Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#321 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2008 balandžio 21 - 09:05

na nezinau kaip pas kitus bet pas mane jaigu atjungi oro srauto matuokle tai variklio darbas neikiek nepasikeicia <_< ir galingumas taspats islieka
  • 0

#322 Svečias_turistux_*

Svečias_turistux_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 21 - 13:01

na nezinau kaip pas kitus bet pas mane jaigu atjungi oro srauto matuokle tai variklio darbas neikiek nepasikeicia <_< ir galingumas taspats islieka

Ta prasme vienodai nėra arklių, nepriklausomai nuo oro srauto matuoklio atjungimo? :)
  • 0

#323 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 balandžio 21 - 20:01

išplovė oro srauto matuoklį .

Paaiskinkit kokiu budu "plauna"...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#324 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 balandžio 21 - 22:06

Sveiki kolegos,

Si ryta tikrai isitikinau kad mano peugeot 406 hdi 2.0ltr 80kw levai traukia, kai paprastos 1,8 mazdos su dujomis net dagint negalejau. jau ir anksciau jauciau kad silpnokai kasko, is vietos sunkiai ratus prakast net eina, mano nuomone turetu tvarkingiau eit, bent jau esu turejes ir 2.0 ir 2.2dyzelius ejo kaip reikals. Kompiuterine diagnostika dariau nieka nerodo, kas galetu buti?

ar tikrai 80kw? gerai butu pamatyti raides po VF3..... iki skaiciu. ;)
daznai buna ,kad 66kw. ;) o zmogus galvoja 80.

Šį pranešimą redagavo spakenas: 2008 balandžio 21 - 22:08

  • 0
spakenas@gmail .com

#325 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2008 balandžio 24 - 20:40

Sveiki kolegos,

Si ryta tikrai isitikinau kad mano peugeot 406 hdi 2.0ltr 80kw levai traukia, kai paprastos 1,8 mazdos su dujomis net dagint negalejau. jau ir anksciau jauciau kad silpnokai kasko, is vietos sunkiai ratus prakast net eina, mano nuomone turetu tvarkingiau eit, bent jau esu turejes ir 2.0 ir 2.2dyzelius ejo kaip reikals. Kompiuterine diagnostika dariau nieka nerodo, kas galetu buti?

ar tikrai 80kw? gerai butu pamatyti raides po VF3..... iki skaiciu. ;)
daznai buna ,kad 66kw. ;) o zmogus galvoja 80.

Atsidarai kapota ir paziuri yra ar nera interkuleris ir nereiks galvot. :rolleyes:
  • 0

I <3 HATERS


#326 Svečias_Sparkleris_*

Svečias_Sparkleris_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 25 - 19:57

80
  • 0

#327 Svečias_turistux_*

Svečias_turistux_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 27 - 07:41

Paaiskinkit kokiu budu "plauna"...

Nežinau, nemačiau. Žmona į Turboservisą varė. Dar katalizatorių ten siūlė išpjaut, ale neleidau pakol pats nepabandysiu pokyčių po plovimo. Pokyčiai mane tenkino, tai katalizatoriaus ir nekliudžiau.
  • 0

#328 Svečias_Rimo_*

Svečias_Rimo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 balandžio 28 - 21:46

nu pas mane 2.1 TDI 80 kW, nesu patenkintas trauka. Visi filtrai normaliai, turbina "svilpia", bet buvau girdejes, kad sitie varikliai traukia gerai. Ka ir kur galima butu patikrint del traukos (Kaune pvz) ? Dar dalykas, tai 160 km/h yra max ka pasiekiau, tai buvo 3500 apsuku,bet jeigu cia del ribotuvo, tai vistiek manau greicio didejimo sparta buvo labai maza. :huh:
  • 0

#329 Svečias_legalus406_*

Svečias_legalus406_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 08 - 21:47

kai pirkau savo 406 tai netruke visishkai, pakeiciau viisus filtrus tepalus-pasitaise ishkart trauka-dar buvo trukus shlangute y oro padavimo zarnoj-ji lyg vakuma sudaro, beto siulyciau nuvaziuot tokiu atveju pas ka nusimano patikrint turbinos-kartais buna kad uzstringa jos tada traukia blogiau nei kad butu su turb.
  • 0

#330 Svečias_Puza_*

Svečias_Puza_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 10 - 07:15

Intercooleris nera kiauras?
  • 0

#331 Svečias_Rimo_*

Svečias_Rimo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 10 - 21:01

Antradieni bandysiu nuvaryt pas meistrus, parasysiu cia kas buvo.
  • 0

#332 liuc406

liuc406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 235
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 110

