia diagnostika o ne "kombaina", kartais tie kodai ne i tema visiskai.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#4 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 rugsėjo 01 - 16:44

Tai va iskilo tokia beda vaziuojant greiciau nei 100km/h ismeta klaida ESP/ASR not function ir iskart antipolution fault. Mano galva kaip ir nesusije sitie dalykai. padariau diegnostika tai parode tokias klaidas P1435 P1442 P0235 Kiek domejausi nei viena klaida su ESP/ASR nera susijusi. Gal buvo kam panasiu bedu ir galit ka patart?

I kodus net nesiruosiu gilintis(ne tas lygis),bet pagal aprasytas bedas panasu problemu buna su FAP defektais...
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#5 lako

lako
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 247
  • Vieta:KAUNAS
  • Automobilis:peugeot 407

Parašyta 2011 rugsėjo 02 - 07:39

o vairo kampo daviklis negali but?
  • 0

#6 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 rugsėjo 02 - 09:31

o vairo kampo daviklis negali but?

Nuvaziuok visu pirma ten kas turi DIAG 2000, arba koki kinieti klona LEXIA 3, ir pamatysi puikiai kas yra, na bent jau nuo ko mazdaug pradeti. As manyciau jog cia FAP problema, 99%. Jei butu kampo daviklis, tada nesvarbu ar ant 50 vaziuosi ar ant 100, jei butu blogas kampas ir vaziuotum tiesiai matytu nuokrypi ir ismestu ESP klaida, bet ne Antipolution...
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#7 vakaris

vakaris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 231
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:5008 2.0HDI 2010 / 208 1.5HDI 2019

Parašyta 2011 rugsėjo 02 - 09:42

o galbut pas tave diafragma kiaura ir turbo uzpucia perdauk ?
  • 0

#8 marius1976

marius1976
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 16
  • Automobilis:peugeot 407

Parašyta 2011 rugsėjo 02 - 12:40

turiu panašia bėda mano 407 ABS durniuoja taippat pernai ziema man prieš užkuriant matora pypteli rantinio indikatorius (P) užvedus užsidega (ABS) ir iškarto išjungia ESP kiek padirbus matorui užgesinu,palaukiu minute gal mažiau vedu vėl ir viskas atsitaiso bet bevažiuojant vėl išiungdavo (ABS) ir ESP . Priepuoliai dažnėjo ir nebepadejo užgesinimas paaiškėjo kad nusmigo galinio rato ABS daviklis pakeičiau ir bedos baiges iki dabar nes vėl pradėjo išjungti O ABS ir ESP susije manau kad ir ESPsu ASR susije
  • 0

#9 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2011 lapkričio 18 - 19:33

nu va ir mano abs daviklis nusibaige, uzsidega esp ir abs system foulty, norejau paklaut ar daud reikalu ten buvo ta davikli pakeist ir ar reikejo po to prijungt prie kompo vel tipo pririst davikli ?
  • 0

#10 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 lapkričio 20 - 15:10

nu va ir mano abs daviklis nusibaige, uzsidega esp ir abs system foulty, norejau paklaut ar daud reikalu ten buvo ta davikli pakeist ir ar reikejo po to prijungt prie kompo vel tipo pririst davikli ?

kad ismete tokia klaida tai nebutinai kad ABS daviklis baigesi
  • 0

#11 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2011 lapkričio 21 - 01:09

gal tu ir teisus , bet buvau pajunges prie kompo tai rode galini kaires puses abs davikli, as ji issitraukiau apziureti kas ten jam gali buti, po to atgal idejau ir viskas veikia , nemeta klaidos , tai likau nesuprates ko ta klaida mete man, pavazinesiu ir matysiu kas toliau bus.
  • 0

#12 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 lapkričio 21 - 13:00

gal tu ir teisus , bet buvau pajunges prie kompo tai rode galini kaires puses abs davikli, as ji issitraukiau apziureti kas ten jam gali buti, po to atgal idejau ir viskas veikia , nemeta klaidos , tai likau nesuprates ko ta klaida mete man, pavazinesiu ir matysiu kas toliau bus.

