Peršokti prie turinio


Nuotrauka

406 salona šildymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2011 sausio 19 - 14:03

Sveiki. Mano 406-tas be klimato kontrolės. Šildymo sistema prastai pučia orą į kojas. Tikrai daug prasčiau nei kitose mašinose, net tada kai oras nukreiptas tik į kojas. Be to taip ilgai ir nevažiuosi, nes tuoj pradeda rasoti langai. Įdomu kaip kituose 406- tuose, ar čia tik mano mašinos trūkumas, ar tai šio modelio trūkumas?

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2011 sausio 19 - 14:05

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#2 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2011 sausio 19 - 14:04

Pas mane tas pats, cia 406 trukumas.
  • 0

#3 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2011 sausio 19 - 14:07

Tai velnias, tai gana didelis trūkumas. Įdomu kaip 407- tame? Jeigu tas pats gali tekti keisti ateities planus.
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#4 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 sausio 19 - 21:37

o pas mane i priek langa prastai pucia :doh:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#5 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2011 sausio 20 - 10:29

Jeigu visa oro srauta nukreipi i kojas,tai aisku, kad i langus praktiskai nepatenka oro.Nzn bet pas mano 406 viskas ok,ir i kojas pucia normaliai ,ir i langus ir silta.Reikia tik viska prisiziureti (turiu omenyje,termostatas,sildymo peciukas,peciuko filtras,oro srauto sklendziu valdymas).
  • 0

#6 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2011 sausio 20 - 12:07

Termostatas veikia gerai. Kokios priežiūros reikia pečiukui? Sklendžių valdymas veikia gerai. Visoms iki šiol turėtoms mašinoms tokių problemų nebuvo.
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#7 Svečias_Andriuselis_*

Svečias_Andriuselis_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 sausio 20 - 18:48

Sveiki. Mano 406-tas be klimato kontrolės. Šildymo sistema prastai pučia orą į kojas. Tikrai daug prasčiau nei kitose mašinose, net tada kai oras nukreiptas tik į kojas. Be to taip ilgai ir nevažiuosi, nes tuoj pradeda rasoti langai. Įdomu kaip kituose 406- tuose, ar čia tik mano mašinos trūkumas, ar tai šio modelio trūkumas?

Kadangi vazineju vienas, tai uzkisau paralonu ortakius vedancius i gala. Beje jie visai nereikalingi, nes iki gale sedinciu keleiviu kovu siluma vistiek nedaeina. Tokiu atvedu siltas oras puciamas tik ant priekije sedinciuju koju.
gali pabandyti, juk nieko nekainuoja :rolleyes:
  • 0

#8 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2011 sausio 20 - 22:38

Pas visus 406 silpnai pucia i kojas. Jei atejai i puga nuo kokio VAG tai tikrai didelis skirtumas pritariu. 306 ir 206 tas pats. Galima pasididint putima reguliariai keiciant salono filtra, uzdarant viduriniaja dali ar net soninius ortakius, ir va dar kaip kolega i gala kojoms uzkimsdamas. Nors nepritariu kad i gala tas oras nepatenka, pas mane abi sedynes maksimaliai nuleistos zemyn ir i gala siltas oras kojoms tikrai patenka, aisku slabnai kaip ir visur pazemej :D
  • 0

#9 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2011 sausio 21 - 13:21

Reiks bandyti ką nors sukurti, nes apie kokį komfortą galima kalbėti jei važiuojant mašina kojos šąla. Kažkada turėjau Moskvich Kombi, tai ten toks galingas srautas karšto oro į kojas pūsdavo, kad galima viduržiemyje ir basomis sėdėti :rolleyes: Viską galima sutaisyti ar patobulinti. :)
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#10 rimas2009

rimas2009
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 76
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2011 sausio 26 - 22:01

mano irgi prastokai pucia, langai rasoja, turi beveik isvien laikyt ant maksimalios putimo stadijos :) siaip gana greit nupucia jeigu truputi praveri langus.
  • 0

#11 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2011 sausio 26 - 22:49

prastai i kojas pucia? uzdarykit/pridarykit sklendes kur padaryta kad i kuna/veida pustu.
  • 0

#12 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2011 sausio 27 - 08:46

prastas putimas gali buti ir del peciuko ventiliatoriaus kai pezukas perdarytas ideda chebra atgal anglishka ventiliatoriu, tada silpniau pucia. buna kad pakeista sventiliatorius(turiu omeny kai europinis nusprogsta ideda anglishka) tada irgi keiciasi stiprumas. Ortakiai buna nusimove(reikai paneles apsaugas ardyti ir pasiziureti) seip ash kiek turejes tai pas mane visi pute normaliai, tik va kai neturedavau ka ideti vietoje europinio ventiliatoriaus tada jau kojos ir man shaldavo :) dar gali pasidaryti kad i kojas pustu ir tik salono ora kad varinetu, pus stipriau ir silciau bet langai prades rasoti. O seip ziurekites kaip ir minejo kolegos: termostatai, filtrai ir t.t.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#13 St.Anger

St.Anger
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 55
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2011 sausio 27 - 09:05

Tai velnias, tai gana didelis trūkumas. Įdomu kaip 407- tame? Jeigu tas pats gali tekti keisti ateities planus.

407 kojom tikrai nekarsta, per 3 metus pripratau :)
  • 0

#14 Karolis

Karolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 SW V6

Parašyta 2011 sausio 29 - 00:03

prastai i kojas pucia? uzdarykit/pridarykit sklendes kur padaryta kad i kuna/veida pustu.

Liuks patarimas, du vidurinius orpūčius ligi pusės pridariau ir iškart pasijautė, kad kojos geriau šyla.
  • 0

#15 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2011 sausio 29 - 01:08

pratest tema, As padariau tokia isvada (pas mane klima) kai buna auto padetyje ir kad pustu visur t.y. kojos, priekinis stiklas, veidas. Tai kol masina neapsilus ir neisiles variklis tai duoda tik i priekini stikla pradeda silt variklis tada pradeda duot i snuki o jau kai pavaziuoji ilgiau kai tikrai masina baigia susilt iki jai nustatytos temperaturos salone, tada ir pradeda jau kaitint kojas, Cia tokia sistema padaryta. Pastebeta ir ant senesniu fiatu su klimom ir kitu masinu. Kad neduotu uztraukt priekinio stiklo. Be to kai buna ant auto padeties, gali but ir nors 30 laipsniu nustatyta, vistiek palengva pus ant saltos masinos. Kai variklis apsyla apie 65 laipsnius pradeda stirpriau pust o jau kai isyla iki darbines temp 80 tai jau pradeda is jegas birbt vejalis. P.s. pas 406 ora pucia ir pro priekiniu dirzu skyles :P sildo ausi :clap:
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0