Parašyta 2008 gegužės 13 - 18:20

Googlinai ir radau toky parasyma, jog norit nuo sviesaforu neatsilikti su HDI, rek biski per tapke tremptelt. Pasivazinejus atrodo kad tiesa, kol gazo potenciometras neparejo, tai vazineju dabar pensininko rezimu, bet gerai, kuro maziau ryja. :)
  • 0

#333 Svečias_Rimo_*

Svečias_Rimo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 17 - 20:19

nu pas mane 2.1 TDI 80 kW, nesu patenkintas trauka. Visi filtrai normaliai, turbina "svilpia", bet buvau girdejes, kad sitie varikliai traukia gerai. Ka ir kur galima butu patikrint del traukos (Kaune pvz) ?
Dar dalykas, tai 160 km/h yra max ka pasiekiau, tai buvo 3500 apsuku,bet jeigu cia del ribotuvo, tai vistiek manau greicio didejimo sparta buvo labai maza. :huh:

Problema: nera turbinos daviklio. Tas pats kas turbina neveikia.
Gal kas turit ar zinot kur gauti ?
  • 0

#334 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2008 gegužės 18 - 17:47

nu pas mane 2.1 TDI 80 kW, nesu patenkintas trauka. Visi filtrai normaliai, turbina "svilpia", bet buvau girdejes, kad sitie varikliai traukia gerai. Ka ir kur galima butu patikrint del traukos (Kaune pvz) ?
Dar dalykas, tai 160 km/h yra max ka pasiekiau, tai buvo 3500 apsuku,bet jeigu cia del ribotuvo, tai vistiek manau greicio didejimo sparta buvo labai maza.  :huh:

Problema: nera turbinos daviklio. Tas pats kas turbina neveikia.
Gal kas turit ar zinot kur gauti ?

Kas cia per velnias? Prasom placiau...
  • 0
406 2.1 TD

#335 Svečias_Tarantulauskis_*

Svečias_Tarantulauskis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 20 - 15:28

Pas mane traukos nebuvo irgi,kompas rode klaidas kad turbinos reguliaciniai voztuvai (arba vienas tik) nusproges ir t.t, sugalvojau kad katalizas uzsikises galetu but,nes nenorejau kist nagu prie varklio,ispjoviau kataliza paziurau pries saule tai net nesimato sviesos,mirtinai uzsikises :o ,ydedu rzonatoriu,ir vaizdas toks kad butum antra toki pati peza atkabines nuo siknos ;) atsirado visi kw ir jau menesi viskas gerai,nieko kompas nebeismeta,aisku ziuresim kaip toliau,gal ir tie reguliaciniai voztuvai bet manau jau butu kompas ismetes, tai tiek patirties... :D
  • 0

#336 Svečias_Rimo_*

Svečias_Rimo_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gegužės 20 - 15:35

nu pas mane 2.1 TDI 80 kW, nesu patenkintas trauka. Visi filtrai normaliai, turbina "svilpia", bet buvau girdejes, kad sitie varikliai traukia gerai. Ka ir kur galima butu patikrint del traukos (Kaune pvz) ?
Dar dalykas, tai 160 km/h yra max ka pasiekiau, tai buvo 3500 apsuku,bet jeigu cia del ribotuvo, tai vistiek manau greicio didejimo sparta buvo labai maza.  :huh:

Problema: nera turbinos daviklio. Tas pats kas turbina neveikia.
Gal kas turit ar zinot kur gauti ?

Kas cia per velnias? Prasom placiau...

Yra toks po akumuliatorium, arciau kapoto, 2 laidais pajungiamas daviklis, be kurio turbina neisijungia.
  • 0

#337 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2008 gegužės 20 - 17:05

nu pas mane 2.1 TDI 80 kW, nesu patenkintas trauka. Visi filtrai normaliai, turbina "svilpia", bet buvau girdejes, kad sitie varikliai traukia gerai. Ka ir kur galima butu patikrint del traukos (Kaune pvz) ?
Dar dalykas, tai 160 km/h yra max ka pasiekiau, tai buvo 3500 apsuku,bet jeigu cia del ribotuvo, tai vistiek manau greicio didejimo sparta buvo labai maza.  :huh:

Problema: nera turbinos daviklio. Tas pats kas turbina neveikia.
Gal kas turit ar zinot kur gauti ?