tai jai jau buvai pasijunges prie kompo ir rode tai reikejo taip ir parasyti,,o suprasti nieko ten nereikia paprasciausia fiske sujudinai ir atsirado kontaktas ,pasak to pradejo veikti
  • 0

#13 civke

civke
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:uk - kaunas
  • Automobilis:PEUGEOT 407 2.0l HDI 136 AG EXECUTIVE

Parašyta 2011 lapkričio 24 - 21:48

neilgai pasidziaugiau, siandien vel uzsidege abs/ esp foulty. reiks keist ta abs sensoriu, gal kas keites galini kaires puses? kur ten ta fiske jungiasi, maciau kad kazkur uz bako laidas pasislepia ir ar reikia po to prie kompo jungti kai pakeisiu?
  • 0

#14 RB3

RB3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugoet 607

Parašyta 2011 gruodžio 03 - 00:26

Man irgi uzsidege antipolution fault ir esp/asr fault vienu metu, tik niekaip nesuprantu, kaip fapas su stabilumo kontrole susijas. :dntknw:
  • 0

#15 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 gruodžio 03 - 18:46

Man irgi uzsidege antipolution fault ir esp/asr fault vienu metu, tik niekaip nesuprantu, kaip fapas su stabilumo kontrole susijas. :dntknw:

o kas tau sqake kad susiijusi
  • 0

#16 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2011 gruodžio 03 - 19:35

o kas tau sqake kad susiijusi

vat butent kad susije fap bedos su esp ;] ir ne tik fap,jei problemos tarkim del kuro sistemos taip pat antipollution fault+ESP/ASR not functioning! <_<
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#17 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 gruodžio 04 - 00:46

vat butent kad susije fap bedos su esp ;] ir ne tik fap,jei problemos tarkim del kuro sistemos taip pat antipollution fault+ESP/ASR not functioning! <_<

nezinau man mete DEFEKTYVE ir kad kisasi filtras ,,o kitu klaidu nemete,,na gal cia taip tik 607,,nesigincisiu nes nezinau
  • 0

#18 Svečias_Artis1000_*

Svečias_Artis1000_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 sausio 13 - 14:26

neilgai pasidziaugiau, siandien vel uzsidege abs/ esp foulty. reiks keist ta abs sensoriu, gal kas keites galini kaires puses? kur ten ta fiske jungiasi, maciau kad kazkur uz bako laidas pasislepia ir ar reikia po to prie kompo jungti kai pakeisiu?

Ar visos padangos vienodos? Pas mane degdavo ESP lemputė, rodė, kad reikia pakeisti daviklį. Pakeitus daviklį situacija nepasikeitė. Tik kai susidėjau vienodas padangas ant priekio ir galo problemos baigėsi.
  • 0

#19 Kastis607

Kastis607
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 sausio 18 - 20:35

Sveiki, pas mane ir meta tas klaidas ir trauka dingdavo, tai viena diena paemiau ta FAP filtra ir isdauziau, is po to traukos pagerejimas tikrai jautesi, bet va, praejus geram menesiui, uzkurus is po nakties masina, trauka visai dingo ir jau dabar antra savaite taip. Vargas kol ysibegeja iki penktos pavaros ir kuro sanaudos padidejo. Tai gal kas turit kokiu minciu, kas jam gali dabar buti? Ce kalbu apie peugeot 2.2 hdi.
  • 0

#20 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2012 sausio 18 - 20:50

Sveiki, pas mane ir meta tas klaidas ir trauka dingdavo, tai viena diena paemiau ta FAP filtra ir isdauziau, is po to traukos pagerejimas tikrai jautesi, bet va, praejus geram menesiui, uzkurus is po nakties masina, trauka visai dingo ir jau dabar antra savaite taip. Vargas kol ysibegeja iki penktos pavaros ir kuro sanaudos padidejo. Tai gal kas turit kokiu minciu, kas jam gali dabar buti? Ce kalbu apie peugeot 2.2 hdi.

Isdauzei fapa,o programiskai atjunge? :doh:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0