Kas cia per velnias? Prasom placiau...

Yra toks po akumuliatorium, arciau kapoto, 2 laidais pajungiamas daviklis, be kurio turbina neisijungia.

zmones nebesvaikit apie turbinos isijungima jei nieko apie tai neismanot.turba visada sukasi(aisku jei sveika), tik jos NK(naudingumo keificientas) kinta tam tikrase normose

Šį pranešimą redagavo ergo: 2008 gegužės 20 - 17:05

  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#338 ewka

ewka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi

Parašyta 2008 birželio 02 - 19:40

Sveiki, Kuris laikas pradejo trukcioti mano 406 hdi vaziuojant ypatingai antra, trecia pavara kai nedaug spaudi akceleratoriu (vaziuojant normaliai), seip kitu simptomu neatsirado (kuriasi gerai, kuro sanaudos nepadidejo, kuro ir oro filtrus pakeiciau). Pats trukciojimas tai labai silpnas toks jausmas lyg dyzelio truktu, variklis lyg "susiubuoja", spaudziant praeina. Pyliau dyzeli is sono jau pora metu (bet is pazistamo furisto bei is degalines), jokiu simptomu iki siol nebuvo, o pora paskutiniu menesiu tik is degalines ir vat zapadlo desnis :angry: gal ir nesusije. Tai vat pasiklausinejau, paskaiciau forume ir nutariau pravalyti kuro sistema, kuro filtra pakeiciau ir norejau pravalyti bake esanti siurbliuka su tinkleliu kaip cia forumieciai dare. Taciau atsukus ta plasmasine didele verzle, kuri laiko visa siurbliuka as nesugebejau jos istraukti per ta skyle po uzpakaline sedyne (kaip supratau bako nuimti tam nereikia), vargau kol atsukau, o po to kol atgal uzsukau.... Susinervinau nerealiai :angry: Gal kas arde ir zino tiklsiau kaip tai padaryti??? Ka dar butu galima pravalyti ar yra dar kokiu filtru? Aciu uz atsakymus.
  • 0

#339 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 02 - 20:11

Sveiki,

Kuris laikas pradejo trukcioti mano 406 hdi vaziuojant ypatingai antra, trecia pavara kai nedaug spaudi akceleratoriu (vaziuojant normaliai), seip kitu simptomu neatsirado (kuriasi gerai, kuro sanaudos nepadidejo, kuro ir oro filtrus pakeiciau). Pats trukciojimas tai labai silpnas toks jausmas lyg dyzelio truktu, variklis lyg "susiubuoja", spaudziant praeina. Pyliau dyzeli is sono jau pora metu (bet is pazistamo furisto bei is degalines), jokiu simptomu iki siol nebuvo, o pora paskutiniu menesiu tik is degalines ir vat zapadlo desnis :angry: gal ir nesusije.

Tai vat pasiklausinejau, paskaiciau forume ir nutariau pravalyti kuro sistema, kuro filtra pakeiciau ir norejau pravalyti bake esanti siurbliuka su tinkleliu kaip cia forumieciai dare. Taciau atsukus ta plasmasine didele verzle, kuri laiko visa siurbliuka as nesugebejau jos istraukti per ta skyle po uzpakaline sedyne (kaip supratau bako nuimti tam nereikia), vargau kol atsukau, o po to kol atgal uzsukau.... Susinervinau nerealiai :angry:


Gal kas arde ir zino tiklsiau kaip tai padaryti???
Ka dar butu galima pravalyti ar yra dar kokiu filtru?

Aciu uz atsakymus.

Nezinau bet man labai panasu kaip pas manes buvo parejusi 1 forsunke safsem. Nu kita dar leizgyve buvo. krc kol varyklis nepasiekdavo apie 2k apsuku, tai tokia trukciojanti nezymiai masina budavo. po to ir kalimas geras prasidejo ant salto girdetis. krc nervai nelaike. (PS: Cia nuo xujovata saliarkos taip buvo). Dabar pasiekiciau 2 forsunkes. Viskas. Masina kaip raketa, jokio trukciojimo, variklio vos girdet. Kelnes vel pilnos laimes.

PS: Nors ka zinau. gal pas taves ir kas nors kita knisa prota.
  • 0

#340 ewka

ewka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi

Parašyta 2008 birželio 02 - 20:22

Cia forsunkes tai purkstukai? Kokia kaina remonto?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 12

narių: 0, svečių: 12, slaptų narių: 0